התמחות הצלחת מדריך: איך להיות מורה מתמחה המושלם

Posted on

התמחות הצלחת מדריך: איך להיות מורה מתמחה המושלם

מעסיק בדרך כלל מחפשים מועמדים בעלי ניסיון קודם בתחום, אבל אתה לא צריך לחכות עד שאתה מועסק במשרה מלאה כדי להשיג כישורים חשובים. עם שלושה קייצים ושמונה סמסטרים במכללה זמינים במהלך קריירת המכללות שלך, זה בהחלט אפשרי כדי להשלים שתיים או שלוש התמחויות לפני שסיימתי. למי נקבעים על קריירה בפרט, שסיימה התמחות אחד או שתיים עם חברות או ארגונים שונים יכול לחזק מקצוע. לאלו שאין להם מושג לאיזה כיוון הם רוצים ללכת, חשיפת תעשיות שונות עשויה לעזור ההחלטה.

מכיוון שאחת המטרות העיקריות של השלמת התמחות הוא הבטחת עבודה, חשוב לדעת איך להאיר במקום העבודה. רושם ראשוני מכריע, אבל כך הוא שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים באמצעות עבודה קשה ועקבית, מחויבות חזקות, והימנעות נסחפי רכילות במשרד. הנה כמה טיפים ולעבור תקופת התמחות מוצלחת.

קח איוב הצללה

הצללת איוב היא פעילות סטודנטים יכולים לעסוק כדי לברר פרטים נוספים על קריירה ספציפית. איוב הצללה כרוך התבוננות אחרת מקצועי בעבודה, ובהצללת הקצאות בדרך כלל נמשכת יום אחד לכמה שבועות.

התחלה מוקדמת החיפוש שלך

מציאת ההתמחות המושלמת היא לא תמיד קלה. קיימת תחרות עזה על התמחויות הקיץ. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לוודא כי אתה מקבל התמחות קיץ בתחום שלך הוא להתחיל לחפש מוקדם. הזדמנויות בתחום פיננסים, עיתונאות, וממשלה בדרך כלל יש מועדי יישום מוקדם ככל אוקטובר. על ידי הכנת קורות החיים ומכתב לוואי מראש, אתה תהיה מוכן לשלוח את הבקשה שלך כמו התמחות מוצבת.

מחקרים שנעשו בתחום שלך ואת החברה

לפני שאתה להשתתף בראיון, ללמוד כמה שיותר על החברה ככל שתוכל על ידי ביקור באתר האינטרנט של החברה ועמוד LinkedIn שלה. כמו כן לחקור את עובדי החברה. באמצעות לחצן מתקדם בפינה הימנית העליונה של דף LinkedIn שלך, אתה יכול אפילו למצוא בוגרי הקולג ‘שלך, כי אתה יכול להתחבר עם לפני מראיין או מתחיל התמחות או עבודה שלך.

להיות מחויב

על ידי להופיע לעבודה על-פעמי ולא מלברוח הדלת בסוף היום, אתה מראה את המחויבות שלך עושה עבודה טובה ולא רק חבטות כרטיס זמן. נהנית מהעבודה שלך, ולמצוא דרכים טובות יותר משימות להשלים. זה יאפשר לך לב על ידי מפקחים.

מאז התמחויות הן דרך מצוינת רכבת ולהעריך עובדים פוטנציאליים עתידיים, חשוב כי אתה לבקש משוב כדי לאמוד את הביצועים שלך. מידע הצבר יסייע לך לבצע שיפורים. כמתמחה, אתם צפויים לשאול שאלות. בעשותם כך, אתה מראה המעסיק שלך שאתה מוטיבציה ומוכנים לקחת יוזמה ליישם את הידע הזה.

להיות שחקן נבחר

אמנם מעסיק רוצה לראות עבודה קשה עבודה חזקה מוסר, הם גם דורשים אנשים שמסתדרים עם הממונים והעמיתים שלהם. זה במהלך ארוחת צהריים וחוויות חברתיות אחרות יותר שבו אתה יכול להתחיל לפתח קשרים שגורמים עבור מקום עבודה מאושרת ומהנה יותר. כאשר שכיר, מנהלים לחפש אנשים שהם רואים גם כן בכושר טוב כמו שמחזיקים את הידע וכישורים לעשות את העבודה.

בניית קשרים מקצועיים חזקים ומוצא את עצמך מנטור

בניית רשת מקצועית חזקה היא המפתח להשגת קדימה בקריירה שלך. מישהו שאתה בעבר עבד עשוי בשלב כלשהו לספק תמיכה ומידע על התפקיד הבא הפוטנציאלי שלך. מצא את עצמך מורה שיכול לתמוך בך להתקדם בעבודה הנוכחית או העתידית שלך. מציאת מנטור טוב יכול להפוך השנים הראשונות שלך בעבודה פחות מלחיץ ומאפשר לך לנצל את החוכמה והניסיון של מישהו שכבר הוכיחו את עצמן בתחום.

הימנע משרד פוליטיקה ורכילות

הימנע לרכל או או מחוץ למשרד. יישור עצמך עם קבוצה נבחרת של עמיתים לעבודה מגדיר אותך עבור בעיות פוטנציאליות עם שאר חברי הקבוצה. כעובד בוגר שרוצה להתקדם, להישאר משוחד ומחוץ לפוליטיקה.

שמור על קשר לאחר over הוא ההתמחות שלך

הדבר הראשון כמתמחה צריך לעשות ברגע ההתמחות שלהם נגמר הוא לשלוח הודעת תודה לממונה וכל אחד שלהם אחר שמילא תפקיד מפתח בקבלת ההתמחות שלהם להצלחה. שמירה על קשר עם אנשי קשר אלה עם חזרתך במכללה הוא גם רעיון נהדר כדי לעזור לשמור אנשי קשר חשובים לפגר פתחים בעתיד.

המדריך להצלחת ההתמחות מספק מידע נוסף על דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח כי ההתמחות שלך היא מוצלחת.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *