זו מלאכה קלה מבית המחשב ג’ובס

Posted on

זו מלאכה קלה מבית המחשב ג'ובס

מספר משרות מחשב עבודה מהבית גדל בשנים האחרונות, עם יותר חברות היכרות עם המושג והטכנולוגיה בשיתוף מרחוק גדל יותר ויותר לדבר שבשגרה.

בעוד רבים של עבודות-למשל אלה, מפתחי תוכנה, מעצבי אתרים, נתונים מהנדסים-נוטים לדרוש מיומנויות מתקדמות, יש שפע של קל, ברמה בסיסית, עבודה מהבית עבודות מחשב בחוץ. אתה רק צריך לדעת איפה לחפש ומה לחפש.

עוזר וירטואלי

עוזר וירטואלי מספק תמיכה ניהולית מרחוק לחברה, צוות או המבצעת. זה כולל מגוון רחב של משימות ניהוליות כגון פגישות תזמון, הזמנת נסיעות, להגיב על הודעות דוא”ל, שיחות טלפון או הודעות על מדיה חברתית, הזנת נתונים או שמירה על רשומות, ועוד הרבה יותר.

כמו מקומות עבודה מרוחקים רבים, עמדות עוזר וירטואליות מוצעות על שניהם עצמאיים ו במשרה מלאה בסיס. אתה יכול לחפש על מרחוק ובאתרי העבודה חלטורה עבור כותרות כגון “VA,” “עוזר וירטואלי”, “עוזר בכיר וירטואלי,” או “מנהל המשרד הווירטואלי,” ועוד. כמו כן ניתן למצוא סוגים אלה של עבודות באתרים עצמאי עבודה גמישה כמו FlexJobs , אודסק , גורו , ו Fiverr , למשל.

כאשר החלמת, אתה צריך לתעדף שלך ארגוני , תקשורת , ואת כישורי ניהול זמן . בנוסף, מאז אתה תהיה עובד באינטרנט כולו, חשוב עוזר ווירטואלי יש ניסיון עם הטכנולוגיות החדישות ביותר.

אתה צריך להיות מוכר עם פלטפורמות תקשורת ושיתוף פעולה סטנדרטית בתעשייה, כוללים יומנים מקוונים; עיבוד תמלילים תוכנת גיליונות אלקטרוניים; כלי דוא”ל ומסרים כגון Gmail ו- סלאק; פלטפורמות ועידות אודיו-וידאו כגון סקייפ, סלאק, ו- Google Hangouts, וכלים לשיתוף מסך. לדברי PayScale, בממוצע, עוזרים וירטואליים לעשות 15 $ לשעה .

עמית תמיכת לקוחות מרחוק

רוב פרקליטי תמיכת לקוחות מרחוק לשמש “קו עימות” עבור כל תקשורת עם הלקוחות. אלה כוללים בפתרון בעיות, לענות על שאלות, מתן מידע, ועוד, ועשוי להתרחש באמצעות דואר אלקטרוני, צ’טים באינטרנט או שיחות טלפון.

ארגונים קטנים עלולים אגד לכל הערוצים האלה לתוך אחד, ואילו בחברות בגודל בינוני או גדול, אתה צפוי לראות את העבודה להתפצל; למשל, “עמית מחלקת התמיכה” יהיה לענות כל השאילתות המגיעות דרך הדוא”ל או צ’טים באינטרנט, וכן “עמית מוקד טלפוני” יטפל שיחות טלפון של לקוחות.

(חשוב לציין כי עבודות למוקד טלפוני נכנס נוטות להיות תפקידי תמיכת לקוחות, לאן אתה לוקח לשיחות נכנסות מהלקוחות. מצד השני, עבודות למוקד טלפוניות יצא הם שבו אתם מתקשרים אל מוביל או לקוחות פוטנציאלים והם בדרך כלל יותר התמקד מכירות.)

יש לך כמה אפשרויות כשמדובר במציאת עבודה עמית תמיכת לקוחות מרחוק. ניתן לחפש בכל אתר מרוחק עבור עמדות תמיכת לקוחות, אשר יכול להופיע תחת כותרות כמו “נציג שירות לקוחות,” “מנהל הצלחה של לקוחות”, “מומחה לטיפול בלקוחות,” או “סוכן שירות לקוחות,” למשל.

ניתן גם להרחיב את החיפוש באתרי עבודה רגיל . רק כדי להיות בטוח להוסיף “מרחוק”, “וירטואלי” או “עבודה מהבית” מול בתואר. (עם זאת, כשמדובר במציאת מקומות עבודה עבודה מהבית לגיטימית, רישומים באתרים כמו FlexJobs , Remote.co , Jobspresso , ו WeWorkRemotely , יכול להיות יותר אמין מאשר רישומים מרחוק על מנועי חיפוש עבודה קונבנציונאלי.)

כאשר החלים מרחוק עבודות שירות לקוחות, נסה להדגיש את שירות ללקוח לפני או ואירוח עבודות, כמו גם תקשורת מעולה מיומנויות פתרון סכסוכים . לדברי Glassdoor, ממוצע עמית תמיכת לקוחות עושה על 35,000 $ בשנה .

פקיד מרחוק הזנת נתונים

שלט רחוק פקיד הזנת נתונים נכנס באופן ידני, עדכונים או מטפל נתונים מספריים או אלפאנומרי (למשל, מספרים או שילוב של אותיות ומספרים) למסד נתונים דרך המחשב שלהם.

בדומה העבודות לעיל, עבודות הזנת נתונים מרחוק זמינות הוא בסיס במשרה מלאה ו עצמאי. אתה יכול לחפש מונחים כמו “הזנת נתונים מרוחקת,” “פקיד הזנת נתונים מרוחק,” “מפעיל נתונים מרוחק,” או “הזנת נתונים וירטואלית,” למשל.

כאשר אתם פונים לקבלת עבודות הזנת נתונים מרוחקת, המעסיק שלך יבקש מדדי ההקלדה שלכם סביר – למשל “קמ”ש”, או קשה לשעה, ו “WPM,” או במילות לדקה. אתה אמור להיות מסוגל להקליד מינימום של 8000 קמ”ש (פי 10,000 עדיף) וכן מינימום של 50 מלים בדקה.

לדברי ZipRecruiter, A טווחי השכר של כניסת פקיד נתונים מהדרג הבינוני מ 27,000 $ ל 56,000 $, בעוד השכר הממוצע הוא 37,000 $ לשנה. ברמה בסיסית פקידים, אולם, בדרך כלל מתחילים בשיעור נמוך, ושכר לשעה יכול לטבול נמוך ככל 9 $ – 10 $ לשעה.

באינטרנט “כל מיני עבודות מזדמנות” העובד

למרות שזה אולי נשמע מוזר, יש הרבה מרחוק “בעבודות מזדמנות” אתה יכול למצוא באינטרנט. בעוד אתה לא צריך לצפות להתפרנס רק אחד כזה, אתה יכול להשתמש באחד כמו המולה לוואי או לשלב אותם עבור הכנסה גדולה יותר. מטבעו של המונח “עבודה מוזרה,” זה בלתי נמנע משתנה. המפתח הוא לדעת איפה לחפש סוגים אלה של מקומות עבודה ומה לחפש.

אתה תמצא את המגוון הרחב ביותר של עבודות באתרים עצמאיים כמו אודסק, ואתה יכול לחפש עבודות שמתאימות העניין או החוויה שלך. אולי, תוכל להרים פרויקט הזנת נתונים ארוכים 2-יום השבוע וכן בהעתקת אודיו להקרין הבאה.

Craigslist הוא עוד משאב טוב להתייעץ. בדוק את סעיף “מחשב” תחת “קומבינות”, ואו לסרוק רישומים או לחפש הקטגוריה מונחים כמו “מרחוק”, “עבודה מהבית” או “וירטואלי”. זה יכול להיות שווה לחפש את הקטגוריה “קומבינות” העיקרית עם המונחים האלה.

בעבודות מזדמנות מקוונות אחרות כוללות לקיחת סקרים, והשתתפות בקבוצות מחקר הפאנל, והשלמת משימות מיקרו על של אמזון טורק מכונות פלטפורמה (או אתרים דומים כגון Swagbucks או Clickworker). ישנם גם יישומי קבלת כסף אתה יכול להשתמש כדי להירשם הופעות מהירות או לספק שירותים מקצועיים.

חשוב להישאר חרוץ ולחקור את הלגיטימיות של כל פלטפורמה לפני שתירשם; זו היא להבטיח שזה לא הונאה.

אתה יכול לחפש ביקורות באינטרנט, או לראות אם יש לחברה את רישום עם המשרד לשיפור עסקים. לבסוף, אם אתה רוצה לבקש עבודה ולא לחפש אותו, אתה יכול גם להירשם ולמכור את שירותיך על Fiverr.

גם השכר בהכרח ישתנה במקרה הזה, וזה יהיה תלוי אך ורק על התפוקה שלך ואת כמות הזמן שאתם מקדישים לעבודת סוגים אלה של מקומות עבודה. ב אמזון מכונות טורק, השכר הממוצע נע 6-12 $ לשעה. אתה עלול למצוא הופעות שמשלמות יותר באתרים עצמאיים או על קרייגסליסט. שים לב כי כל עבודה או פלטפורמה עמדות עצמה כהזדמנות “להתעשרות מהירה” הוא סביר מאוד תרמי ; אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *