טיפים כתיבת קורות חיים Europass

Posted on

טיפים כתיבת קורות חיים Europass

ככל שהאיחוד האירופי גדל, יותר ויותר סטנדרטים מיושמים על ידי הפרלמנט האירופי על מנת לשפר את איכות החיים ולהביא אותו לרמה מסוימת שבה האזרחים המתגוררים ביחד ועבודה באיחוד האירופי יהיו כל ליהנות מזכויות שווות.

כשאתה מגיש מועמדת למשרה בתוך כל אחת ממדינות החברות באיחוד האירופי, אם אתה לומד או פשוט מנסה לצבור ניסיון, אחד הנושאים הכי החשובים הוא להיות מסוגל לעשות את המומחיות והיכולות שלך הבינו בבירור המעסיק הפוטנציאלי שלך.

מהו Europass?

ב -15 בדצמבר, 2004, דרך להחלטת הממשלה מס 2241/2004 / EC, הפרלמנט האירופי ומועצת אימץ מסגרת שקופה אחת עבור כישורים ויכולות ידי הקמת Europass.

Europass  מורכב מחמישה מסמכים: Curriculum Vitae Europass (CV), דרכון שפה Europass, במוסף תעודת Europass, במוסף דיפלומה Europass, והמסמך ניידות Europass. שתי הצורות הראשונות אתה יכול למלא את עצמך, בעוד שלושת אחרים מלאים פנימה מטעם ארגוני מוסמכות.

יצירת המסמכים שלך

אם אין לך קורות חיים עדיין, אתה יכול ליצור אחד באינטרנט באמצעות בונת CV Europass . אתה יכול ליצור מכתב פתיחה באמצעות אותה המערכת. אם כבר יש לך קורות חיים, אתה יכול להעלות אותו ולערוך אותו באינטרנט . תצטרך לשמור אותו לענן או לייצא אותו כשתסיים.

אתה יכול להשתמש במערכת Europass ליצור דרכון מיומנויות ו שפת דרכון , ולבחון מחדש את מוסף התעודה , ניידות Europass , וכן תוספת דיפלומה תצטרך להתקבל לעבודות בתוך האיחוד האירופי.

טיפים כתיבת קורות חיים Europass

יצירת קורות חיים Europass היא הצעד הראשון והחשוב ביותר בתהליך מחפשי העבודה שלך. לפני שאתם  מתחילים בכתיבת  קורות חיים Europass שלך, יש כמה נקודות כי אתה צריך לדעת.

CV Europass שלך הוא הקשר הראשוני עם מעסיק פוטנציאלי, ואתה צריך ללכוד את תשומת הלב של המעסיק ב 10-15 השניות הראשונות של קריאת קורות חי Europass שלך. זוהי הדרך היחידה שבה תוכל לאבטח  ראיון כי העבודה בפרט . אבל, לפני שאתם מתחילים לכתוב את זה, אתה צריך להזכיר לעצמך על כמה שלבים חשובים:

דוגמאות סקירה לפני שתתחיל. אתה תמצא דוגמאות PDF עבור כל מדינה באיחוד האירופי באינטרנט. השתמש בהם כמדריך ליצירת קורות חיים משלך.

המיומנויות והיכולות שלך צריכות להיות מוצגות ברור והגיוני כך שהחוויה שלך תבלוט.  לשים לב לכל הפרטים, היות וזו המהות של המצגת. זה כולל שגיאות כתיב וסימני פיסוק.

באופן כללי, קורות חיים Europass שלך צריך להיות קצר.  בדרך כלל, עבור אדם עם רק כמה שנים של ניסיון, שני דפים יותר ממספיק. עבור אנשי מקצוע עם ניסיון יותר, אתה יכול לכתוב קורות חיים Europass עם יותר משני עמודים. אם אתם פונים לקבלת עמדת ההנהלה, תצטרך להצביע ניסיון העבר ביתר פירוט, כולל סיבות מדוע המעסיק העתידי הפוטנציאלי שלך צריך לשקול מציע לך משכורת המבצעת. במקרה זה, לכתוב קורות חיים Europass שלך עם כדפי רבים לפי הצורך.

תמיד להתאים את קורות החיים שלך לתיאור התפקיד של העמדה אתה מתראיין. נסה, אפילו, כדי להדגיש כישורים הפוטנציאל שיש לך כי שמתבצע המבוקש על ידי מעביד. אל תשקר בקורות החיים שלך, כמו זה שקר יכול להתגלות לפני או במהלך הראיון.

יש Europass CV סדר הגיוני רגילים, שבהם להציג את היכולות שלך ומומחיות. יהיה עליך להשלים:

  • מידע אישי
  • תיאור ניסיון בעבודה
  • תיאור הדרכה וחינוך
  • מיומנויות ותיאור התמחויות

עיצוב קורות חיים Europass שלך

שמור את הגופן והפריסה הציע של קורות חיים Europass, כמו זה טופל על ידי החלטה מס ‘2241/2004 / EC. הדפס קורות החיים שלך על נייר לבן על מנת לוודא כי הפריסה היא נכונה.

זכור כי תוכן תמצית קורות החיים שלך חייב להיות ברור למעסיק הפוטנציאלי בתוך 10-15 שניות של לקרוא אותו. בשל כך, אתה תמיד צריך להשתמש במשפטים קצרים. להתרכז בהיבטים הרלוונטיים של ניסיון הדרכת עבודה שלך, ולהסביר כל הפסקות בלימודים או בקריירה שלך.

לאחר שתסיימו כתיבת קורות חי Europass שלך, כדי להיות בטוח יש מישהו אחר  בדיקה ותבדוק  אותה כדי לוודא שהתוכן ברור, קל להבין, ואין בה שום שגיאות כתיב.

זכור כי באיחוד האירופי, CV Europass שלך הוא המפתח להצלחה בתהליך מחפשי העבודה שלך. זה הפך מסמך סטנדרטי המשמש ליישם עבור כל עבודה בכל מדינה חברה באיחוד האירופי, אך גם מה שמקל על מחפשי עבודה ומעסיקים.

מתי השתמש קורות חיים במקום קורות חיים

בארצות הברית, קורות חיים משמשים רק כאשר פונים לקבלת משרות אקדמי, חינוך, מדעי, או למחקר.

קורות חיים יכולים לשמש גם כדי לבקש מלגות או מענקים. באירופה, המזרח התיכון, אפריקה, אסיה או, מעסיקים יכולים לצפות לקבל קורות חיים ולא  לחדש .

בחירת פורמט קורות חיים מתאימים

הקפד לבחור פורמט קורות חיים שמתאים לתפקיד אתה מתראיין. אם אתם פונים לקבלת מלגה, עבור  למשל , לא תצטרך לכלול את המידע האישי שאחרת להיכלל קורות חיים בינלאומיים.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *