העוזרת המשפטית פרקס – Best דברים שאני בחורה הגונה

Posted on

העוזרת המשפטית פרקס - Best דברים שאני בחורה הגונה

תעשיית העוזרת המשפטית השתנתה באופן משמעותי מאז 1970, כאשר זה אומר להיות עוזר משפטי הראשונה התברר כקריירה בתום לב. דרישות לקוח, הכרח כלכלי, וצמיחת נפץ הפכו והעוזרים-המשפטיים בחירה בקריירה פופולרית, ויש מעולם לא הייתה זמן טוב יותר להיות עוזרת משפטית. שמונה יתרונות קריירת עוזרת משפטיים מתארים כמה מרגעי השיא של עבודה בתחום.

Pay Rising

פיצוי עוזרת משפטי עלה בהתמדה בעשור האחרון, למרות מהמורה בכביש במעמקי המיתון 2009-2010. כפי והעוזרים-המשפטיים לבצע מגוון רחב יותר ויותר מורכב של משימות (והעוזרים-המשפטיים אפילו לייצג לקוחות בבית המשפט במדינות מסוימות וטריבונלים מנהליים), רווחי עוזרת משפטיים ימשיכו לעלות. השכר הממוצע העוזרת המשפטית הוא 50,561 $ לשנה, אבל והעוזרים-המשפטיים קרובים לעשות יותר באמצעות בונוסים. שעות נוספות גם להוסיף מזומנים משמעותיים המשכורת של עוזרת משפטית.

תשקיף התעסוקה נפץ

שדה העוזרת המשפטי הוא אחד המקצועות-בעלת הצמיחה המהירה ביותר על פני כדור הארץ. משרד העבודה האמריקאי, הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה צופה להעסקת והעוזרים-המשפטיים ועוזרים משפטיים לגדול 15 אחוז בעשור שהסתיים ב 2026, הרבה יותר מהר מאשר הממוצע של כל העיסוקים. בין הגורמים שהביאו לגידול ביקוש לקוח עבור זולה, אספקה ​​יעילה יותר של שירותים משפטיים. מאז שיעורים לשעה שגובים עורכי דין בדרך כלל הם להכפיל או לשלש את שיעורי משפטניות צעירות לאותה משימה, מנדטי כלכלת משרד עורכי דין השימוש המוגבר של עוזרים-משפטיים כדי למזער עלויות. כתוצאה מכך, קריירת עוזרת משפטית היא אחד התפקידים הלא-הדין החם ביותר בענף המשפטי.

Easy קריירה Entry

בניגוד עורכי דין אשר חייב להשלים שבע שנים של חינוך פורמלי ובלתי לעבור את הבחינה הברה לעריכת דין, אתה יכול להפוך למזכירה משפטית קטן כמו כמה חודשי הלימוד. יתר על כן, מנהלנים לא צריכים להשתתף מוסד לבנים וטיח; אתה יכול להשיג. עוזרים משפטיים עם התואר ראשון בלימודים משפטיים או תואר קשור או תואר ראשון בכל תחום ותעודת עוזרת משפטית מתכנית עוזרת משפטית-אושר ABA יש הזדמנויות התעסוקה ביותר.

אתגר רוחני

עבודת Paralegal מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית כוללת מגוון של מיומנויות ברמה גבוהה. עוזרי המשפטיים.” המצליחים ביותר הם בעית פותרים והוגים חדשניים. עוזרים משפטיים חייבים להיות מומחים לנושא בתחום המומחיות שלהם והליכים משפטיים מאסטר, מחקר, ניסוח, ומיומנויות אחרות. הם חייבים להישאר על גבי חוקים המשתנה ומגמות משפטיות חדשות והתפתחויות תוך התממשקות עם עורכי דין, שלהגנה, ספקים, אנשי צוות, לקוחות, ועוד. העבודה מגוונת כל יום מביא אתגרים חדשים.

Rising Prestige

כפי והעוזרים-המשפטיים לבצע עבודה מורכבת יותר מאתגר, יוקרת עוזרת משפטית עולה. עוזרים משפטיים הם כבר לא פשוט עוזרים של עורך הדין; הם יוצאים מתוך הנחת תפקידי ניהול בתאגידים, בתפקידי ניהול בחברות החוק ותפקידים יזמיים בעסקי עוזרת משפטיים עצמאיים. במהלך השנים והעוזרים-המשפטיים מתעלים מעל התמונה של מזכירה משפטית מהוללת להיות חברים בלשכת צוות המשפטי.

הזדמנות לעזור לאחרים

קריירה בתור עוזרת משפטית מציעה הזדמנות ייחודית לאחרים לעזרה. הזדמנויות אלה משתנות, בהתאם לאזור בפועל של העוזרת המשפטית. לדוגמא, עזרה והעוזרים-המשפטיים פגיעים אישית תובעים נפצעו לקבל פיצוי על הפסדיהם; קניין רוחני פטנטים לקוחות והעוזרים-המשפטיים עזרה ולהגן רעיונות ייחודיים שלהם, ולקוחות עזרה והעוזרים-המשפטיים דיני משפחה במקרים הסכסוך-רצוף גירושין ומשמורת. עוזרים-משפטיים לעניים לעזור למגזר האינטרס הציבורי לבין מגזרים מקופחים של האוכלוסייה עם סוגיות משפטיות החל הגנה מפני התעללות במשפחה כדי רצונות הכנת סיוע.

קשר עם הלקוח

בעוד והעוזרים-המשפטיים לעבוד תחת פיקוחו של עורך דין והעוזרים-המשפטיים רבים יש קשר ישיר עם לקוחות. לדוגמא והעוזרים-המשפטיים לראיין לקוחות פוטנציאליים כדי להעריך את היתרונות של המקרה שלהם, להכין לקוחות עבור תצהירי חקירה נגדית בבית המשפט, עבודה עם לקוחות כדי לאסוף מסמכים ונתונים, ולסייע ללקוחות בהכנת תגובות גילוי לשמש של נקודת הלקוח של מגע ברחבי במקרה או עסקה. באזורי תרגול מסוימים, כגון גירושים, משמורת ילדים, וכן פגיעה אישית והעוזרים-המשפטיים “להחזיק את ידו של הלקוח” עברו תקופה קשה. עבור מנהלנים רבים, הייעוץ הפורמלי והתמיכה שהם מספקים ללקוחות מוטרדים הם חלק מן ההיבטים המתגמלים ביותר של העבודה.

העברת מבנה שירות משפטי

בשנים האחרונות, התעשייה המשפטית יש לראות שינוי רדיקלי את דרך שירותים משפטיים מועברים. עורכי דין כבר לא מונופול על החוק. חוקים חדשים נפתחים דלתות עבור מנהלנים לבצע מגוון רחב של משימות מבעבר, כגון ייצוג לקוחות בהליכי שימוע מנהלי, מתן שירותים ישירות לציבור (כגון הכנת טפסים משפטיים או עריכת צוואות) והשיקו חברות עוזרת משפטיות וירטואליות כי עורכי תמיכה בכל התחומים בפועל. כמו ארגונים וקבוצות רבים לדחוף כדי לספק גישה שווה צדק ליחידים חלשים והעוזרים-המשפטיים ישמשו תפקיד מכריע בשמירה על עלויות משפטיות שק.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *