העבודה מקבלים משכורות מרכז להתקשר הביתה

Posted on

העבודה מקבלים משכורות מרכז להתקשר הביתה

השאלה שכולם רוצים להיות ענו על עבודה חדשה הוא “כמה זה לשלם?” עם זאת, כאשר בוחני משכורת מהבית בשעת שיחה-מרכז, שאלה אחרת היא “איך זה לשלם?” מוקדים טלפוניים וירטואליים יש משתנים שיטות חישוב פיצויים.

שיחת עבודות מרכז עלולות לשלם שכר לשעה, הנו פר-קריאה, או בתעריף לפי דקה, או אחד שיעורים אלה בתוספת תמריץ. אם עבודה היא עמדה תעסוקה בארה”ב, הוא חייב לשלם שכר מינימום במדינה שבה הסוכן חי. עם זאת, קבלנים עצמאיים לא בהכרח מקבלים שכר מינימום.

חישוב תשלום

לא משנה את המבנה לשלם בשימוש, סוכני מוקד טלפוניים מבית צריכים להעריך אם הם מקבלים שיעור שכר תחרותי על ידי חישוב השכר לשעת העבודה האמיתי. זהו חישוב כמה אתה מרוויח לשעה בשבוע ממוצע תוך התחשבות בעלויות לך ליטול.

בעת חישוב השכר לשעה האמיתית שלהם, קבלנים עצמאיים צריכים להבין בכל מחיר קורס, זמן אימון שלא שולם, או ניכויי שכר אחרים שחברות עשויות לחייב, והם צריכים לשקול את החלק של מסי עבודה עצמית כי הם נגרמו, אבל עובדים לא . ושניהם עובדים וקבלנים צריכים לחשב את העלויות השוטפות וחיצוניים חד פעמי, כגון שירותי אינטרנט / טלפון, אוזניות, ציוד מחשב, ומנוי סריקת וירוסים בעת חישוב התעריף לשעה שלהם. (פלוס, דברים אלה עשויים להיות ניכויי מס, כך טוב לשמור תיעוד.)

מחירי Call Center לפי שעה

מרכזי קבלנות שניהם שיחת תעסוקה העצמאיות עשויים לשלם תעריף לשעה, אבל זה נפוץ יותר בעמדות תעסוקה. שיעורי שכר בסיסי (לא כולל תמריצים) נע בין שכר המינימום בארה”ב 15 $ לשעה. סוכנים דו לשוניים ניתן לשלם בקצה העליון של הסקאלה, כי יש לעיתים הפרש בשכר של 1 $ או יותר לשעה עבור עבודות למוקד טלפוני דו לשוניות.

כל עבודת מוקד טלפוני אשר מפרסם כי משתלם יותר 12 $ לשעה סבירות הוא כולל התמריץ בשכר הממוצע שלה, מחפשים מיומנויות מתמחות מאוד וניסיון (כגון telehealth עבודות סיעוד) או גביית דמי לעובדיה. כמו עבודת לבנים וטיח, הפיצויים מבוססים לעתים קרובות על השכר הממוצע באזור הגיאוגרפי של העובד, כך באותה החברה רשאית לשלם לעובדים מרוחקים במדינות שונות שכר שעות שונה.

לפי שיחה ו בשיעורים מקובלים בכל דקה

סוכני פיצוי על בסיס לכל שיחה לדקה (או עבור “זמן לדבר”) משולם רק עבור זמן בטלפון-לא עבור מתנת זמן לשיחות לבוא. הסוכן יכול להיות שום דרך לדעת אם שיחות תהיינה בא זרימה קבועה. בשיעורים מקובלים בכל שיחת תשלום זו עשויים להיות בכל מקום בין 0.10 $ ל 0.25 $ לדקה, אבל אין דרך לדעת מראש מה זה יכול לעבוד החוצה כמו תעריף לשעה. אחרי כמה זמן בעבודה, אפשר לחשב שכר ממוצע לשעה, אשר לאחר מכן ניתן להתאים את ההוצאות שנגרמו.

לאלו ששולמו לכל קורא, נע במהירות דרך שיחות פירושו יותר כסף. עמדות תעסוקה תשלמנה שכר-מינימום אם שכר-כלל מינימום לשעת שיחות מעטות מדי לבוא עבור סוכן להרוויח השכר הבסיסי. עם זאת, קבלנים עצמאיים לעיתים רחוקות מקבלים הגנות כאלה יכולים להפוך בקלות פחות משכר מינימום. בגלל מסים אינם נלקחים מתוך שכר הקבלנים העצמאיים (אם כי קבלנים לשלם מאוחר הללו בזמן מס), זה יכול להיראות כאילו הם עושים יותר כסף מאשר עמיתיהם שעות בשכר שלהם.

עם זאת, במציאות, קבלנים עצמאיים לשלם יותר מסים, כי הם אחראים מנות עובד ומעביד של הרפואי ואת הביטוח הלאומי מסים.

סוכנים שלמו על בסיס לכל שיחה או לדקה צריכים להפוך את זה להרגל חישוב שהכרם על בסיס שעה עבור הרשומות שלהם כדי שיוכלו להקרין משכורות, להשוות עבודתם הנוכחית שלהם עם מקומות עבודת פוטנציאלים, ולהיות בטוח שהם מקבלים השיעור הולך לעבודה למוקד טלפוני. כמו כן, כמו עם אלה שילמו על בסיס שעתי, זה רעיון טוב כדי לדמות בכל העלויות הכרוכות לעבוד בחברה.

תשלום תמריצי

ברוב המקרים, תמריצים עבור שניהם עובדים וקבלנים הם בנוסף באחת ממערכות שכר בסיס מעל. יכול להיות שיש כמה מקומות עבודה מכירות קבלן עצמאי כי הם תמריץ בלבד. תמריצים יכולים פשוט עמלות ממוצעות על מכירות (אחוז מהסכום מכר), אך חברות רבות למוקד טלפוני להשתמש סוגים אחרים של תוכניות תשלום תמריץ. חברות עשויות להציע בונוסים במזומן עבור מכירות של מוצר מסוים, עבור מכירות מעל סכום מסוים, או עבור המוכר העליון של היום, השבוע או החודש.

תמריצים ניתנים להצעת עבודות שאינן מכירות מדי. חברות עשויות להציע שיעור גבוה למי להשלים מספר מסוים של שיחות לשעה, בונוס עבור אלה עם משוב שירות לקוחות טוב או מספר מסוים של שיחות או סקרים הושלמו.

לא משנה כמה חברת מחשבת תמריצים, סוכנים מתחילים עבודה חדשה לא תוכל להקרין בונוסים עד שהם כבר על העבודה במשך זמן מה. וגם אז, זה ינוע.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *