הכרזת עבודה חדשה: דוא”ל ו דוגמאות מכתב

Posted on

הכרזת עבודה חדשה: דוא"ל ו דוגמאות מכתב

האם אתה נרגש לקראת העבודה החדשה אתה פשוט והתקבלת לעבודה ורוצה להודיע ​​את זה לכל מי שאתם מכירים? גם יש לך אחריות מקצועית כדי להתריע בפני חברי הצוות שלך ו / או לקוחות למהלך העולה הזה, כך יהיה להם זמן להסתגל. הנה הדרך הטובה ביותר לשתף את החדשות.

התזמון הוא קריטי

קודם כל, לא להזכיר את העבודה החדשה שלך עד להצעת העבודה שלך תאושר, יש לך תאריך התחלה, חתמת הקו המקווקו על חוזה ההעסקה שלך, וזה עובדה מוגמרת. זה לא רעיון טוב להודיע ​​כלום עד שאתה בטוח לחלוטין שזה הולך לקרות. מעסיק כבר ידוע לחזור הצעות עבודה, או משהו אחר עלול לקרות שם העבודה לא תסתדר.

מה לכתוב

מה שאתה אומר בהודעה במכתב או בדוא”ל שלך תלוי מי אתה כותב. אתה יכול לספר עמיתך כמה אתה נהנית לעבוד איתם וכמה אתה מתגעגע אליהם, למרות שאתה נרגש עם המיקום החדש שלך.

ההודעות שלך ללקוחות וקשרים עסקיים צריכות להיות קצרות כוללות את היסודות – את העובדה כי אתה מעביר על והיכן ניתן להגיע לך. כאשר אומרים קשרים שלך, להזכיר איך שמח שאתה צריך מתחיל העבודה החדשה שלך. אם כל אחד מאנשי הקשר שלך עזר עם חיפוש העבודה, זהו זמן טוב להודות להם על עזרתם.

בכל המקרים, לשמור את הטון של ההודעה שלך אפילו החיובית אם אתה עוזב בגלל בעיות בעבודה או עם החברה. אין טעם להעלות כל דבר שלילי לגבי העזיבה שלך.

באופן כללי, מכתבך צריך לכלול העובדות הבאות:

  • אתה עוזב את העבודה הנוכחית שלך
  • מתי אתה עוזב
  • מה המיקום החדש שלך יהיה
  • כאשר אתה מתחיל את העבודה החדשה
  • כמה אתה מצפה התפקיד החדש שלך
  • איך לשמור על קשר (דוא”ל נתח, טלפון, LinkedIn, מידע מדיה חברתית)

להלן יהיה ספציפי לאדם שממנה אתה כותב:

  • תודה על ההזדמנויות בעבודה הישנה
  • אתה תחסר אדם
  • תודה על העזרה בהבטחת העבודה החדשה
  • איך המעבר שלך ישפיע על יחסי הלקוח

אספקת ההודעה

דוא”ל או הודעת LinkedIn הם מתאים המכריז על שינוי עמדה או קריירה. עם זאת, אם אתה רוצה לצאת בהודעה רשמית יותר, לשקול לשלוח מכתב, פתק, או כרטיס עם פרטי הקשר החדשים שלך.

זה רעיון טוב כדי לדון כיצד אתה צריך לספר ללקוחות החברה הנוכחית שלך עם המנהל שלך לפני שאתה שולח הודעה כדי להיות בטוח שאתה שניהם על אותו הדף. זה גם ימנע בעיות סודיות אם חתמו על הסכם. אם חתם על הסכם סודיות (NDA) שכלל סעיף זה רשימות הלקוח הנן חסויות רכושו של המעסיק שלך, אז אתה עלול לפתוח את עצמך לפעולה משפטית כדאי עצמך לנסות ליצור קשר עם לקוח בהווה או בעבר על מנת ליידע אותם שינוי הקריירה שלך.

לדוגמא דוא”ל כרזת איוב חדשה

נושא: Moving On – השם שלך

אני שמח להודיע ​​כי אני אצטרף למח’ יחסי הציבור של השירותים הלאומיים מדיה ב -3 בינואר. הייתי אמור לצאת העמדה שלי בבית המערבי הברית השיווק כמו ה -16 בדצמבר.

אני אסיר תודה על ארבע שנים ביליתי עובד עבור מדינות מערביות, ואת המיקום החדש יאפשר לי להתמקד בשיווק במדיה חברתית, המהווה תחום ההתמחות שלי.

החלק העצוב יהיה כמה אני אתגעגע אליך כלקוח. עם זאת, זה מנחם לדעת חברי, בארי אנדרסון, ישתלטו החשבונות שלי, ועל כך תהיה בידיים טובות.

תודה רבה לך על האמון שנתתם בי עם הצרכים השיווקיים שלך, ואם אני אי פעם יכול להיות לעזר לך בעתיד, אנא הודע לי.

בכנות,

השם שלך
מספר הטלפון שלך
כתובת הדואר האלקטרוני שלך

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *