כיצד להתאים לעבודה מרחוק עם ילדים

Posted on

כיצד להתאים לעבודה מרחוק עם ילדים

מה הדרך הטובה ביותר להסתגל לעבודה מרחוק אם יש לכם ילדים? מגיפת COVID-19 משנה את אופן העבודה של אנשים. הורים מנסים ללהטט בעבודה ובחיי משפחה בעיצומה של מגיפה. חברות מוצאות פתרונות המאפשרים לעובדים להתמודד מרחוק עם עסקים, לעיתים קרובות תוך כדי צפייה בילדים.

מערכות בתי ספר, מעונות יום יום ושמרטפות מבטלות ונסגרות. עבודה מהבית זה כבר שינוי עצום עבור חלק מהעובדים. עבודה ללא טיפול בילדים היא אתגר גדול עוד יותר.

“בדרך כלל הילדים שלך לומדים בבית הספר”, אומר ג’יל פלסקה, מנהל תחומי העם והתרבות בחברת Limelight Health, ספקית פתרונות תוכנה ארגוניים מבוססי ענן לענף הטבות העובדים. “עבודה מרחוק זה שינוי מספיק גדול, אבל זו גרסה חדשה לחלוטין של עבודה מהבית.”

קריירות TheCareerGuru שוחחו עם פלסקה ועם טניה לונה, מנכ”ל Lifelabs Learning, חברה לפיתוח מנהיגות המסייעת למנהלים, מנהלים וצוותים לשלוט במיומנויות השימושיות ביותר של החיים.

מומחים אלה דנים כיצד עובדים ומנהלים יכולים ללמוד לעבוד בבית עם ילדים. להלן חמישה טיפים מכריעים שהם הגיעו אליהם.

1. הקמת מרחב משרדי מעשי

סביבת העבודה שלך חשובה ביותר . להיות נוח זה קריטי, וכך גם להפריד פיזית בין עבודה לחיים. עם זאת, קשה להפריד לחלוטין אם אתה גר בחלל קטן שתפוס גם כיום בני משפחה אחרים.

“זו יכולה להיות פינה קטנה של דירת הסטודיו שלך. משא ומתן על המרחב הזה: זו עבודה בלבד, “אומרת לונה. “אנחנו יצורי הקשר. אנו מקשרים אסוציאציות ממש מהירות. “

טיפ: אל תעבוד על הספה שלך, למשל. במקום זאת, עבד ליד שולחן נפרד מסוג כלשהו. זה יפחית את הלחץ על חיי הבית שלך, כולל את ילדיך.

כל מצב עבודה מלחיץ הולך לחלחל לספה שלך, מציינת לונה. “שאלו את עצמך, איך אתה ממקם את העבודה לחלל ספציפי ואיך אתה עושה את זה כדי שלא תסיח את דעתך? לדוגמה, יש אנשים שמשתמשים במחשב נייד לעבודה ורק משתמשים בטאבלט לכל דבר אישי. עבוד עם הילדים שלך כדי ליצור יחד שלט אל תפריע או אפילו להעלות קלטת זהירות. “

2. היה גמיש לגבי שעות העבודה

ההורים מגלים דרכים יצירתיות לבצע את עבודתם. פלסקה נתקלה בזוג אחד בו עובדת האישה כארבע שעות בזמן שבעלה חונך את ילדם. ואז, הם עוברים.

הדירקטור מאמין כי הסדרים מסוג זה יעזרו לעובדים לחיות את חייהם תוך הגדלת האמון בחברות שלהם. “כשאתה סומך על אנשים שיעשו את עבודתם, זה הרגע בו הכבוד חוזר אליך,” היא אומרת

הערה: לונה מציינת שמנהלים יכולים להסתגל ביתר קלות לחיים מרוחקים אם הם דואגים לתוצאות ולא להתנהגות העובדים שלהם בכל רגע נתון.

“שחרר את הצורך שלך להשיג בדלי מושבים, ולהעביר את המיקוד יותר לתוצאה העסקית”, מייעצת לונה. “מה אם אתה לעולם לא יכול לדעת כמה זמן מישהו מבלה בעבודה? מה אם אתה יכול פשוט להתמקד בתוצאה ובדד-ליין? זו דרך טובה להוביל בין אם אתה מרוחק או באופן אישי, מכיוון שהוא מפשט אותך מהנטייה המיקרומנית, שהיא רוצחת של פריון. “

3. צור שגרה ביתית מובנית ובריאה

בזמן העבודה מהבית, זה מפתה ללבוש פיג’מה כל היום, לדלג על המקלחת ולנשנש רע. עם זאת, מומחים אומרים כי נפילה בהרגלים אלה מכבידה על נפשכם. הראה לילדיך שאתה באמת בעבודה.

“חשוב לקום להתקלח כאילו אתה נכנס למשרד,” אומר פלסקה. “בהתחלה זה יכול להיות כיף פשוט להקיא את השיער וללבוש פיג’מה, אבל בסופו של דבר אתה מקבל תחושה מטריפה. אתה רוצה להכניס את עצמך למצב רוח שונה כאילו אתה הולך לעבוד. “

לונה מציעה לאכול בריא, לשתות הרבה מים ולנצל את זמן הנסיעות הקודם שלך כדי לעשות משהו חיובי, כמו להתאמן או לבשל ארוחת בוקר נינוחה.

חשוב: לדברי לונה, “צור טקסי התחלה ועוטף עם הילדים שלך שמסמנים שאתה נכנס למצב עבודה או חוזר הביתה, כמו מתיחות, נעליים או השמעת שיר.”

לונה ממשיכה, “אתה יכול לקבל משהו שאתה מצפה אליו בתחילת היום ובסופו שלא רק יעזור לך להתכונן לעבודה, אלא גם יספק חוסן והפחתת לחץ בזמן שאנחנו בעיצומה של כל כך הרבה חוסר וודאות. “

4. הגדר ציפיות תקשורת ברורות

ברגע שמוגדרת טכנולוגיית תקשורת – כגון זום, רפיון או שקעים אחרים – על המנהלים להגדיר את הציפיות בצורה ברורה והוגנת. אינך רוצה אדם אחד במצב רפוי 24-7 בעוד עובד אחר יחזור אליך רק פעם ביום.

אזהרה: חוסר ציפיות יכול להלחיץ ​​במיוחד עבור ההורים.

“דבר על סוג התקשורת שאתה משתמש ומה הציפיות”, ממליץ פלסקה. “מחוץ לפגישות, על המנהלים להגדיר כמה זמן נמשך לפני שהם מצפים לתגובה. עליהם לקבוע פרמטרים ולתקשר יתר על המידה. דבר לחששות שיש לחברי הצוות שלך שהם לא יביאו אליך. ‘מה קורה אם אני רחוק מהשולחן שלי לשעה?’ ‘מה אם הילדים שלי נלחמים ואני צריך להבין מה המצב של לגו?’ “

5. היו גמישים וסליחו ממצבי חיים

לטענת פלסקה ולונה, עכשיו זה לא הזמן למיקרוגל. על המנהלים להיות גמישים בכל הנוגע לעובדים, בעיקר עובדים עם ילדים. באופן דומה, עובדים חייבים לסלוח לעצמם.

“זו שטח שאינו מוגן”, מודה פלסקה. “יש ימים נהדרים. כמה ימים, הלוואי שתצאי מהבית יותר אבל לא תוכל. תנו לעצמכם ולכל אחד אחר חסד. “

לונה מוסיפה כי ועידת וידיאו עשויה לחשוף כמה דברים שאנחנו לא רגילים לראות, אבל זה בסדר.

“המנהלים צריכים לומר ‘אתה הולך לראות את הכביסה שלי, אתה הולך לראות את הילדים שלי מתרוצצים, הכלבים שלי וכו’. אני חושב שזמן הפנים הוא הרבה יותר חשוב מאשר לנסות לשמור על התנהגות מקצועית. פשוט לנרמל את זה. “

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *