כיצד להתמודד עם ראיון עבודה Walk-In

Posted on

 כיצד להתמודד עם ראיון עבודה Walk-In
מהו ראיון עבודה שניתן ללכת בה ומדוע חברות ניתן להשתמש בהן? ראיון שניתן ללכת בה עבודה, הידוע גם בשם בראיון עבודה פתוח, הוא בראיון לתעסוקה שבו חברות לקבל בקשות עבודה במהלך טווח של פעמים, כאשר כל המועמדים מעוניינים החלים יכול להשתתף.

החברה מבצעת on-the-spot ראיונות ולא תזמון פגישות ראיון אישי עם המועמדים.

איך ראיונות פתוחים איוב לעשות את העבודה?

ראיונות עבודה פתוחים הם אחד מהסוגים של ראיונות עבודה שיכולה להיות המאתגר ביותר להשתתף. כל המועמדים להופיע בבת אחת, ואתה הולך להיות בין קבוצה של אנשים אשר עשוי להיות מתחרה על אותו התפקיד לך הם.

טיפ : בצד החיובי, מעסיק לעתים קרובות מחזיק ראיונות ללכת בן כאשר יש להם פתחים מרובים כדי למלא, אז אתה עדיין צריך סיכוי טוב מקבל שכר גם אם יש הרבה מועמדים אחרים.
ראיונות ניתן להחזיק על בסיס אחד על אחד בחדר ראיון או פגישה. אחרת, ייתכנו שולחנות להגדיר עבור מגייסים לשוחח רשמי עם המועמדים. הראיונות יהיו קצרים. מועמדים עשויים להתבקש להישאר לדון עבודה נוספת עם מגייס או ראיון שני במועד מאוחר יותר עלול להיות מסודרת. במקרים מסוימים, מועמדים מוצעים עבודה on-the-spot.

ראיונות במהלך בלוק של זמן

Walk-בראיונות בדרך כלל נערכים במהלך בלוק של הזמן מתקיימים על הראשונה לבוא, בסיס כל קודם. ראיונות אלו מתקיימים לעתים קרובות עבור עבודה עונתית או על ידי חברות מחפשות למלא תפקידים רבים בבת אחת. חברות שיש להן צורך מתמשך עבור עובדים חדשים עשויים להחזיק ראיונות לטייל ב-יומי או שבועי.

ראיונות על ירידי תעסוקה או אירועים אחרים שכירה

לפעמים, ראיונות פתוחים משמשים במהלך ירידי תעסוקה או כאשר חברה נמצאת באזור זמן קצר במיוחד כדי לשכור. הם מוחזקים על מנת למקסם את מספר האנשים הוקרנו לפני השלב הבא של תהליך הראיון.

דוגמאות של ראיונות Walk-In

  • לדוגמה, חברה עשויה לפרסם בעיתון או מודעה באינטרנט שהודיע ​​כי ראיונות פתוח יתקיים מהשעה 9:00 בבוקר עד הצהריים, 1:00 pm כדי 4:00 אחה”צ ב תאריך מסוים.
  • חנויות מסוימות עשויות להיות סימני חלון לפיה בקשות תתקבלנה על יום ושעה ספציפי. לדוגמה, ראיונות פתוחים ניתן להחזיק בכל יום ג ‘בין 05:00 pm ו 9:00 pm

מה ללבוש

רוב הראיונות הפתוחים הם עבור עבודות קמעונאיות או עונתיות ולא לתפקידים ארגוניים הפורמלית. לבושים בחליפות עסקים מזדמנים יעזור לך לעשות רושם טוב. למשרות קיץ, הלבוש מזדמן בסדר אבל להיות בטוח שאתה לבוש יפה מסודר.

מה להביא איתך

מועמדים עשויים להתבקש להשלים יישום עבודה לפני פגישה עם מראיין. תביא רשימה של כל המידע שאתה צריך כדי להשלים יישום עבודה. תביא כמה עותקים נוספים של קורות החיים שלך ורשימה של אזכור, גם כן. פנקס ועט שימושיים עבור רישום הערות ומילוי טפסים.

כאשר מגיעים

נסו להגיע כמה דקות לפני שעת ההתחלה או מוקדם ככל האפשר. ככל שתקדים להגיע לשם, במוקדם תוכל להיפגש עם מראיין. למשרות תחרותיות, ייתכנו שורה של מועמדים מחכים להיפגש עם מנהלים מגייסים.

להיות מוכן לענות על שאלות

כשאתה להשתתף בראיון פתוח, להיות מוכן לענות על שאלות בראיון על היסטורית התעסוקה וההשכלה, כוללים שאלות לגבי למה אתה רוצה לעבוד עבור החברה ומדוע אתם כשירים לתפקיד.

אם החברה שכירת עבור מגוון רחב של עבודות, יודע איזה מהם אתה רוצה לבקש. תתבקש מה העמדות שאתה מתעניין כחלק מתהליך היישום.

להיות מוכן לחכות

חוץ מזה שיש להתחשב בם עבודה עם קבוצה של אנשים אחרים, המתנה יכולה להיות חלק כואב של התהליך. במהלך המחצית השנייה של ראיונות פתוחים, ייתכנו מתנה להיפגש עם מגייס או המגייס אולי לא מספיק זמן כדי להיפגש עם כל המועמדים.

אם מנהל המגייס שנגמר זמן, ייתכן שתתבקש לחזור ביום אחר או ליצור קשר באמצעות טלפון או דואר אלקטרוני כדי להמשיך בתהליך.

איך לעקוב אחרי ראיון פתוח

מהי הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר עם המעסיק? חשוב לקחת את הזמן כדי לעשות זאת, משום שאולי פגשת רק בקצרה עם מגייס או מנהל מגייס. זה יכול להיות קשה להם לזכור את כל האנשים שנפגשו עם והזכיר אותם בטופס הבקשה שלך תמיד רעיון טוב.

נסו לקבל כרטיס ביקור מן האנשים שאתה פוגש עם על הראיון. זה ייתן לך כתובת דוא”ל ומספר טלפון שאתה יכול להשתמש בו כדי להתחבר לאחר מכן.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *