היתרונות והחסרונות של עובדים בממשלה

Posted on

היתרונות והחסרונות של עובדים בממשלה

כשחושבים על הממשלה, מה עולה לך בראש? עבור רבים, תמונות של נשיא ארצות הברית, גבעת הקפיטול, ואת אנדרטת לינקולן יכולים להגיע אל המוח. אלו הן תמונות בלתי מחיקות של ממשל אמריקאי, אך הם לחלוטין אינם מייצגים את היום-יום הפונקציות של איך העסק של אנשים נעשה. עבור עובד הממשלה הטיפוסי, תמונות נפוצות יותר תהיינה בתוך חדרון, בחלק האחורי של משאית אשפה, או בכלא המחוזי.

כמה מקומות עבודה להשאיל את עצמם לעבודת הממשלה: שוטרים, כבאים, עובדים סוציאליים, וכדומה. אחרים, כגון רואי חשבון, מתכנתי מחשבים, ומומחי משאבי אנוש, קיימים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. אז, איך אתה בוחר אם העבודה במגזר הפרטי או הציבורי? כמו כל החלטה, יש תוצאות חיוביות וגם שליליות לשקול.

The Pros

את ההיבטים הטובים ביותר של עבודה ממשלתית כוללים:

  • יציבות: בניגוד למגזר הפרטי שבו חברות יכולות פושטות רגל, הממשלה אף פעם לא יוצאת העסק. סוכנויות או משרדים עשוי לסגור או morph לתוך צורות חדשות, אבל תמיד יהיו מקומות עבודה ממשלתיים. עובדים תמיד יהיה צורך להשלים את המשימות רק הממשלה עושה, ועובדים נוספים תמיד יהיה צורך לתמוך בהם.
  • גמישות: ברוב המכריע של עמדות, עובדים יכולים בקלות לשמור על איזון בין עבודה לחיים בריא. בנוסף, מהבית ושעות עבודה חלופיות נפוצים סוכנויות ממשלתיות. למשרות הדורשות עובדים לנהל הרבה של העסק שלהם מחוץ למשרד, ארגונים ממשלתיים החלו במתן ציוד להקל לכוח עבודה נייד.
  • יתרונות: יתרונות ממשלה כמעט תמיד יעלו חבילות הטבות למגזר פרטיות. עובדים נוטים יש תוכניות בריאות מעולות עם עלות נמוכה ותוכניות פרישה נוחות. בשנת מיתון ממושך, ממשלת חבילות הטבה למגזר פרטית הן ותחמיר. ובכל זאת, הטבות ממשלתיות להישאר יותר.
  • זמן מנוחה: צבירות להשאיר זמן הם נדיבים, ומנהלים נוטים להיות מתירנית באישור זמן החופשה. חגים פדרליים נצפים. מדינת ממשלות מקומיות לפעמים יש חגים הנוספים שלהם.

הרמאים

ההיבטים הגרועים של עבודה ממשלתית כוללים:

  • צמיחת שכר איטית: עלות מחית ההתאמות המורשות לעובדי ממשלה הנדירה בקצב אינפלציה, ומעלה כשרון ניתנת רק אחוז קטן של ביצועים הטובים ביותר. לקבלת תוספות שכר גדולות, עובדי הממשלה חייבים להתחרות על משרות פנויות עם משכורות גבוהות. שמירה על אותה העבודה בארגון אותו הוא לא אפשרי אם אתה רוצה להשיג אחד את המשכורות הגבוהות.
  • פוטנציאל רווחים כתרים: מנהלי ממשלה משלמים פחות בהרבה מאשר עמיתיהם במגזר הפרטי שלהם. כדי להכות את ימי התשלום הגדול, עובדי ממשלה ברמה גבוהה לקפוץ למגזר הפרטי.
  • רמות נמוכות של שליטה: בירוקרטיה לא רק אזרחי תסכול. זה גם המכה עובדי הממשלה רוצים לעשות דברים מהר. צפה בכל החלטות הקטין הגדולות ורבות לעבור כלשהו של תהליך אישור פורמלי.

לא משנה מה אתה רוצה לעשות, רוב הסיכויים שאתה יכול לעשות את זה עבור הממשלה. אתה רק צריך לוודא שאתה מוכן להשלים עם ההיבטים השליליים תמורת חיובי.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *