טיפים על שימוש במילות מפתח קורות חיים

Posted on

טיפים על שימוש במילות מפתח קורות חיים

מילות מפתח קורות חיים הם כלי חיוני המסייע לך לקבל את קורות החיים שלך שם לב על ידי מעסיקים. לאחר הוספת מילות מפתח קורות חיים ומכתב לוואי, תוכל להגדיל את הסיכויים שלך נחיתה לראיון עבודה.

מילות מפתח הן מילים או משפטים קצרים המתייחסים לדרישות בפרט עבור עבודה. הם כישורים, היכולות, אישורים, ואת האיכויות כי מנהל מגייס מחפש ב מועמד.

כאשר מנהל גיוס נראה דרך ערימה של קורות חיים, הוא או היא הסורקת כל קורות חיים כדי למצוא מילות מפתח אלו. חברות רבות גם להשתמש במערכות מעקב מבקש אוטומטיות (ATS), הידוע גם בשם מערכות ניהול כשרונות, לסנן מועמדי משרות פנויות.

אחת לדרך שבה ATS עובד היא לחסל קורות חיים שחסרים מילות מפתח מסוימות. אם התוכנה או המנהל המגייס אינו מזהה כל אחת ממילות המפתח קורות החיים שלך או מכתב נלווה, היישום עלול להיזרק החוצה. בהטבעת מילות מפתח בקורות החיים שלך או מכתב נלווה, אתה תדגים, במבט אחד, כי אתה עונה על הדרישות של התפקיד.

סוגי מילות קורות חיים

מילות מפתח קורות החיים שלך צריכים לכלול דרישות תפקיד ספציפיות, כוללים את היכולות שלך, מיומנויות, אישורים רלוונטיים, וכן בתפקידיו הקודמים ומעסיק. בעיקרו של דבר, מילות מפתח צריכות להיות מילים, במבט אחד, יציג את המנהל המגייס כי אתה מתאים לתפקיד.

לדוגמה, על סמך הניסיון, מועמד עובד מרוויח בתפקיד ניהולי עלול להשתמש במילות מפתח בקורות החיים הבאים:

 • תוכניות הטבה לעובדים
 • יתרונות הבריאות
 • מדיניות תועלת

נציג שירות לקוחות יכולים לכלול:

 • שירות לקוחות
 • מערכת מעקב לקוחות
 • כישורי מחשב
 • ניסיון כניסה להזמין

טיפים למציאת מילות
הצעות עבודת סקירה שדומות העמדות אתם מעוניינים ולחפש מילות מפתח לשלב קורות החיים שלך. חפש הצעות עבודה תואמות הרקע או הניסיון שלך ולסרוק את buzzwords. מילות המפתח או הביטויים יהיו מפוזרים ברחבי רישום העבודה ובסופו של “כישורים” וחתכים “אחריות”. לשלב את מילות המפתח הפופולריות לתוך קורות החיים שלך.

כמו כן, לבדוק את אתר האינטרנט של החברה עבור מילות מפתח אפשריות. השתמש במילות מפתח שהחברה משתמשת כדי לתאר את עצמה על מנת להוכיח כי אתה בכושר טוב בשבילם. אתה עלול למצוא את השפה הזו בדף האינטרנט “אודותינו” של החברה, או רישום העבודה עוצמה. לדוגמה, אם החברה מזהה את עצמו בתור “יצירתי,” אתה יכול לשלב “יצירתי” ו “יצירתיות” בקורות החיים שלך. חשוב לעדכן את מילות המפתח בקורות החיים שלך כדי לוודא שהם תואמים את השפה של החברה.

טיפים על שימוש במילות מפתח את קורות החיים שלך

תהיה ספציפי. לכלול מילות מפתח כמו קשור קשר הדוק לתפקיד הספציפי ככל האפשר. ככל ממוקד וספציפי אתה בשפה שלך, כך יגברו הסיכויים תצטרך להציג בפניך הן התאמה טובה ולקבל נאספות על ידי תוכנת סריקה קורות החיים.

דע את הצעת הערך של החברה. הצעת הערך של החברה היא מה שמבדיל אותו מהמתחרים שלהם. ודא שמילות המפתח של קורות החיים שלך והניסיון שלך מעוצבים באופן שישקף את המותג של החברה. עבור מילות מפתח נוספות או ביטויים חשובים לחברה, לעבור לדף LinkedIn של החברה כדי לראות איך הם מתארים לעצמם. כמו כן, הקפד ללחוץ על הפרופילים של עובדי החברה ולחפש עמדות דומות שעבורן אתה החלמת, תוך תשומת לב מיוחדת איך הם מתארים לעצמם כחברי ערך של החברה.

השתמש מילות מפתח רבות ככל האפשר. ודא נגעת ברוב, אם לא כל, של מילות מפתח רלוונטיות לכל עמדה. כמובן, לא משתמש מילת מפתח מיומן אם אין לך מיומנות. שלב כמה שיותר מילות מפתח מתאימות ככל האפשר כי עזרה שאתה להתאים הכישורים שלך לתפקיד. עם זאת, את מילות המפתח חייב להיות מתאימות וזרימה חלקה לאורך קורות החיים שלך. במילים אחרות, אל תגזימו.

מערבבים את מילות המפתח. לכלול שילוב של סוגים שונים של מילות מפתח, כוללים מיומנויות רכות, מיומנויות קשות, buzzwords התעשייה, סמכות ועוד. באמצעות מגוון רחב של מילות מפתח יראה שיש לך את כל האיכויות המגוונות הדרושים לתפקיד. כמו כן, תוכנת סריקת קורות חיים של החברה עשויה להיות מתוכנת עבור מילת חיפוש מסוימת, כך שתרצה לכלול מילות נרדפות של מילות המפתח. לדוגמה, ייתכן שיהיה “מפתח” כמילת מפתח בקורות החיים שלך, אבל החברה משתמשת “היוצר” במקום.

באמצעות גירסאות מרובות של מילות מפתח וביטויים, קורות החיים שלך יהיה סיכוי טוב יותר לקבל נאספות על ידי תוכנית סריקה.

שים את מילות המפתח בכל מקום. על מנת מעביד או תוכנית סריקה כדי למצוא את מילות המפתח שלך, מפזרים מילות מפתח ברחבי קורות החיים שלך. ייתכן לשלב את המילים האלה לתוך הצהרת סיכום קורות חיים שלך, הגדרות תפקיד בעבר, סעיף המיומנויות של קורות החיים שלכם, וכל חלק אחר של קורות החיים שלך כי נראה לי מתאים. זה גם יכול להיות טקטיקה טובה כדי למקם את מילות המפתח החשובות ביותר בטבלת “יכולות ליבה” ייעודית בתחילת קורות החיים שלך, מייד אחרי הצהרת סיכום קורות חיים שלך.

זה יעזור מילות המפתח כדי “פופ” בדף.

כתוב ביקורת על דוגמא קורות חיים

הדוגמא הזו כוללת מילות מפתח בקטע “יכולות ליבה”, כמו גם את התיאורים על כל עמדה.

ג’פרי זהב
1234 ספרוס הילס פארקוויי
מילווקי, ויסקונסין 53,205
555-555-5555
ggold@email.com

סיכום כישורים

עלות-מודעת ממולחים אנליטית  פיצויי מנהל הטבות  מציע מומחיות 10 שנתי אופטימיזציה תוכניות הטבות למעסיקים גדולים במגזר הייצור.

יכולות ליבה : מנהל הטבות, פיתוח מדיניות תועלת, אסטרטגיות שימור עובדים, ניהול קבצי HR, הערכת תהליך שיפורים, ניתוח פיננסי וחיזוי

ניסיון מקצועי

XYZ הייצור Corporation, מילווקי, ויסקונסין
פיצויי מנהל הטבות , 02/2013-הווה
מינוף ידע עמוק של מבני פיצויי שכר נוכחיים לבנות וליישם חבילות הטבות חסכוניות עבור עבודת 1200-חבר. צוות בימוי של 5 עוזרי HR בתקשורת מידע והטבות, מדיניות, ונהלים לאנשים.

 • Re-שמקורו ספק יתרונות רפואה ראשוניים, הפחתת עלויות תכנית על ידי 57%.
 • בחריצות להבטיח ציות תאגידי עם כל תקנות פדרליות ואת המדינה השלטת.

UNITED ייצור, מילווקי, ויסקונסין
פיצויי מומחה הטבות , 06 / 2008-02 / 2013
במיומנויות מסווגות עובדים חדשים כדי לקבוע וליזום תוכניות הטבה. אדם משכיל בהטבות זמינות ותהליכי יישום; הידור ומופץ דוחות תועלת.

 • תפקיד אינסטרומנטלי שוחק באבטחת מבצעת כרטיס כניסה ב מבנה תגמול חדש כי הגביר את מהירות של זכאות עובד עבור רמות תועלת זמינות.
 • נוצר תהליך ניהול קבצים יעיל כי בוטל צברו ניהול ספרים חמור בתוך שישה שבועות של גיוס ראשוני.

חינוך אישורים

תואר עמית משאבי אנוש ניהול
ויסקונסין INDIANHEAD טכני COLLEGE, אשלנד, WI

מיומנויות טכניות : חבילת Microsoft Office (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) תוכנה לניהול פיצוי PeopleSoft

שימוש במילות מפתח ב לכסות את המכתב

אתה צריך לכלול את מילות מפתח מכתב הכיסוי שלך במקרה לכסות את המכתב נסרק. גם אם המכתב המצורף הוא לא מוקרן על ידי תכנית, יהיה לך סיכוי טוב יותר לקבל שנבחר לראיון כמועמד מוסמך אם מילות המפתח והביטויים מופיעים ברחבי המכתב המצורף.

כלול מילות מפתח בגוף המכתב שלך, ולוודא כי הם תואמים את מילות המפתח החשובות ביותר ומיומנויות המוזכרים רישום עבודה. דרך יעילה לעשות זאת היא לתאר כישורים וההישגים הרלוונטיים שלך תבליטים, מילות מפתח טעונים דוחות בפסק השנייה או שלישית של מכתבך. ידי שימוש במילות מפתח אסטרטגית מכתב הכיסוי שלך, תוכל לשכנע את המנהל המגייס לתת תשומת לב רצינית קורות חיים הנלווים אליה.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *