השארת מוקדם התמחות

Posted on

השארת מוקדם התמחות

האם כדאי לעזוב התמחות? למרות לדעת היא בדרך כלל כי אם זה כולל את הקריטריונים 4 הבאים, אני ממליץ כי אם בכלל אפשרי, מתמחה נוכחי צריך לנסות להישאר עם ההתמחות בשביל החוויה שהוא מספק, את היכולת ליצור קשרים מקצועיים, וסיכוי לכלול ניסיון רלוונטי על קורות החיים שלהם.

מאז אני מאמין שיש כמה שיעורים טובים בתרחיש, חשבתי לכתוב על זה כדי שאנשים בנסיבות דומות (כולל עבודות שהם לא יכולים לעמוד) יכול להעריך מתי הגיע הזמן להפסיק את פעילותה על התמחות או עבודה שלהם.

שאלת ספרנית

“עכשיו, השאלה שלי היא, שלושה חודשים של לא באמת חוויתי את מה שציפיתי ומדבר על זה עם המנכ”ל יותר מפעם אחת והדברים לא משתפרים, זה זמן בשבילי להפסיק את פעילותה או להישאר בסביבה בתקווה שהמצב ישתפר? ואם אני צריך לתקוע אותו החוצה, כמה זמן אני צריך להישאר בסביבה לדעת שההצעה האחרת עשויה להיעלם אחרי ינואר?”

במקרה זה, אני חושב הסופר עושה כמה נקודות מצוינות על למה לעזוב התמחות זו לא יהיה דבר רע. ראשית, אדם זה הוא סטודנט לתואר שני בעל תפקיד והיה להרוויח כסף הגון עם יתרונות גדולים רק כדי לעזוב ולהגשים את מה שהם חשבו יהיה “משרת החלומות” שלהם ברגע שהם סיימו “הכשרה” שלהם אשר לקח טופס ידי עושה סטאז . עבור מישהו מחפש עבודה בעתיד מעוניין לקבל חשיפה לתחום בידור בלוס אנג’לס, לוקח את העבודה הזו נשמעת כמו רעיון מצוין.

אבל במהלך 2 החודשים האחרונים, התמחות זו הוכיחה להיות סיוט. ראשית, רבים מן ההבטחות שנעשו בעת הראיון לא היו תחת מעקב דרך על ידי המעסיק. המבקש היה אחר ריגושי העבודה הבאה יחד עם משכורת הגונה, הטבות, סביבת עבודה טובה, הזדמנות לצמוח בתוך החברה. כדי להפוך את המצב יותר מסובך, המבקש גם הוזמן לראיון חברה אחרת כי נראה “מדהים,” אבל זה לא מציע את “glitz וזוהר” של עבודה עם ידוענים על בסיס יומי, ולכן הם בסופו של דבר לשים את העבודה כי על להחזיק.

הם החליטו לקחת את ההתמחות כי זה שולם, זה הבטיח כמה “glitz וזוהר,” והיה הפוטנציאל לעבוד לתוך עבודה במשרה מלאה לאחר תקופת ההתמחות נגמרה. ל ייאוש ומתמחים, השכר היה נמוך למדי ולא להגדיל משמעותית רק לאחר כמה דיונים ולאחר מכן שוב לאחר נטילת התפקיד של עוזר אישי כאשר העובד במשרה מלאה פוטרה. בואו לגלות 2 עובדים קודמים עושים את העבודה הזאת היא נורה. הם היו 10 מתמחים במהלך של 2 השנים האחרונות ורק 3 עובד על השכר.

כעוזרו האישי, העובד כיום משועמם עם העבודה פועלת המשרד, והשחקנית כי הם עובדים ישירות עם הרבה עבודה. היו הבטחות של עמלות עתידיות פעם אירועים מתרחשים, אבל גם לא שום דבר שהוזכר על הדרכה על איך להצליח פעם מבנה עמלות כבר הכניס לתוך המקום.

התלמיד נאבק כרגע עם שכר נמוך שיש קצוות עושים צרים להיפגש בעוד המתגוררים בלוס אנג’לס. להישאר בבית ” התמחות רעה ” בעוד נאבק כלכלי הוא כנראה לא רעיון טוב במקרה הזה, במיוחד מאז הלמידה נראית מינימאלי עם נתיב צמיחה אפסי.

דילמה 

הכותב של האבא חושב התלמיד צריך לעשות מה שהם חושבים שהוא הכי טוב, אבל אמא רוצה התלמיד להישאר כי היא מרגישה שיש לה את התלמיד בתואר יוקרתי ויש אפשרות כי מצב ישתפר. בעוד שהקורא מרגיש די משומש וכעס כי החברה לא חיה עד הבטחותיה ויש נראה כי אין פוטנציאל צמיחה עם החברה.

אם אתה רוצה לספר לנו מה אתם חושבים, בבקשה להצטרף אלינו על הפורום לראות את התגובה שלי ולהודיע ​​לנו אם אתה חושב התלמיד הזה צריך להישאר או לעזוב את ההתמחות שלהם.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *