טק דרושים: דרושים ב טכנולוגיית המידע (IT)

Posted on

טק דרושים: דרושים ב טכנולוגיית המידע (IT)

צמיחת עבודת הנפץ של תעשיית טכנולוגיית המידע החלה רק לפני כשני עשורים, והיא בקושי הואטה מאז. בעוד ” עידן פצצה נקודה ” בסוף 1990 דרך בתחילת שנות ה -2000 עשה חלקו של הנזק הוגן שלה, המיתון האחרונות יותר שהחלה בדצמבר 2007 והסתיים ביוני 2009 בקושי אפילו האט אותו.

מעניין כמו זה להסתכל על העבר, אולם, ללמוד על הבריאות העתידית של התעשייה הזה הוא הרבה יותר חשוב שאנשים שוקלים עבודת טכנולוגיית מידע.

יש חדשות טובות מאוד בחזית שאם אתה ביניהם, או אם אתה כבר עובד בתחום זה. ארה”ב Bureau of עבודה לסטטיסטיקה צופה לה המשך צמיחת עבודה מעל הממוצע למגזר הטכנולוגיה במהלך השנים הקרובות.

אחראי לצמיחה זו משתנים טכנולוגיות וארגונים הסתגלות מהם. לדוגמא, העיבוד המוגבר של ענן מחשוב אבטחתסייבר יוביל לעלייה בתעסוקה, ועלייה בטכנולוגיות אחרות, כוללים בריאות IT, רשתות ניידות, וניהול נתונים תהיה גם לתרום השקפה חזקה בתחום טכנולוגיית מידע.

עובדות בסיסיות על תעשיית ה- IT

 • נכון 2014, היו 3.9 מיליון אנשים שעובדים במקצועות ה- IT. זו כלל מועסקי עיצוב מערכות מחשב בתעשייה ושירותים נלווים – מה שאנחנו בדרך כלל מתייחסים כמו תעשיית ה- IT – כמו גם אנשים עושים עבודות טכנולוגיה הקשורות בתחומים אחרים.
 • תעסוקה של אנשים שעובדים בתחום ה- IT עיסוקים צפוי לגדול 12 אחוזים מ -2014 דרך 2024. 488,500 מקומות עבודה תתווסף במהלך תקופה זו.
 • באופן מסורתי, חל חוסר הגיוון בתחום זה. נשים ומיעוטים הם ייצוג חסרים קשה. שפע של לבנים, אסיאתים, וגברים בעבודה בתעשייה זו, תוך יחסית מעט אפריקנית אמריקאי, היספאנים, ונשים לעשות, בהשוואה לתעשיות פרטיות אחרות ( ” גיוון ב הייטק ,” נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה בארה”ב.)
 • חברות המרכיבות את תעשיית ה- IT הן בגופים המציעים תכנה מחשבים מותאמים אישית, תכנון מערכות מחשב, ניהול מתקני מחשב, ושירותי מחשב מסוגים נוספים. IT עבודות ניתן למצוא מחוץ לתעשייה זו. תעשיות שעובדי טק לשכור כוללים מידע, שירותי חינוך, שירותים מנהליים ותמיכה, תקשורת קווית, ממשלה, פיננסים וביטוח, לאור תוכנה, וניהול של חברות ומפעלים.
 • למרות שיש מקומות עבודה טכנולוגיית מידע ברחבי הארץ, רוב ההזדמנויות מרוכזים סביב אזורים מסוימים. העיר המובילה בארה”ב עבור תעסוקת טק היא ראלי-דורהאם, צפון קרוליינה. מקומות נוספים אליהם ניתן לשקול העברת לשפר את הסיכויים שלכם למצוא עבודה טק הם נאשוויל, טנסי; אוסטין, טקסס; ופורט קולינס, קולורדו.

קריירה טק

אם אתה רוצה להצטרף תעשיית ה- IT, יש לך הרבה אפשרויות.

בואו ראשון נסתכל עיסוקי מחשב וטכנולוגיית מידע. בעוד אנשים רבים במקצועות אלה לעבוד בתעשיית ה- IT, עבודה גם רבה במגזרים אחרים. מה הופך העיסוקים הללו מושכים, בנוסף תחזית העבודה המצוינת שלהם, הם הרווחים הפוטנציאליים. מומחי IT קיבל משכורת שנתית חציונית של 82,860 $ בשנת מאי 2016. זה כדי להשוות את השכר השנתי החציוני של 37,040 $ עבור כל העיסוקים.

עיסוקי מחשב ו- IT הם עבודות טכניות שקשורות עושים דברים כמו יישום טכנולוגיה, תכנון רשתות מחשבים, קידוד, ופיתוח תוכנה ואתרי אינטרנט.

התשעה העיסוקים מתחת יש השקפות מעולות.

 • מחשב ומידע מחקר מדען
 • אדריכל רשת מחשבים
 • מומחה מחשבים תמיכה
 • מנתח מערכות מחשב
 • מנהל מסד נתונים
 • אנליסט אבטחת מידע
 • רשת מנהל מערכות מחשב
 • מפתח תוכנה
 • מפתח אינטרנט

לשכת העבודה האמריקנית לסטטיסטיקה צופה צמיחה ותעסוקה כי הוא או מהר יותר, או הרבה יותר מהר מאשר, הממוצע של כל עיסוקים לתקופה שהחלה ב 2014 ויסתיימו ב 2024. אין שום סיבה שאנחנו לא צריכים צופים כי מגמה זו להמשיך גם אל העתיד כפי הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח מומחים שיודעים ליצור וליישם אותו נדרשים. יש לציין מופיעים ברשימה זו הם מתכנתי מחשבים, כיבוש חווה ירידת 8 אחוזים עד 2024.

מומחי IT מועסקים בכל ענפי תעשייה שאתה יכול לחשוב, אבל הם, באופן לא מפתיע, רוב גם ייצגו בתעשיית טכנולוגיית מידע. הם מהווים 56 אחוזים מכלל העובדים בתעשייה, למרות.

מה לגבי אחוז 44 אחרים? הם מנהלים, רואי חשבון , עובדי מנהלה, הסיטונאי ונציגי מכירות ייצור , נציגי מכירות פרסום , נציגי שירות לקוחות , ועובדים אחרים שעסקים צריכים לתפקד.

אם אתה לא רוצה קריירה המחשב מוכווני, מדוע כדאי לכם לשקול לעבוד בתעשיית ה- IT? ביצוע בחירה זו תאפשר לכם ליהנות מהיתרונות שמגיעים עם ההצלחה שלה. העובדים הלא-טק, כמו אלה שעבודתם כרוכה מחשבים, גם להגיע וליהנות שיעורי תעסוקה בשכר גבוה.

מעסיק למעלה טק

אם אתה רוצה קריירה בתעשיית טכנולוגיית המידע, למה לא להגדיר את המראות גבוהות? ייתכן שיש לך סיכוי טוב יותר למצוא עבודה עם חברה קטנה יותר, אבל המטרה הסופית שלך יכולה להיות עבודה עם אחד השחקנים בענף הגדולים. הנה כמה מהם.

קח הראשונה החברות עם ההכנסות הגבוהות ביותר. אלו הן חברות טק המובילה Fortune 500:

 1. תפוח עץ
 2. חברת Hewlett-Packard
 3. יבמ
 4. אמזון
 5. מיקרוסופט
 6. גוגל

( ” חברות הטכנולוגיה המובילות של Fortune 500 .” פורצ’ן .

2015)

הבא, הנה רשימה של חברות טכנולוגיה הצמיחה המהירה ביותר – כי אם אתה הולך לעשות קריירה בענף הצומחת במהירות כמו IT, למה לא לשאוף עבודה עם חברה שיש לה עתיד מבטיח מאוד? חברות הטכנולוגיה הצומחים במהירות, על פי פורבס, הם:

 1. LinkedIn
 2. תפוח עץ
 3. טכנולוגיות קליקטק
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” טק Fast 25 .” פורבס. 2017)

הימים של עובדי טק הם בדרך כלל ארוך. לאחר מעביד אשר מתייחס לעובדים שלה גם יכול לעשות פעם נעימה. על פי חוות דעת של העובדים, ואלה טק שהכי טוב לעבוד:

 1. פייסבוק
 2. גוגל
 3. טכנולוגית World Wide
 4. חברות Fast
 5. LinkedIn
 6. Adobe

( ” 25 החברות טק שהכי טוב לעבוד ב 2016, לפי עובדים .” Business Insider . 6 בדצמבר, 2016)

איך ניתן לדעת אם נכון הוא קריירת טכנולוגיית המידע בשבילך

אם אתה רוצה להיות בעל קריירה בתחום טכנולוגיית מידע, הבחירות שלך הן רבות: אתה יכול להמשיך בכיבוש IT בתעשיית ה- IT, כיבוש IT בענף אחר, או כיבוש הלא-טק בענף ה- IT. לא צריך להיות משהו כאן בשבילך, לא משנה מה קריירה הוא מתאים ביותר מבוסס על הכישורים שלך, אינטרסים, ואת התכונות אישיות אחרות.

האם יש משהו כדי סלידה? אם עבודה 9 עד 5 פשוט זה מה שאתה אחרי, כדאי לשקול מתחום אחר. עובדי ה- IT קרובות לעבוד שעות ארוכות. כ -20 עד 25 אחוז של עובדים בעיסוקים מפורטים בעבודה יותר מ -40 שעות בשבוע. וזה תלוי במקצוע הספציפי שלך, ייתכן שיהיה צורך לבזבז זמן על-שיחה במקרה חירום מתעורר שרק המומחיות שלך יכולה לפתור.

חינוך והדרכה

איך אתה מכין עבור קריירה IT יש תפקיד חשוב בהצלחה שלך. כמו בכל קריירה, אתה צריך לרכוש את המיומנויות הקשות שתאפשרנה לך לעשות את העבודה שלך. עיסוקים רבים, אמצעי זה להרוויח תואר ראשון. אתה צריך להשתתף חזקת תכנית במכללה טכנית .

בשדה משתנה כמו זה, תצטרך כל זמן לשדרג את היכולות שלך. עם שעות עבודה ארוכות אלה, ייתכן שיהיה לך קצת זמן לעשות את זה. אם תיקח קורסים מקוונים יכול לעזור לך לשמור על כישוריך עַדכָּנִי.

סמכות היא די שימושית ביותר בתעשיית ה- IT. הם משמשים הוכחה למעסיקים כי אתה מוסמך לבצע עבודה מסוימת. בדרך כלל, איגודים מקצועיים וחברות תוכנה לפקח על תהליך ההסמכה, אשר מחייב את המועמדים לעבור בחינה לאחר לימוד שפה מיומנת, מחשב, או תוכנה. בעל האישורים התקינים יכול לגרום לך תחרותי יותר כמחפש עבודה או כמקצוען מנסה להתקדם בעמדה טובה יותר משלמים יותר אחראית.

איזה אישורים צריך אתה מקבל? זמן וכסף יכריח אותך לצמצם את האפשרויות שלך. עדיף ללכת אחרי אלה שיגרמו לכם תחרותיים ביותר הטכנולוגיות החמות. לדוגמה, אם אתה רוצה לבנות את הקריירה שלך ב נתונים גדולים , ייתכן להמשיך אישורים אלה:

 • מנהל מוסמך Cloudera עבור Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: מדען נתונים (מק”ס: DS)
 • מהנדס נתוני Cloudera Certified Professional

אילו כישורים צריכים לעשות אתם?

בתור IT מקצועי, ייתכן שתצטרך לקבל ידע על כלי פיתוח, שפות תכנות, מערכות הפעלה. אי אפשר לדעת הכל, אבל מקום טוב להתחיל בו הוא עם מיומנויות גבוהות פי דרישה כמו מערכת הפעלה יוניקס, מערכת הפעלה לינוקס, ו- Java שפת תכנות.

הידיעה במגוון שפות תכנות יכול לעזור גארנר לך רווחים גבוהים. בגין עם בשפות המכניסות ביותר , כולל רובה, Objective C, ו- Python.

מקבל שכר: איך למצוא עבודה IT

כאשר מחפש עבודת טכנולוגיית מידע, אתה יכול להשתמש אתרי חיפוש עבודה כלליים כמו Indeed.com . שם תמצא הכרזות עבודה שלוקטו ממקורות שונים, לרבות אתרים ואתרי אינטרנט חברת רישום עבודה אחרים. מעסיק גם מקומות עבודה פוסט ישירות אכן. בנוסף, אתה יכול לחלוק את קורות החיים שלך יש כל כך מעסיקים המבקשים מישהו עם הכישורים שלך יכולים למצוא אותך.

אתה יכול גם להשתמש באתרי נישה כי הם במיוחד עבור הזדמנויות תעסוקה בענף ה- IT. היתרון של שימוש באתרים כמו זה הוא בכך שהוא מאפשר לך לצמצם את המיקוד שלך מבזבז את הזמן שלך בצורה יעילה יותר.

רישות הוא חיוני כשמדובר באיתור משרות פנויות. אם אינך נמצא LinkedIn , אתה צריך להיות. זה יאפשר לכם להתחבר עם אנשים בתחום שלך או מי יודע מי הם.

כיוונון עדין של קורות חיים או קורות חיים , בזמן שהוא לא יקבול שכר, יקבל מעסיק פוטנציאלי לשים לב אתה. באינטרנט תיקים הם חובה עבור מעצבי אינטרנט ומפתחים שצריכים להראות את העבודה שלהם. אם אתה מנסה לבנות קריירה עצמאית, אתה צריך לקבל המלצות לקוח .

בעוד קורות חיים או תיק יביאו לך את תשומת הלב של מעסיק פוטנציאלי, הביצועים שלך בכל ראיון עבודה יכולים להביא לך את העבודה שאתה רוצה. כמו בכל מקצוע, אתה תמיד צריך להתכונן לראיון עבודה ולחשוב על איך אתה תגיב לכל שאלה אפשרית – כולל אלה לא חוקיים .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *