כיצד לקבל עבודת הוצאת ספרים ברמה התחלתית

Posted on

כיצד לקבל עבודת הוצאת ספרים ברמה התחלתית

איך אתה משיג עבודה ברמת כניסה ב פרסום ספר?

כמובן, יש הרבה בהוצאת הדרכה כיצד לכתוב קורות חיים או איך להכין לראיון עבודה ברמת כניסה. אבל תעשיית ההוצאה לאור הספר יש משלה של פרמטרים עבור העובד השאפתן. הנה כמה עצות ספציפיות כיצד להתכונן לראיון עבודה פרסום הספר.

להכיר את רשימת השמות של ההדפסה

אטריה או ספרים ריברהד? בתוך המו”ל הגדול, כל חותם יש אישיות משלה. גולש באינטרנט יסתכל סוגי ספרים שהם מפרסמים. זה אידיאלי אם אתה באמת אוהב רשימה של המרואיין שלך. אבל לכל הפחות למצוא משהו מושך על הספרים שאתה תיאורטית שתעבוד עם ולהיות מוכן לדון מדוע.

פרסום ספר, כמו תעשיות תקשורת רבות, משגשג על תשוקת המוצר למרותה התשוקה של אנשים לפרסם את הספרים, כמו גם את התשוקה של האנשים שיוצרים אותם. אנשי יחסי ציבור הספר בדרך כלל מעריך תשוקה ספרים וקריאה ב עובדיהם.

כמו כן, שימו לב כי כל חותם בתוך כל הוצאת ספרים נוטה להיות אישיות מובחנת. אם אתה חובב ספר, לשים לב הקולופון על עמוד השדרה של הספרים המועדפים שלך. מאיפה הם? אולי כדאי לראיין שם.

יודע מה על רוב אחרונים הניו יורק טיימס רשימות רבי המכר

… במיוחד ספרים מהמו”ל והטבעת שאיתם אתה מראיין. ” ניו יורק טיימס רב מכר” הוא תעשיית קיצור הספרים הנמכרים, וכולם מקדיש תשומת לב. אתה צריך גם.

להיות מסוגל לדבר על הספרים היית קורא בשביל הנאה

כמובן, אתה קורא ספר כרגע. להיות מסוגל לדבר בצורה חכמה על הספר שאתה קורא עכשיו, הספר האחרון שקראת, הספר האהוב עליך של ששת החודשים האחרונים, ואת הקלאסיקות האהובות עליך. אם אתה לא קורא ספר או לא קראת אחד בעבר כמה חודשים, אתה צריך לחשוב על לחפש עבודה אחרת.

הייה גמיש אודות מה מחלקת הוצאת ספרים יתאים לך

כאשר מדברים על אנשים צעירים שרוצים לעבוד בהוצאה לאור ספר, נראה כי הרוב המכריע של אוהבי ספר-מרכזי אנגלית צעירים שואפים לעבוד בשורות מחלקת העריכה בספר. אלה אנשים צריכים לקרוא על איך ספר הולך מתוך כתב יד בתהליך העריכה כדי לקבל תובנה מה חלק העריכה של העבודה כרוכה.

לעתים קרובות, מועמדים הוצאת הספרים תגלה שהם לא מתאימים יותר למחלקה אחרת פרסום הספר. כל עוד אתה אוהב ספרים, יש מחלקה כדי להתאים את האישיות שלך. שקול את הגורמים הללו כאשר פונים לקבלת עבודת פרסום ספר ברמה בסיסית:

 • האם אתה איש של אנשים?
  אם אתה רוצה להתמודד עם אנשים-רף-עבודה בספר פרסום יכול להיות טוב בשבילך.
 • האם אתה פרט מוכווני כמו כולם להגיע בזמן?
  בעוד תכונות אלה תשרתנה אותך היטב בכל מקום, במשרד של העורך הראשי תלוי עוזרים לשמור את כולם ללוח זמני ייצור הספר נע סביב המון פרטים כאשר מחברים או עורכים אינם על לוח זמנים (וזה קורה לעתים קרובות).
 • האם אתה מעצב?
  בנוסף להזמין ז’קטים, מחלקת הקריאטיב הוא מקום שבו אתה יכול לנצל את היכולות שלך ב נקודת המכירה, מודעות, וכן אלמנטים מסחריים ספר אחרים.
 • האם אתה אוהב טכנולוגיה?
  מחלקת ייצור ספרו של היום דורש ידע של ספר אלקטרוני, כמו גם טכנולוגיות הדפסה, הכנת הקובץ, וכדומה. כמו כן, ההגדרה של “הוצאת ספרים” גדלה בשנים האחרונות, והוא אינו מוגבל לשותפים מסורתיים להדפיס ספרים. יש יותר צורך לאנשים ממוקד טק בתחום מו”לות מבעבר.
 • האם אתה אוהב להיות מאחורי השולחן?
  ספר לנציגי המכירות של המו”ל קוראים חשבונות מגוונים כמו בארנס אנד נובל ו- Amazon.com לחנויות ספרים עצמאיות ובאופן כללי לקבל לנסוע לכנסים המכירות של המו”ל בספרם ותערוכות כמו בתערוכות העמותה האזורית או אפילו BookExpo אמריקה.

כמובן, הוצאות ספרים לכולם יש “הרגילות” מחלקות ארגוניות, כמו משאבי אנוש. ואם אתם חובבי ספר מספר גריסה או טק-חנונית, יש מימון, חשבונאות, וטכנולוגיות מידע (IT), מדי.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *