כיצד לפתח מטרות עבור ההתמחות שלך

Posted on

 כיצד לפתח מטרות עבור ההתמחות שלך


כולנו להסתבך המירוץ לנחות התמחות. לפני שנתחיל את תהליך היישום, אנחנו בדרך כלל מבינים את החשיבות של התמחות. אנחנו יודעים שזה יקבל מאתנו ניסיון בעולם האמיתי, לעזור לבנות את קורות החיים שלנו, להכיר לנו את הקשר מקצועי, ולגרום לנו מועמדים תחרותיים יותר בשוק העבודה. לעתים קרובות, אנשים מקבלים כל כך נסחפו בתהליך יישום ההתמחות שהם שוכחים למה הם רצו התמחות מלכתחילה. להלן כמה דרכים לוודא שאתה יוצר מטרות עבור עצמך בתוך עמדת ההתמחות ולהשאיר את ההזדמנות להרגיש כמו שאתה מושלם מה אתה עושה כדי לצאת לדרך.

לחשוב למה אתה רוצה את ההתמחות

כן, יש כמה סיבות למה שכולנו רוצים מתמחה. אבל אם כבר עשה הרבה התמחויות, הסיבה שלך עלולה להיות לא כבונת קורות חיים. אם כבר החליט על נתיב הקריירה שלך, אתה לא יכול לעשות סטאז להתנסות עם קריירות שונות. חשוב לבסס אותם בסיבה לכך ההתמחות. לדוגמה, אולי אתה נקרע בין שני סוגים שונים של עבודות; תכנון ופרסום האירוע. אתה לכליאה במרחב הפרסום כדי לראות אם זה תחום שאתה נהנה באמת.

האם יש כישורים ספציפיים, אתה רוצה להרוויח?

האם יש מיומנות מסוימת אחת שאתה קיווית להרוויח התמחות זו? לדוגמא, אם אתה עושה את הסטאז הפרסום, אולי אתה רוצה ללמוד איך לכתוב הודעות לעיתונות או קר קורא בתקשורת. מיומנויות ספציפיות אלה של עניין צריכות להישאל לגבי בתהליך הראיון הראשוני. כמו כן, הקפידו לקרוא את רישום ההתמחות בשלמותו ולחפש מידע על המיומנות. אם אינך בטוח אם כי מיומנות ספציפית יילמד, לשאול את המעסיק שלך אם אתה יכול לדבר איתם.

אתה יכול לשאול אם יש הזדמנות ללמוד איך לכתוב הודעה לעיתונות או צל אנשים עושים שיחות קרות שיחות או מגרש.

איזה רושם אתה מנסה להרוויח?

לפני ההתמחות מתחילה, לשאול את עצמך איך אתה רוצה את צוות בחברה לזכור אותך. אילו מילים ספציפיות אתה רוצה שהחברה להשתמש כאשר תיאר את הביצועים שלך? ערוך רשימה של המילים האלה ולחשוב על מה שאתה יכול לעשות כל יום כדי לעשות רושם טוב. הנה רעיון של מילים שהיית רוצה המעסיק להשתמש בתיאור לך: מקצועי, ידידותי, מועיל, יצירתי, חדשני, אחראי, ואמין. כדוגמה, פעולות מסוימות אתה יכול לקחת כמתמחה שידברו על השימוש במילים אלה עשויים לכלול; להיות דייקן, השתתפות בפגישות סיעור מוחות, עוזרים לכולם, ובירך כל אחד בכל בוקר, מגביר את כשאחרים לא, מגיע מוקדם ולהישאר מאוחר.

איך אתה הולך להרחיב את השפעת החוויה הזו?

כן, התמחות נמשכת רק סמסטר שלם, לעומת זאת, אתה רוצה את החוויה הזו כדי להשפיע על שאר חייך המקצועיים. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי בניית חזק, יחסים מתחת-the-פני השטח. בדוק את הספר  כל עבודה, לא שלם  לעיון. אתה רוצה לקחת את הזמן כדי לבנות מערכות יחסים עם העמיתים לעבודה שלך, להבין מה מניע אותם, ולטפח אותם קשרים ארוכים לאחר ההתמחות. מומחה הייעוץ הסופי שלנו הוא לשמור על קשר עם אנשי קשר מקצועיים לפחות שלוש פעמים בשנה.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *