טיפים undergrads מחפשת עבודה קריירה ספורט

Posted on

טיפים undergrads מחפשת עבודה קריירה ספורט

קריירה בספורט נחשבת עבודת חלום עבור הרבה אנשים, ויש מסלולים רבים לתחום. כשאנשים חושבים על ספורט, הם נוטים לחשוב על הספורטאים, אבל יש הרבה מקומות עבודה אחרות שקיימות לתמוך ספורטאים אלה או כדי לקדם אותם או קבוצות או הליגות שהם מייצגים.

למרות שישנם סוגים רבים ושונים של עבודות, שמדובר בתחום תחרותי. מי תהיה ההצלחה הכי מקבל רגל בדלת וקידום קרוב הם אלה שמתחילים מניחים את היסודות לקריירה שלהם בקולג ‘.

סוגי קריירת הספורט

העסק של ספורט הוא רחב, וכמעט בכל תחום מקצועי ניתן לחבר ספורט בדרך כלשהי. החלק ביותר הנתיבים הנפוצים כולל:

  • הפעילות העסקית: צוותי ספורט ליגות ספורט, לא משנה כמה גדול או קטן הפעולות, עדיין הם עסקים ויש צורך ככזה. אמצעי זה הם יצטרכו רואי חשבון, מנהלי חשבונות, מנהלי, ועוד. ברמות הגבוהות ביותר, אלה שעובדים עם מספרים צריכים להיות מיומן בנושאים ספציפיים הבנה כמו כובעי שכר וחוזים מקצועיים. ברמות הנמוכות, ניסיון בגיוס כספים וקבלה ידי עם משאבים מוגבלים הוא בעל ערך.
  • וניהול ספורט: זוהי קטגוריה רחבה יכול לנוע בין מנהל מחלקת הספורט בתיכון כל הדרך עד מנכ”לי זיכיונות ספורט מקצועי הגדולות. זה כולל גם סוכנים המייצגים ספורטאים, וזה לא נדיר שיש להם תארים במשפטים.
  • שיווק / יחסי ציבור: כדי כרטיסים למכור, קבוצות ספורט צריכים להתחרות עם אפשרויות בילוי אחרות בשווקים שלהם בנוסף קבוצות ספורט אחרות. שיווק צוות והשחקנים שלה הוא חלק גדול של זה, ומקצועני שיווק מנוסים יכולים לגרום לזה לקרות.
  • עיתונות / שידור: רוב העיתונאים לא עובדים עבור קבוצות ספורט אבל ארגוני חדשות, לכסות את הצוותים. עם זאת, משדרים בדרך כלל מועסקים על ידי הצוותות, וזה גם לא נדיר עבור עיתונאי הדפסה להסיט הצידה יחסי הציבור של העסקים והעבודה עבור צוות או לשקע חדשות בבעלות בליגה.
  • בריאות: קבוצות ספורט מקצועיות גדולות יש רופאי צוות משלהם, שאינם רופאים המתמחים ברפואת ספורט. בנוסף, פיזיותרפיסטים רבים במיוחד לעבוד עם ספורטאים.
  • אימון / צופיות: רוב מאמני סיירים הם שחקנים לשעבר, אבל הם לא בהכרח שחקנים שהתחרו ברמות הגבוהות ביותר. חלקם, אך רבים הם ספורטאים אשר עבר התפקידים האלה ברגע שהם הבינו ימי המשחק שלהם היו מעל.

מכללת ניסיון / התמחות

קריירת ספורט לעתים קרובות להתחיל בקולג ‘. רוב מחלקות אתלטי בקולג לשכור סטודנטים לעבודות עבודה ברמת כניסה במשרדי העסק שלהם או במחלקות מידע הספורט שלהם, אשר מתמחות במתן מידע מפורט לערוצי חדשות מקומיים על קבוצות ואתלטים. גם ג’ובס זמין לעיתונאי תלמיד ותלמיד שידור בעיתונים וברחו סטודנט, תחנות רדיו, או תחנות טלביזיה. מכללות עם תוכניות רפואת ספורט לעתים קרובות לסייע לצוותים העובדים עם מאמנים אתלטי.

מחוץ לקמפוס, קבוצות ספורט בליגת קטין בקביעות להעסיק מתמחה לתפקידים דומים עם הזכיינים שלהם, כמו לעשות שמסביב ארגוני חדשות או לחברות בנות לשידורים כי צוותות קולג כיסוי שטח. יש לעתים קרובות הסדר שיתופי בין מוסדות סמוכים ואוניברסיטות שיכולים לספק מתמחה על בסיס קבוע.

Networking and Trust Building

יש בדרך כלל יותר יציבות עבודה עם מחלקות אתלטים בקולג מ יש עם קבוצות ספורט מקצועי. עסקי ועמדות הקשורות שיווק יכולים להיות יציבים יחסית עם צוותות מקצועיים, אבל לא יכולים להיות מחזור עם הרבה עמדות בשל אפקט הדומינו של הנהלה חדשה או מאמנים חדשים ששכרו כל כמה שנים. מנכ”לים חדשים לעתים קרובות כמו לשכור אנשים שהם כבר מכירים ובוטחים בהם, ואת כנ”ל לגבי מאמנים שיש להם גם להגיד מי מקבל שכר כמו מאמנים עמדות דומות אחרות.

חלק מלהיות עבודה מוצלחת בספורט מפתחת יחסי קרבה עם אלה שכבר בעסק ואת רכישת האמון שלהם. הקמת מערכות יחסים אלה לעתים קרובות צריכות להתחיל בצעדי תינוק. לדוגמא, פיזיותרפיסט עובד במרפאת עשוי לזכות קומץ של חולים נאמנים. אחת המטופלות אלה עשויים להיות מחובר למישהו עם מכללה מקומית או צוות פרו קטין אחר משקיע מילה טובה כי פיזיותרפיסט. זה עלול להוביל הזדמנות לעבוד עם כמה שספורטאי הנבחר, ואולי אפילו משרה מלאה בהמשך הדרך.

החל קטן

כשאנשים חושבים על קבוצות ספורט, הם נוטים לחשוב ליגות מקצועיות מרכזיות ותוכניות בקולג גדולות, אבל רוב הקבוצות להתקיים בקנה מידה קטנה בהרבה. מייג’ור ליג בייסבול ואת הליגה הלאומית להוקי לשניהם יש מערכות בליגת קטין נרחבות, ובתי ספר החטיבה אני מהווה פחות משליש של תוכניות אתלטים ב- NCAA. במילים אחרות, קריירה בספורט היא הסיכוי הטוב ביותר להתחיל עם מכללה קטנה או צוות בליגה קטין ברמה נמוכה בעיירה קטנה.

מסקנות עיקריות

  • צוותות ספורט צריכים אנשי מקצוע ממגוון רחב של תחומים.
  • נתיב קריירה בספורט מתחיל במכללה.
  • להיות ספורטאי אינו הכרחי, אבל זה עוזר עם עמדות מסוימות.
  • צפה בעבודות ראשונות להיות עם מכללות קטנות או קבוצות ספורט מקצועי קטין.

בחוויה ספורטיבית

המשרות שבו בחוויה ספורטיבית קרובות יש צורך לקבל דריסת רגל עוסק באימון או צופיות. אם לא משום סיבה אחרת, זה קשה מאמן או סקאוט להיות יעיל אם הם לא שיחקו את המשחק שבו הם מתפרנסים. כמו כן, זה גם יהיה קשה עבור מישהו שלא שחק את המשחק כדי להרוויח את האמון וכבוד של שחקנים או מאמנים או סיירים אחרים.

להיות ספורטאי כרגע או בעבר אינו הכרח עבור רוב העבודות האחרות, אבל זה מועיל. אפילו בתור חובב ברמה נמוכה, להיות אצן תחרותי, שחקן גולף, או שחקן טניס, למשל, מסייעת לפתח הבנה של המחויבות והמיומנות הדרושים לספורטאים על צוותי נתמך על ידי צוותי המשרד הקדמי.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *