טיפים על איך מכרז התפטרותך

Posted on

טיפים על איך מכרז התפטרותך

מה עושה את ביטוי  מכרזי התפטרותך  אומר? מכרז התפטרותך היא דרך פורמלית לספר לבוס שלך שאתה תעזוב את העבודה שלך כדי לשאוף הזדמנות חדשה. זהו מעשה להודיע למעסיק שלך שאתה מתפטר מהעבודה והן נעות על גבי בדרכו החדשה.

כשאתה להתפטר, זה אומר שאתה זה שהחליט לסיים את הקשר עם המעסיק שלך. עגמומי של תבוסה היא בדרך כלל עזיבה מרצון ממשימה מצד עובד, להבדיל ירי, פיטורים, או סיום מעסיק ביוזמת אחרת.

עם זאת, בנסיבות מסוימות, חברה תציע לעובד את האפשרות להתפטר במקום מפטר או לאחר הפסקה העסיק למטרה.

מהו מכרז התפטרותך?

כשאתה במכרז ההתפטרות שלך, אתה בדרך כלל לספק בכתב או בהודעה בעל פה כי אתה מתפטר. זהו נוהג מקובל לספק המעסיק שלך עם לפחות בשבועיים שלאחר ההודעה במידת האפשר, כך שיש להם זמן כדי למצוא תחליף שלך. מכתב התפטרות הוא מכתב רשמי שמציין כי אתה עוזב את המיקום הנוכחי שלך וציון כאשר היום האחרון שלך יהיה.

איך מכרז התפטרות

אם אתה בחינניות במכרז ההתפטרות שלך, זה יפתח את הדלת כדי פרידה חלקה, ידידותית מהמעסיק שלך. בוצע ימינה, אתה תצא עסקה ביחסים טובים עם המעסיק שלך.

יש מגוון של דרכים שונות להשתתף במכרז ההתפטרות שלך, בהתאם לנסיבות. אתה יכול להתפטר באופן אישי (בדרך והאדיבה לעשות את זה אם אתה לא עובד מרחוק), לבצע שיחת טלפון לפרוש או לשלוח הודעת דואר אלקטרונית אל הבוס שלך אומר שאתה סיום עבודתו שלך עם הארגון. הדרך הפורמלית ביותר להתפטר היא לספק המעסיק שלך עם מכתב התפטרות רשמי המכיל את הכותרת, המחלקה, ותאריך העזיבה הרשמית.

לפני שאתה יוצא, להתייעץ מדיניות ההעסקה של הארגון שלך כדי לקבל הנחיות להכשרת התפטרותך. ברוב הנסיבות, אתה צריך לתת לפחות הודעה השבועית לתפקידי תמיכה לפחות חודש לתפקידים מקצועיים. אם אתה מוגן על ידי חוזה העסקה, לבדוק את פרטי אותיות קטנות על מה שאתה צריך לעשות כדי לסיים אותו תוך שמירה על תאימות. ייתכן שאתה מחויב להישאר למשך זמן מסוים, תלוי בסוג של פרטי עבודה או חוזה.

לפעמים אתה לא יכול להיות מסוגל לתת שבועות מלאים – או אפילו כל – הודעה.

תעד היציאה שלך

כשאתה להתפטר, זה נחשב שיטות עבודה מומלצות לתעד כוונותיך בכתב כך קיים תיעוד כתוב פורמלי. שמור את זה פשוט ותמציתי. הערת היום האחרון שאתה עומד לעשות תעסוקה להביע הכרת תודה על ההזדמנויות שהיו לך בזמן בתפקיד הנוכחי שלך, אם מתאים.

מידע נוסף על מדוע בחרת לעזוב אינו הכרחי עבור האות, והוא עשוי להיות מתאים יותר לדון סיבות שלך באופן אישי עם מחלקת מפקח או משאבי אנוש שלך.

כתוב ביקורת על מכתב התפטרות לדוגמא 

הנה דוגמא של מכתב שאתה יכול להשתמש כדי לקבל השראה – את המכתב הזה יודפס. לקבלת מכתבים בדוא”ל, למחוק את כל המידע לפני “הנמען היקר.”

השם שלך
הכתובת שלך
שלך עיר, מיקוד המדינה
מספר הטלפון שלך
דוא”ל שלך

תאריך

שמך מכתב נמען
כותרת
ארגון
כתובת
העיר, מדינת המיקוד

גב ‘טרי יקר:

אני מבקש ליידע אותך כי אני מתפטר מהתפקידים כמו ארט דירקטור במשרד הפקות ABC. היום האחרון שלי יהיה ב -19 באפריל, שבועיים מהיום.

אני אסיר תודה על הזמן מה שהיה לי ABC חברה – למדתי כל כך הרבה על מובילי צוות ואיך לאזן את יצירתיות עם צרכי הלקוחות. אני בהחלט לא אשכח הלילות בסוף שלנו מקבלים פרויקט ABC החברה על פני קו הסיום. התמיכה שלכם הייתה רבה ערך עם פרויקט זה, ועוד רבים אחרים לאורך השנים.

אנא תן לי לדעת איך אני יכול לעזור להקל בתקופת מעבר זו, מן המובילים בחיפוש אחר המחליף שלי לספק הערות על הפרויקטים הנוכחיים.

אני מאחל לך וכולם ב- ABC חברה כל הטוב.

בכנות,

הרשמה שמכם על העותק הקשיח 

שם שהוקלד

תכננו מעבר חלק

זה בטעם טוב לרשום על המנהל שלך והחליף בעתיד את מעמדה של כל הפרויקטים הנוכחיים שלך. בהתאם היחסים עם המעסיק שלך, אתה יכול לבחור להציע עזרה במציאת ו / או הכשרה מי יירש את העבודה שלך. סביר גם להניח להיפגש עם מחלקת משאבי אנוש שלך כדי לקבוע מועד לראיון היציאה. זה יספק הזדמנות לעיין במסמכי מצב תעסוקה ולהבין את ההשלכות להטבות שלך (כגון ביטוח בריאות, מצב 401k ולוחות זמני הבשלה, שלם שאריות פסק זמן (PTO) וזמן חולה וכו ‘) בתוך המעבר שלך.

הימנע מהפיתוי של פיצוץ המעסיק או בפומבי ביקורת מדיניות צוות החברה. מעסיקים עתידיים עשויים לערוך חקירות על כהונתך בארגון ועמיתים לעבודה עלולים להגיב אם היית ביקורתי או שמאלה בְּרֹגֶז.

מה עובר על דמי אבטלה כאשר התפטרת?

עובדים אשר יפרשו מן העבודה הם לרוב אינם זכאים לדמי אבטלה, אם כי העובדים להתפטר מאונס או מסביבת עבודה עוינת עשויים להיות זכאים. בדוק עם משרד האבטלה במדינה שלך להתייעץ עם יועץ תעסוקה אם יש לך שאלות לגבי ההשלכות של התפטרות.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *