טיפים שיעזרו לך להתגבר על הפחד של דיבור בפני קהל

Posted on

טיפים שיעזרו לך להתגבר על הפחד של דיבור בפני קהל

המילים “הדיבור בפני קהל” גורם פחד והחרדה במוחה של אנשים המוסמכים ובטוחים אחרים. האם המחשבה על דיבור מול קבוצה לעורר פחד, לגרום לך להזיע, ולקבל הלב שלך פועם? סביר להניח שיש לך פחד קהל – הפחד של דיבור בפני קהל.

פחד קהל הוא אחד הנפוצים של הפחדים הכי. ישנן דרכים רבות כדי להגדיל את חשיפת עסק אז למה לטרוח כדי להתגבר העצבנות דוברי שלך? בהגיעו אל הפודיום לא רק ממקמת אותך כמומחה לתחום העיסוק שלך אבל זה גם מספק הפניות מאמץ הזדמנויות מכירה השתפר.

הצגת נאום אינפורמטיבי שאינן מכירות מתחממת שוק היעד שלך ובונה אמון. בניגוד שיחות קרות אינסופיות, האנשים שאתה להציג ויעקבו פתוחים יותר כדי האזנה לסל המוצרים ושירותים שלך.

להתגבר על הפחד שלך דוברי הציבור ולשפר את העסק שלך עם שבעה טיפים אלו.

1. להתחיל בקטן

אם אתה חדש בעולם של דוברי הציבור, להתחיל בקטן. מצא כמה חברים ובני משפחה כדי להתאמן על. בגין על ידי דיבור לקבוצות קטנות ולבנות משם. גודלו של הקהל לא משנה. אם אתה מכיר את הנושא שלך, הפחד מראש הדוברים שלך יתאדה במהירות.

2. הכינו ביסודיות

שום דבר לא עוזר להפיג את הפחד של הציבור מדבר יותר מידיעת החומר שלך. היכולת להתחבר עם הקהל שלך מגיעה מצורך את הביטחון שאתה לא תלך לאיבוד במהלך הלידה שלך. Rehearse מספר פעמים לפני הדיבורים הגדולים. זמן המצגת ותמיד יש לגבות חומר בזמן המקרה שנשאר.

3. פשוט לא לשנן את המילים

מאסטרינג האמנות של דוברי הציבור לא בא מתוך לשנן מילה במילה הנאום כולו שלך. המקצוענים האמיתיים יודעים החומר שלהם על ידי לזכור נקודות מפתח הנחיות על subtopics ודוגמאות לכסות.

4. הימנעו תבליטים נפוצים

רוב המצגות עסקיות נאומים הם מונולוגים משעממים מלאי שקופיות PowerPoint אינסופיות ונקודות כדור. לאשפה את מצגת PowerPoint ולעשות את החומר מוקד של דיבורים. אם אתה משתמש ב- PowerPoint, לקחת את הגישה של שימוש חזותי כי מהר להעביר את המסר שלך.

5. להפחית את הלחץ

ברגע המפחיד ביותר של כל הצגה הוא דקה אחת לפני הכניסה לשלב שלך. השתמש בטקטיקה של ספורטאי צמרת ידי לדמיין תוצאה חיובית ושימוש נשימת בטן עמוקה כדי להפחית מתח ולבנות אמון.

6. מצא לחבר להתמקד

לפני דוברי הציבור שלך על הבמה להציג את עצמכם עם כמה אנשים מהקהל שישב בשורה הראשונה. במהלך השיחה שלך נראים האנשים האלה בעיניים כדי להקל העצבים שלך ולהתחבר עם הקהל שלך.

7. מעורבות עם הקהל

יצירת מצגת מונולוג מעמידה את המשימה כולה של מודיע ומבדר את הקהל עליך. השיחה שלך אינטראקציה דו כיוונית עם שאלות והשתתפות כדי להפיג את השעמום ולדבר בקלות. לאחר בקבוצה המעורבת גם נותן לך זמן לארגן מחדש את המחשבות שלך אם דברים הולכים מחוץ למסלול.

הפוך חלק דיבור בפני קהל של תוכנית השיווק שלך ולהגביר את ההצלחה העסקית שלך. הפחד שלך יתאדה לאורך זמן ואתה תוהה למה אתה לא להתחיל מוקדם יותר.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *