הפנים מתמחה ניו האתגרים המשותפים

Posted on

הפנים מתמחה ניו האתגרים המשותפים

לאחר הכנת שיעורי הבית שלך לחקור מעסיקים, הגשת קורות חיים מקצועי כתוב היטב או מכתב נלווה, ושמירה על גישה פרואקטיבית לתהליך ההתמחות, לך נחת מה שנראה ההתמחות המושלמת לקיץ.

כמו רוב המתמחים, אתה מוכן להתחיל להשיג ניסיון מקצועי, אך ביום הראשון בעבודה יכול להיות מתסכל אם הציפיות שלך לא תיענינה. הנה איך לקיים יכולת מקצועית ולהבטיח ההתמחות שלך הוא בעל ערך ומהנה.

קח גישה רציונלית לבעיות

עקומת הלמידה קשורה עבודה חדשה היא תלולה, ובהכרח תהיינה תקלות בשלב מוקדמות של התהליך. למד לשאול שאלות, לנקוט בגישה הגיונית לכל מצב, ולא לקפוץ למסקנות או לקחת כל דבר באופן אישי כפי שאתה מנסה לפתור חששות. הנה כמה אתגרים נפוצים מתמחה להתמודד במהלך השבועות הראשונים בעבודה.

בעיה 1: להיות מוקצה כל העבודה השחורה

ראשית, יש לזכור כי אתה חייב לשלם דמי חבר שלך כמתמחה בסופו של דבר לקבל את התפקיד במשרה מלאה חלומותיך. יש הרבה מה ללמוד על הארגון, אנשיה, המשימה שלה, ואת הלקוחות הוא משרת, ועוד הרבה של למידה המתרחשת בזמן ביצוע בטווח-of-the-Mill העבודה.

פתרון : על ידי שינוי נקודת המבט שלך של משימות בזויות, אתה עלול להפוך למצב נח לאחת יתרון. לדוגמא, בעת ביצוע הקפה אתה עלול להפוך מכרים מעניינים. בעוד הגשת המסמכים, אתה יכול ללמוד יותר על פעילות החברה.

בעיה 2: אתה לא קבלת פיצוי עבור עבודתך

ייתכן הוצע 15 $ לשעה שלא להבחין שאתה רק מקבל 10 $ לשעה ב המשכורת השבועית שלך. לחלופין, החזר הבטיח להובלה או מזון טרם proferred אחרי שניים או שלושה שבועות. אם אחד מאלה או במצב דומה נמצא המקרה, חשוב לברר מה עשוי להיות הבעיה לפני שאתה הופך מיואש הגישה שלך מושפע. אף אחד לא מאשים אותך לבדיקה על פיצוי או החזר.

פתרון:  אם אתה חולקת לנציג משאבים אנוש במהלך החפיפה שלך, לפנות אליהם ולברר מדוע אינכם מקבל את הפיצוי שציפית. אם אין לך קשר HR, לדבר הממונה הישיר שלך או את מי היית במגע עם מתי נשכרו לך.

בעיה 3: אתה מרגיש מאוים מצליח לבצע את כמיטב יכולתך

אין זה יוצא דופן עבור מתמחים מרגישים מאוימים, ואין ספק שרבים מקבלים עומס כבד עם הכשרה מינימאלית. להתמיד בשלבים המוקדמים, ולתת לעצמך זמן לבוא עד מהירות. אם הלחיצה הממונית עליך, מסביר כי אתה רוצה לקחת את הזמן הדרוש כדי לעשות עבודה טובה למזער טעויות.

עם זאת, אם הכאב הוא מתמשך, ואתה לא מרגיש שדברים נעשים קלים יותר, אולי כדאי לך לשקול מחדש אם ההתמחות היא שווה המשך.

פתרון:  לבקש חוות דעת שנייה מן מתמחים אחרים, קולגה בעבודה, או מישהו שאתה סומך עליו לתת לך פרספקטיבה טובה. זה יכול להיות שאתה להיות קשה מדי עם עצמך וזה שאתה מבצע בסדר גמור. זה יכול להיות כי המעסיק שלך יש דרישות בלתי הגיוניות. אם אתם חושדים האחרונים, שוחח עם הממונה שלך לגבי הציפיות שלהם משוב על הביצועים שלך. למרות שקשה, בשיחה כנה על ביצועים ועל ציפיות מציגה בגרות. ללמוד להיות נוח במצב הזה יעמוד לך לעזר רב עבור שיחות לביצועים עתידיים.

בעיה 4: אתה מקבל לא מעט משוב

הערכות רגילות הן חיוניות עבור כל העובדים, אך במיוחד עבור מתמחים ומועמדים ברמה בסיסית. עובדים צריכים לדעת אם הם עושים עבודה טובה או אם משהו צריך להשתנות. מעסיקים רבים משקיפי הצורך במשוב, אשר ממקם את האחריות על לך לחפש את זה.

פתרון:  אם אתה מקבל מעט או ללא משוב, לשאול את הממונה עליך אם אתה מבצע כראוי. זה יכול להיות שאלה סתמית על כוס קפה אם אתה מרגיש יותר בנוח עם ההגדרה הפורמלית פחות. גישה זו מאפשרת הממונה עליך להיות זהיר פחות מעצם העובדה התעלם מהצורך לספר לך איך אתה עושה. אתה יכול גם ללקט תובנות בשאלה עצת הממונה עליך על נושאים הקשורים לעבודה מסוימים כגון כיצד כדאי לטפל בבעיה A, B, ו- C.

אתגרים רבים כי תוכל להתמודד במקום העבודה משויכות מתקרב בעיות ואנשים אחרים בצורה הולמת; בעיות יכול להיראות בלתי פתירות, ואנשים מצליחים סבירה. למד הזה, ואתה לומד את הלקח הקשה מכל.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *