כללי התנהגות טלפון פרופר עבור עבודה ובית

Posted on

כללי התנהגות טלפון פרופר עבור עבודה ובית

“אל תשכח להתנהג” זה מה שאמא אמרה, נכון? אבל עכשיו אתה אמא ​​מה נחשב נימוסים טובים השתנתה הרבה, הודות לטכנולוגיה ואת הקצב המהיר של חיים. כשאתה עובד מהבית, הטלפון הוא חלק חשוב במיוחד של החיים המקצועיים שלך.

הנחיות גנון טלפון פרופר

למד את כללי התנהגות הטלפון המתאימים למצבים השונים אלה:

בעבודה או עבודה מהבית

נימוסים בטלפון טובים חיוניים בכל סביבה עסקית – אם אתה עובד בבית או במשרד. אבל עבור אלה מאתנו שעובדים בבית, סח הדעת כי ללכת יחד עם זה יכול לחבל אפילו אני הטלפון הטוב ביותר שלנו. השתמש בעצות אלה נימוסים בטלפון טובים תוך כדי העבודה בבית כדי להיות בטוחה שאתה תמיד נשמע מקצועי תוך כדי עבודה מהמשרד הביתי שלך.

כשאתה עובד ממשרד הביתה, יש לך את היתרון של יכולת לקבל שיחות טלפון אישיות מבלי לשבש כל אחד אחר. עבור עבודה מהבית בשעה אלו אמהות (או WAHMs) אשר מהבית במשרה חלקית, זוכרים את רמת המקצועיות לך להשתמש במשרד משקף מוסר העבודה שלך הוא בסיס הבוס שלך הנחות לעבודה על מה שאתה עושה תוך כדי עבודה בבית בית.

בבית

אין כללים מיוחדים עבור נימוסי טלפון טוב בחיים בביתך, להבדיל בקריירה שלך. נימוסי הטלפון העסקי שבו אתה משתמש בעבודה מתאימים לחלוטין עבור החיים האישיים שלך. אחותך לא רוצה להקשיב לך להקליד בקצה השני של שיחת טלפון כלשהו יותר ללקוחות שלך לעשות, נכון?

כמו כן, שמירה על רעשי רקע עד למינימום מפחיתת המתח שלך בזמן בטלפון אם בעבודה או בבית. אז אחרי אלה עשה ואל תעשה עבור נימוסים טלפון בבית מדי.

Falling איפשהו בין החיים האישיים והמקצועיים שלכם היא ראיון עבודה טלפונית. לעתים קרובות שנערך בבית, הראיון צריך להעביר המקצועיות שלך.

הילדים שלכם בבית

ובעוד כללי נימוסי טלפון טובים לא שונים בהרבה בין הבית לעבודה, בבית, אנחנו גם הם המוטל עם ללמד כללי התנהגות טלפון ילדינו. וזה, בתורו, אנחנו גם חייבים להגדיר דוגמאות טובות.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *