כיצד לכתוב תיאורי איוב עבור קורות החיים שלך

Posted on

 כיצד לכתוב תיאורי איוב עבור קורות החיים שלך


כשחושבים על הגדרות התפקיד, אתה כנראה חושב על מודעות עבודה פורסם על ידי מעסיקים. אבל תיאורי העבודה החשובים ביותר עשויים להיות אלה שאתה יוצר בעצמך, כשאתה מתאר עמדות בעבר על קורות החיים שלך.

תיאורי המשרות להראות למעסיקים פוטנציאליים במה שהשיג בעמדות שבצעתם שנערכה. הם גם מספקים תקציר של הניסיון והכישורים שלך.

כתוב היטב ותיאורים על כל עבודה שערכת שיעזרו קורות החיים שלך שם לב נבחר לראיונות. מהי הדרך הטובה ביותר לכתוב תיאורי תפקיד שמושך את עין?

לפני שאתה מתחיל להוסיף עבודת תיאורים את קורות החיים שלך, מומלץ להכין רשימה של הישגים בכל העבודות שלך. זה יכין אתכם לכתיבת קורות החיים שלך.

דגש על כישורים והישגים

לאחר שכתבת את תיאור מקצוע, ולחפש דרכים להפוך ההסבר שלך תמציתי יותר. לעשות מאמץ כדי ליצור דוחות השפעה אפקטיביים. מיומנויות הדגש והישגים, מתן פירוט מספיק רק כדי לתמוך ההנחות שלך. נסה לערוך את כינויים ומאמרים. בגין ביטויים או משפטים עם פעלים. בחרו במילות פעולת מילות-קורות חיים חזקות כגון “יזם” ו “בפיקוח” הם חזקים ולהראות כי בצעת השפעה על הקבוצה שלך.

אם אתה תהיה הגשת קורות חיים לארגונים לסרוק אותם לתוך מסדי נתוני מחשב לחיפוש, לכלול כמה תעשיית עבודה ספציפית “מילות מפתח” ככל האפשר. בעת חיפוש מאגרי מידע למועמדים פוטנציאליים, מעסיקים מחפשים קורות חיים עם המספר הגדול ביותר של “להיטים” על מילות מפתח.

מילות מפתח הם לרוב שמות עצם, למשל “שירות לקוחות” או “מיומנויות מחשב.” כדי להשתמש במילות מפתח בצורה היעילה ביותר, להיות ספציפי, להשתמש כמה שיותר, ומפזר אותם לכל אורך קורות החיים שלך.

להיות בררן אודות מה אתה כולל

קורות החיים שלך הוא לא היסטורית העבודה כולה שלך, ואתה לא צריך לכלול כל חובה לכל תפקיד. קבעו את המידע הרלוונטי ביותר על ידי הצבת את עצמך במצבו של המעסיק הפוטנציאלי שלך: האם המידע הזה עזר לשכנע את המעסיק כי אתה מועמד כדאי לראיין?

אתה לא חייב לכלול כל אחריות אי פעם הייתה. קבוצה יחד משימות דומות. למשל, במקום רישום “טלפונים שנענו” ו “הגיבו מיילים ללקוח” בשתי נקודות כדור, ניתן לשלב ולומר, “בעיות של לקוחות להיפתר באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, ולשוחח שיחות.”

תיעדוף מידע תיאור התפקיד

הבא, לחשוב על והעדפה של המידע שאתה מספק בכל תיאור. פרטים הווה כי הם בעלי האינטרס הגדול ביותר בקרב מעסיקים פוטנציאליים ראשונה. לדוגמא, לשקול את המועמד מחפש עבודה בתחום עיצוב פנים.

קורות החיים עשויים לשקף חוויה קמעונאית שבה 75 אחוזים מזמנו של המועמד הוצאו על רצפת המכירה, ו 25 אחוז הוקדש לעיצוב מציג חלונות ורצפה. עדיף, שנקבע לפי רלוונטי למעסיק, מכתיב כי עיצוב של מסכי חלון בקומה צריך להיות רשום לפני המכירה.

מדגם

שותף בתחום מכירות

עמית מכירות , קמעונאות ארה”ב, ניו יורק, ניו יורק באוקטובר 20XX – הווה

  • עוצב כל החלונות הגדולים באמצעות צבע כמוקד העיקרי.
  • נוצר מציגה נקודת הרכישה ומרתקת עבור העברת פריטים קטנים איטי; גידול במכירות של פריטים אלה על ידי 30 אחוזים.
  • מציג רצפה מאורגן על מנת למקסם את השטח ולקרוא לב הסחורה האחרונה.
  • מעגל יחסי אנוש ותקשורת חזקים כדי לשרת את הלקוחות; קיבל העובד בפרס פעמיים בחודש.

שורה תחתונה: דגש הכישורים הרלוונטיים ביותר שלך לתפקיד על ידי רישומם הראשון בתיאור התפקיד.

לכמת ההישגים שלך

לכמת מידע רב ככל שתוכל (מספרים, סימני דולר, אחוזים יכולים כל לעזור לעשות במקרה שלך). נקודת כדור שעליו כתובה “גדלה תנועה 35 אחוזים לעומת הרבעון מקביל בשנה” הוא יותר מרשים-ואינפורמטיבי-מ אחת שקורא פשוט “תנועה משופרת.”

כמעט כל תיאור, עבור כל עבודה, ניתן לשפר באמצעות מספרים. מלצרית עלולה להתחיל עם התיאור “לקח הזמנות של לקוחות ונמסר מזון.” אבל תיאור לכמת אומר, “הלקוחות מוגש במסעדה 100 מקומות ישיבה יוקרתית,” מספק תובנה הרבה יותר.

מדגם

מֶלְצַרִית

מלצרית, מסעדה של Maxill, ניו יורק, ניו יורק
ינואר 20XX – הווה

  • בתנאי שירות אוכל עבור פטרונים במכירת הקמת אוכל משובחת 100 מושבים יוקרתית.
  • ארוחות מוגשות במקום, פינו שולחנות, פיקוח חמישה שולחנות, ובתנאי שירות לקוחות יוצאי דופן של עד 30 לקוחות.
  • waitstaff החדש שרכש את הכשרתו מערכת POS, שירותי אורחים, ומדיניות מסעדה ונהלים.

שורה תחתונה: מעסיק כמו מספרים. זה הרבה יותר קל להסתכל סימנים וסמלים מאשר לקרוא מילים.

דגש הישגים במהלך אחריות

חשוב לעובדים לדעת שיש לך את הניסיון הדרוש כדי לעשות את העבודה הנדרשת במצב. ובכל זאת, מועמדים רבים יצטרכו ניסיון רלוונטי זה. כדי לבלוט, מדגיש עד כמה אתה ערך מוסף. דגש על הישגים, ולא אחריות.

כפי שראינו לעיל, המספרים יכולים להיות חבר שלך כשמדובר הדגשת ההישגים שלך בקורות החיים שלך. כמו כן, לספק קשר. למשל, אפשר לומר, “הכנסות עלו ב -5 אחוזים, לאחר מספר שנים של מכירות יורדות.” לחלופין, במקום לומר “שנענה ושיחות טלפון ועסק חששות לקוחות,” אתה יכול לומר, “חששות לקוח נפתרו, לענות כ 10 שיחות לשעה. הפך תוך כדי אדם על צוות להתמודדות עם שיחות טלפון הקשות ביותר מהאתגר תלונות.”

אמנם חשוב לשמור תיאורים קצרים, הוספת פרטים בהקשר יכול לעזור למעסיקים להראות מדוע היית להיות שידוך טוב לתפקיד.

מדגם

שירות לקוחות

נציג שירות לקוחות, ABD חברה, 20XX במרץ – אוגוסט 20XX

  • נפתר חששות לקוח ביעילות ובמהירות, עונה כ 300 שיחות בשבוע.
  • הושג 100 אחוז יעדים עסקיים קריאה דיוק, מהירות, נפח, ברזולוציה של בעיות, ואת שביעות רצון הלקוחות.
  • מועמד לפרס פעמים עובד-of-the-ארבעה חודשי עבור יחס מעולה ומיומנויות שירות לקוחות למופת.

שורה תחתונה: מעסיקים רוצים לדעת מה אתה מוגמר. תעשה את זה קל להם לראות מה עשית באמצעות מספרים ואחוזים.

הפוך Better Sound ג’ובס שלך

ישנן דרכים פשוטות לג’ז את תיאורי עבודת קורות החיים שלך כדי להפוך את עבודתם נשמעת סופר מרשימה. מספר טריקים פשוטים פה ושם יכולים להפוך את קורות החיים שלך הרבה יותר טובים.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *