כיצד להתמודד עם חיפוש עבודה במהלך מגיפה

Posted on

כיצד להתמודד עם חיפוש עבודה במהלך מגיפה

אם איבדת את העבודה שלך בגלל COVID-19 או היו באמצע ציד עבודה כשפגע קורונה, לא להיבהל-ואל תוותרו וחיפוש עבודה.

למרות שזה יכול להיות מאתגר, יש דרכים אתה יכול להסתכל בהצלחה לעבודה במהלך מגיפה. תעשיות מסוימות מצמצמות, אבל אחרים הם עובדים.

הערה : חלק מהארגונים יצטרכו יותר עובדים מבעבר, והם אולי יצטרכו לקבל אותם המשולב במהירות.

חפש ואכן עבור “שכירת בדחיפות” ו המיקום שלכם כדי לראות פנויות באופן מיידי. זה ייתן לך תחושה של מה עבודות יש ביקוש באזור שלך.

להלן כמה טיפים לחיפוש עבודה במהלך מגיפה.

בדקו היתרונות שלך

לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה, להיות בטוח שאתה איסוף כל יתרונות אובדן עבודה שבה אתה זכאי. בדוק עם מחלקת או מנהל משאבי אנוש שלך לקבלת פרטים על מה זמין.

חשוב : אתה עשוי להיות זכאי לדמי אבטלה. אם אבדת את העבודה שלך בגלל COVID-19, ביטוח אבטלה נרחבת עשוי להיות זמין.

הממשל הפדרלי, ממשלות מדינה, ומעסיקים וחלקם דמי אבטלה נוספים לעובדי מושפע. דמי אבטלה המדינה רגיל הם כבר במקום.

ברוב המדינות, אתה יכול לבקש הטבות באינטרנט. בדוק עם אתר משרד האבטלה במדינה שלך עבור דרישות לזכאות ותועלת.

תתכוננו חיפוש עבודה

עדכון קורות החיים שלך ואת פרופיל LinkedIn. אם לא היה לך לחפש עבודה בכמה זמן, לקחת קצת זמן כדי לעדכן את קורות החיים שלך ו- LinkedIn. הקפד לצבוט את קורות החיים שלך לתפקיד שאתה רוצה בכל פעם שתגיש בקשה.

כתוב מכתב כיסוי. כמו כן, לקחת את הזמן כדי לכתוב מכתב כיסוי בכל פעם שאתה להגיש מועמדות לעבודה. זה יעזור היישום שלך לקבל תשומת לב. האי-כתיבה אחד יכול לפגוע הסיכויים שלך לקבל שכר. CareerBuilder מדווח כי 10% מהמעסיקים שהשתתפו בסקר אמרו לא כולל מכתב פתיחה היה מפסק העסקה מיידית.

להיות מודע איוב השוק

לא כל כיבוש ותעשייה יושפעו באותה הדרך. הוושינגטון פוסט מדווח כי הפיטורים הראשונים הקשורים קורונה פגעו שוק העבודה בשבוע שעבר.

חברות נסיעות, שירותי מזון, אירוח, והפקת אירועים ספגו פגיעה קשה במיוחד, כמו גם אלה שבסיסה באזורים שחוו את המקרים הראשונים, כגון מדינה בוושינגטון. מנגד, בתחום הבריאות היא שכירה, כמו גם חנויות מכולת ושירותי ניקיון.

חשובים : עובדים לא צריכים להניח כי התעשייה שלהם לא עובדת.

עם זאת, תעשיות כמו קניות משלוח באינטרנט זינקו, ושירותים חיוניים כמו בריאות אחסנה הם עובדים במהירות כדי לענות על הביקוש. עבודות חלקם פורחות, והעסיק פעילים מגייסי מועמדים להעסקה.

אמזון היא שכירה עבור 100,000 משרות מלאות ו במשרה חלקית חדשות ברחבי ארה”ב במרכזי הגשמת רשת מסירתה כדי לענות על הביקוש מאנשים להסתמך על השירות שלה.

וולמארט היא שכירה 150,000 שכירים חדשים לעבוד בחנויות, מועדונים, מרכזי הפצה, מרכזי הגשמה. תפקידים אלה יהיו זמניים, אך הוא עשוי להמיר לתפקידים קבועים לאורך זמן.

החברה גם מיישמת לזרז את התהליך חדש שכירת עבור תפקידי מפתח, כגון קופאיות stockers. מחזור היישום של שבועות הטיפוסי יופחת ל תהליך 24 שעות ביממה.

באינטרנט, חיפוש עבודה

במהלך חיפוש עבודה מסורתי, זה יכול להיות חשוב תפקיד חיפוש ברשת באופן אישי כמו גם באינטרנט. באקלים הנוכחי, לעומת זאת, אתה רוצה להתמקד בחיפוש למשרות באינטרנט על עבודתו העליון אתרים, מדיה חברתית, ובאופן ישיר באתרי האינטרנט של החברה.

מצא ולעקוב אחר הצעות עבודה חדשות במהירות ובפשטות על ידי:

  • אם תיקח את הזמן כדי לארגן חיפוש העבודה. זה יהפוך את חלקה בתהליך.
  • הגדרת התראות עבודה, כך שאתה מקבל הודעה על פרסומים חדשים ברגע שהם מופיעים.
  • באמצעות סולמית, כדי לזרז את חיפוש העבודה.

שקול עבודה מבית האפשרויות

עם אי הוודאות הכללית של מגיפה, אתה עלול למצוא את עצמך במצב שבו אתה ממש לא יכול לעבוד מחוץ לבית. אולי אתה צריך פתאום ילדים צעירים בבית כיוון שבתי הספר שלהם נסגרו ללא הגבלת זמן.

או, אולי יש לך את עצמך בעיות בריאות בסיסיות שתגרומנה לכם מאוד רגישים לזיהום כדאי לעזוב את הבית שלך.

החדשות הטובות הן שאם יש לך חיבור לאינטרנט, יש לך את היכולת לחפש קרקעות עבודה מהבית עבודות אשר לפחות להשלים את ההכנסה שלך (וגם, תלוי המיומנויות המקצועיות שלך, אתה יכול אפילו למצוא עוזרים, מבית עבודה כי הוא בדיוק כמו משתלם כמו העבודה הקודמת שלך).

חיפוש עבודה אתרים למעלה

התחל על-ידי הקלדת ביטויי מפתח כגון “עבודה בבית”, “עצמאי”, או “telecommute” אל אחד אתרי העבודה העליונה.

חפש מרחוק Gig איוב אתרים

כמו כן לבדוק את אתרי כי עבודות חלטורה הרשימה, ואתרי נישה כמו FlexJobs כי התמקדות עמדות מרחוק. יש FlexJobs רשימה של 20 חברות מרחוק מלא כי הם עובדים עכשיו, כמו גם רשימה של 100 החברות המובילות עם עבודות מרחוק.

להיות מוכנים להציע פתרונות

זוהי תקופה מאתגרת עבור מעסיקים, כמו גם עובד. אם אתה יכול להראות את המנהל המגייס שיש לך את מה שנדרש כדי לסייע לחברה להצליח, תוכל להגדיל את הסיכויים שלך לקבל שכר.

תחשוב על הבעיות שחברות מתמודדות ולהסביר כיצד תוכל לפתור אותן. בין אם אתם פונים אל השטחים הציבוריים נקיים או קוד כתיבה, הדרך להתקבל היא להראות למעסיקים פוטנציאליים כי יש לך את הכישורים הדרושים להם. לפענח את רישום העבודה ולהדגיש הכישורים החשובים ביותר שלך המכתב המלווה שלך, בקטע הפרופיל של קורות החיים שלך, ואת בראיונות עבודה.

אם אתה יכול לעשות את העבודה שלך מהבית, אולי יש לך סיכוי טוב יותר מאי פעם לקבל את תשומת הלב של מנהל מגייס. חברות ועסקים ושירותים מקצועיים רבים, במיוחד במרחב טק, נתקלו לעובדיהם לעבוד מהבית. אמצעי כובע המון עיניים הם על המון תיבות דואר נכנסים-וחלקם שייכים מנהלי מעסיקים. אם יש לך מבית ניסיון, זה יהיה טוב לדבר על קורות החיים שלך.

להיות מוכן אייס ראיון

הקפד כי אתה מוכן לראיונות וידאו. תרגלו ראיונות באמצעות המצלמה. אם מעולם לא התראיין באמצעות סקייפ או זום, יש קצת עקומת למידה.

היכרות עם הטכנולוגיה ולעשות ראיון בפועל לפני שאתה מדבר עם המנהל המגייס. שים לב התאורה והרקע וכן כיצד מופעי תלבושת הראיון שלך על מצלמה.

תבל Networking הזמן

זכור כי הרשתות אינה דורשת עמידה פנים אל פנים. בעידן של לינקדאין, קבוצות פייסבוק, ורשתות חברתיות אחרות, אתה לא צריך להיות מסוגל ללחוץ את ידו של מישהו כדי לעשות רושם טוב.

חשוב : עכשיו זה זמן טוב במיוחד כדי לתרגל את אחד העיקרים החשובים ביותר של רשת: אם אתה רוצה שאנשים עזרו לך מאוחר יותר, להיות מוכן לעזור להם עכשיו.

כתוב המלצות LinkedIn עבור הקולגות לשעבר. עיין חברים עבור פוזיציות פתוחות בחברה שלך. ההצעה להגיה את קורות החיים של חברך מכתב מצורף. זה ייתן לך תחושה של סיפוק, וזה יעזור לחזק את הרשת שלכם לעתיד.

לשדרג את היכולות שלך

ייתכן שיהיה תוספת זמן, ואם אתה עושה, זו הזדמנות לשדרג את היכולות שלך. ישנן הזדמנויות רבות לעבוד על המיומנויות שלך באינטרנט, כולל LinkedIn למידה, Coursera, ואתרים רבים אחרים שבהם אתה יכול ללמוד מיומנויות חדשות.

להיות סבלני ועדין

קורונה השפיע היבטים רבים של חיי היומיום בנוסף במקום העבודה. אם אתה לא שומע בחזרה על עבודות מהר ככל שאתה רוצה, להיות סבלני ואדיב מנהלי שכירה וחיבורי הרשת שלך. לכל אחד יש בעיות להתמודד עם ועושה כמיטב יכולתם במהלך תקופה קשה.

התהליך שכירת עשוי להיות ארוך ושונה ממה שאתה רגיל, אבל תוכל להגיע לשם. כאשר אתה עושה, לקחת את הזמן כדי שכולם תודה שעזר עם חיפוש העבודה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *