כדאי ללכת Paralegal ללמוד משפטים?

Posted on

כדאי ללכת Paralegal ללמוד משפטים?

כמו עוזרת משפטית, יש לך מבט מבפנים על עיסוק משפטי. בשלב מסוים, זה טבעי לתהות שמא אתה רוצה להיות עשיר יותר כעורך דין. אחרי הכל, יש לך הרבה יותר on-the-קרקע ניסיון מ מקורבים נכנס, שרבים מהם מעולם לא דרכה כף רגלו בבית משפט או לראות קבוצת מסמכי M & A. לא ניתן להחיל את מה שלמדת כדי לעלות בסולם הדרגות כעורך דין? לפני שתבצע את המהלך הגדול, הנה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון.

האם אתה באמת מקבל שדרוג שכר?

עוזרים משפטיים שרוצים להיות עורכי דין לעתים קרובות מתפתים על ידי עורכי הדין שכר בסיס גבוה בדרך כלל עושים. אבל המספר הזה עלול להיות מטעה. עורכי הם שכירים ואינם משלמים יותר אם הם עובדים שעות נוספות. בניגוד והעוזרים-המשפטיים משלמים יותר ככל שהם עובדים. כאשר אתה מדבר על מצב למשפט, שבו כל מי שנמצא בנבחרת עובד ימי 20 שעות (לא כל כך נדיר, למרבה הצער), את והעוזרים-המשפטיים יכול להיות ביצוע יותר לשעה מאשר רב של עורכי הדין! לפני שאתם מחליטים להשקיע 100,000 $ או יותר בבית הספר למשפטים עבור משכורת גבוהה יותר, לעשות את המתמטיקה ואת לוודא שהוא הולך להביא לשיעור לשעה גבוה (תוך התחשבות בכל תשלומי הלוואת סטודנט אתה עלול להישאר עם).

איך תושפע איכות החיים שלך?

למרות שזה אולי לא נראה כמו אותו אם אתה למזכירות משפטי דרישה, סביר להניח שיש לך יותר שליטה על האיזון בין עבודה לחיים שלך מאשר עורך דין עושה. מכיוון שאתה מקבל תשלום שעות נוספות, עורכי דין לתת לפחות קצת תשומת לב למספר שעות אתה יצור תתבקש העבודה. כעורך דין, אתה בעצם יהיה תורן כל הזמן, משהו שאנשים רבים למצוא ומאוד לא נעימים.

איזה סוג של עבודה אתה רוצה לעשות?

מניע עיקרי נוסף שוקל מעבר עוזרת משפטי לעורך דין הוא לעשות עבודה יותר מעניינת ויותר מאתגר. כאן, חשוב לבחון בזהירות את עורכי הדין עבודה, במיוחד עורכי דין צעירים, לעשות דווקא.

חייו של שותף בכיר עשויים להיראות זוהרים בזמן שאתה מסייר זוממי מסמכים לחקירה נגדית בבית המשפט, יש לזכור כי זה לוקח שנים רבות כדי להגיע לנקודה הזאת. כעורך דין חדש, אתה עדיין תצטרך לשלם דמי החבר שלך בחפירות, עושה עבודה שיינון שעשויה להיות פחות מעניין מאשר לארגן את כל המסמכים עבור מקרה כמו עוזרת משפטית.

לפני שאתם מחליטים ללכת ללמוד משפטים, לעשות קצת ראיונות הסברה עם עורכי דין בחברה שלך (אם אתה חש בנוח לתת להם לדעת שאתה יכול ללכת בדרך זו) או עם עורכי דין אחרים אתה יודע. לקבל תחושה טובה עבור מה שהם עושים כל היום, אז אתה תהיה בעמדה כדי להעריך אם “עבודת עורך דין” היא באמת מה שאתה רוצה לעשות.

איזה סוג של תוכל איוב יוכל לקבל?

עוזרים משפטיים מי ללכת ללמוד משפטים לפעמים מצפים שהם יעמדו לרשותך רגל בתהליך הגיוס, אבל גם כאשר יש לך ניסיון בעבודה קשור, בתחום המשפטי הוא מקום היררכי מאוד. אם אתה עובד עבור חברת AmLaw כמו עוזרת משפטית, זה לא סביר שיקבל להיות שכר שם כעורך דין אלא אם בסופו של דבר בבית ספר חוק עליון. קשרים אישיים הם חשובים, כמובן, אבל הם הולכים רק עד כה. בסופו של דבר, אילן עדיין נושאת היום במקומות רבים.

אם תחליט ללכת על זה להתקבל לבית ספר למשפטים, לשקול דרכים לשמור החוב שלך למטה ואתה תצטרך יותר אפשרויות כאשר אתה בוגר. אלא אם כן אתה מכוון עבודת BigLaw מפוארת, הולך במשרה חלקית ספר למשפטים תוך המשך העבודה עשויה להיות אפשרות טובה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *