כיצד ליצור קורות חיים אינפוגרפיקה

Posted on

בסביבה עתירה-תחרות, מחפשי עבודה מסוימים פונים כלים כמו אינפוגרפיקה קורות חיים להתבלט מהקהל. כדאי לך להיות בעל רזומה של האינפוגרפיקה? התשובה הטובה ביותר היא: זה תלוי.

באופן כללי, אתה צריך ליצור את קורות חיים של האינפוגרפיקה רק אם יש לך את המשאבים (או הכישורים והמומחיות שלך או את היכולת לשכור מעצב) כדי לשלוף מוצר סופי יוצא דופן. כל דבר מתחת לממוצע יהיה רק ​​לפגוע חיפוש העבודה, במיוחד מכיוון שברוב המכריע של המקרים, קורות חיים של האינפוגרפיקה אינם נדרשים. להלן מידע נוסף על מצבים שבהם יש להשתמש רזומה של האינפוגרפיקה וכיצד ליצור אחד.

מהו קורות חיים אינפוגרפיקה?

כיצד ליצור קורות חיים אינפוגרפיקה


קורות חיים של האינפוגרפיקה שונות סגנונות קורות חיים מסורתיים בכך שהוא משתמש אלמנטי עיצוב גרפיים. בעוד קורות חיים מסורתיים פשוט ישתמשו בטקסט בסיסי לרשום מידע מלמעלה כלפי מטה לפי, קורות חיים של האינפוגרפיקה משתמשים פריסה, צבע, סמלים, סטיילינג גופן כדי לארגן את התוכן.

מתי להשתמש אחת

באופן כללי, אלא אם כן בקש, מנהלים שכירה מעדיפים קורות חיים מסורתיים מעל קורות חיים האינפוגרפיקה. אלא אם כן אתה מקצוען עיצוב, זה יכול להיות ממש קשה להוציא את קורות חיים של האינפוגרפיקה גדול, ושליחה בתוך אחד לא כל כך גדול עשויה לעשות יותר ניזק מתועל. עוד חסרון מרכזי של קורות חיים של האינפוגרפיקה הוא שהם יכולים לפספס בתהליך בקשת העבודה, בתור מערכת המעקב אחר היישום של חברה, אשר סורקת קורות חיים אוטומטית עבור מילות מפתח, ייתכן שלא יהיה מסוגל לזהות טקסט רזומה של האינפוגרפיקה.

אז, כאשר יש לך להשתמש לחדש אינפוגרפיקה? אלא אם כן הוא ביקש במפורש לקבל, לשקול אותו כתוספת לפרסם בפרופיל LinkedIn שלך, או לצרף אם אתה שולח ישירות עם גיוס או מנהל הגיוס (אבל תמיד הקפד לכלול בגרסה המסורתית, המקורי שלך).

כיצד ליצור אחת


שוב, קורות חיים של האינפוגרפיקה גדול קשים לשלוף. בנוסף לזה שיש להם את היכולת לבצע עיצוב ברמה גבוהה, תצטרך גם הבנה של גרפים חזותיים הנפוצות להביע נתונים. אחרי הכל, את ההגדרה של infograph היא “דימוי ויזואלי כגון תרשים או דיאגרמה המשמש לייצוג מידע או נתונים.”

אז, בואו לשבור אותו. כיצד ליצור קורות חיים של האינפוגרפיקה תלויים את החוויה שלך לא רק עם עיצוב, אבל עם infographs. מסינג אותו ישקף היטב עליך, לא רק בגלל המוצר הסופי יהיה להסתכל רע, אלא גרף שימוש לא נאה (למשל, באמצעות גרף עמודות או תרשים עוגה שגוי) משדר גם חוסר הידע מעבר לעיצוב. אם זה נשמע כמו טריטוריה מסובכת, זה בגלל שזה הוא.

אם אתה חדש לגמרי לעצב זו הפעם הראשונה ששמעת את המילה “infograph,” אולי כדאי לשקול לשכור מעצב עצמאי (לנסות אתר כמו Upwork.com, או אפילו Fiverr, אף לזכור, אתה מקבל מה שאתה משלם עבור) כדי להדריך אותך בתהליך. זה יכול להיות מאוד קשה (אם לא בלתי אפשרי) כדי ליצור קורות חי אינפוגרפיקה טובים עם אפס ניסיון.

אם אתה מכיר או חווה עם עיצוב גרפי, המלצתנו היא להתחיל עם תבנית. גם אם אין לך גישה לתוכנת עיצוב כגון Adobe Photoshop או Illustrator, אתרים כמו Canva , Easel.ly , ו Visualize.me , יכול להיות אופציה מצוינת. Canva קל לשימוש, ללא תשלום ויש לו המון תבניות קורות חיים, ולמרות שלא כולם הם “האמיתי” infographs, הם עושים להעסיק אלמנטים של עיצוב, צבע, והפריסה כי תהיה ג’אז מעלה את קורות החיים שלך. (עם זאת, מילה אחת של אזהרה: אם, מסיבה כלשהי, את העבודה שאתה החלים ביקש במפורש לקבל את קורות החיים “של האינפוגרפיקה”, תצטרך להשתמש תרשימים לייצג של קורות החיים שלך “נתונים,” ולכן תצטרך לעשות יותר פשוט להשתמש בגופן ירך ולמקם את הטקסט שלך על רקע צבעוני.)

טיפים וטריקים קורות חיים אינפוגרפיקה עבור כל רמות מיומנות

לא משנה את החוויה שלך, יש הנחיות כמה אתה תמיד צריך לעקוב.

ראשית, לצמצם את השימוש של צבע שלך

ההימור הטוב ביותר הוא להיצמד לשלושה ארבעה צבעים, או בגוונים שונים או צבעים נפרדים שפועלים היטב ביחד. כחול וירוק הם נקודת התחלה טובה. באופן אידיאלי, הרקע שלך צריך להיות בצבע בהיר מוצק, עם טקסט כהה.

שנית, זכור זהו מסמך מקצועי

הימנע רמה, חמודה או קריקטורה-ish גרפיקה כי תהיה בכך כדי לגרוע התוכן של קורות החיים שלך. שים לב השימוש בגופן שלך. הפוך קריאות בעדיפויות מספר אחת שלך, ולהימנע משימוש כלשהו גופנים מופרכים או פערים מסוגננים. בדיקה טובה לשימוש יכול להיות, “האם אני רואה גופן זה נפוץ ברחבי האינטרנט?” או, אפילו טוב יותר, יהיה בגופן לשמש באתר של החברה? אם התשובה היא בהחלט לא, זה כנראה התשובה שלך, מדי.

הפריסה שלישית, ודאו שלך הגיונית קוהרנטית

אתה צריך לשאוף לבצע איזושהי הגיוני, או כרונולוגי, זרימת המידע. לדוגמא, השם ואת הדוא”ל שלך לא צריכים להיות בתחתית המסמך. אם אתה חדש לגמרי, וכאן תבנית תגיע שימושית.

לבסוף, החשוב ביותר

“שמור את זה פשוט . ” זה לא יכול להיות הדגיש מספיק. גם אם העיצוב שלך מעסיק שימוש שתלטני של תרשימים משתמש בצבעים יפים, אם קשה לקרוא או אם הרכיבים המרכזיים של קורות החיים שלכם הם מאתגרים לפענח את קורות החיים של האינפוגרפיקה הולכים לעבוד נגדך. שמור את זה נקי, להשאיר את זה פשוט, וזכור כי אתה עדיין תצטרך לכלול יסודות כגון שמך, פרטי קשר, רקע אקדמי וניסיון בעבודה.

מבחינת עיצוב, יש כל כך הרבה יותר לא כתובים “כללים” לשקול. המלצתנו היא לחקור infographs המדגם קורות חיים אינפוגרפיקה כדי לקבל תחושה של מה שאנשים אחרים עושים. להיות אובייקטיבי עם העבודה שלך, ולקבל חוות דעת שנייה מידיד מהימן.

במיוחד אם המסמך אינו נדרש, השאלה החשובה ביותר שיש להביא בחשבון היא: זה תעזור, או לפגוע, בקשת העבודה שלי? אתה לא מקבל נקודות בונוס רק עבור מתן קורות חיים של האינפוגרפיקה. לקבלת המסמך לעשות לך טוב, זה חייב להיות חריג.

ערכת כלי קורות החיים האינפוגרפיקה שלכם

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *