היכן למצוא לגיטימי מיקרו ג’ובס

Posted on

היכן למצוא לגיטימי מיקרו ג'ובס

כאשר אתה גולש באתרים למשימות קטנות עבודות מיקרו לגיטימי שאתה עושה עבור תשלום להיות על המשמר עבור סימני הונאות עבודה ב- Home. (למשל, אתה צריך לשלם כדי להירשם?) ישנם אתרים אמינים שמציעים עבודות מרחוק, הידוע גם בשם מיקור המונים, ועם זמן אלה הוכחו דרכים אמינות וקלות להרוויח כסף.

מכונה אמזון טורק

אחד המעסיקים עבודה מיקרו המקורי, טורק מכניות של אמזון רשימות משימות אינטליגנציה אנושית (להיטים) כי עובדים מרחוק לבחור ולהשלים תמורת תשלום שמוגדרת על ידי המבקש. משימות זמינות כוללות תמונה ועיבוד וידאו, אימות נתונים ניקוי, איסוף מידע, עיבוד נתונים, ועוד.

Appen

Appen היא חברת פתרונות תרגום ושפה כי גם הצעות עבודות מיקרו מרחוק, שבו הוא קורא “crowdsourcing”. פרויקטים הם הכל נעשה באמצעות מחשב נע בין transcribing אודיו מחקר חוויית המשתמש להערכת תוכן.

Clickworker

Clickworker משתמשת בפלטפורמה של מיקור המונים לחלק משימות לעובדים עצמאיים מרחוק. המשימות יכולות להיעשות ממחשב או מכשיר סלולרי, וכוללים קטגוריזציה נתונים, להעתיק עריכה, הגהה, מחקר האינטרנט, לוקח סקרים, ועוד.

ySense

עובד על ySense (המוכר בשם ClixSense) מוקצים משימות פשוטות כדי להשלים באינטרנט, יחד עם הוראות. משימות אלה יכולים לכלול ביצוע חיפושי גוגל, לסווג תמונות, ועוד.

EasyShift

משתמשים יכולים להוריד את האפליקציה EasyShift במכשיר הנייד שלהם ולהשלים ב-הבית או מבוססי מיקום “משמרות”. רוב המשמרות כוללות לקיחת תמונות של פריטים בחנויות מותגי צרכן מחפשים לעקוב מוצריהם, וזמן הטיפול הוא בדרך כלל 24 שעות.

איור שמונה

לשעבר ידוע בתור CrowdFlower, איור שמונה אומר משימתה היא “העצמת מדעני נתונים על רכבת, מבחן, ואת מנגינת למידת המכונה שלהם לעולם אנושי.” התורמים מרחוק שלה לבחור פרויקטי קיר משימה מתעדכן באופן קבוע. כמה דוגמאות של המשימות כוללות קטגוריזציה של ופוסטים במדיה חברתיים, במתינות תוכן, וכן תעתיק אודיו.

Fiverr

הירשם כבעלים “מוכר” על Fiverr ולהיות חלק מהקהילה של פרילנסרים אשר מציעים שירותים לפי דרישה כגון עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, כתיבה, תרגום, הפקת וידאו, אמנות קריינות, תכנות, ועוד. הקונים הם בדרך כלל יזמים ועסקים קטנים עזרת צורך לבנות ולפתח את עסקיהם.

סוכן שדה

סוכנים להוריד את היישום הנייד, לבחור עבודה זה לידם, ולאחר מכן להשלים את זה תוך שעות. ג’ובס עשוי לכלול בדיקות מחיר ותצוגה של מוצרים בחנויות, מסתורין קניות, אימות של מיקומי עסקים, וסקרים.

Gigwalk

כדי להפוך Gigwalker, להוריד את היישום לנייד חל הופעות באזורך שמתאימות כישורים שלך ואת הריבית. רוב ההופעות לערב מאמתת מוצרים מוצגות ובמחיר כהלכה קמעונאים או שאירועי שיווק מתבצעים באופן מדויק על-זמן.

Quicktate ו iDictate

לתמלל קבצי אודיו כי הם מתחת לגיל חמש דקות כל אחד עם Quicktate, או לתמלל קבצי אודיו כבר עם iDictate; הם שניהם חלק מאותה חברה. עבודות תמלול רפואיות לשלם יותר מאשר אלה בכלל.

Scribie

Scribie הוא עוד שירות תעתיק אודיו. Transcribers לעבוד מרחוק על קבצים שנמצאים 6 דקות או פחות עם זמן אספקה ​​2 שעות.

Skyword

סופרים, ליוצרי סרטונים, מעצבים, וצלמים יכולים להצטרף וברכת Skyword של יוצרי תוכן ולהעלות תיק העבודות. אתה חייב להתקבל ערוץ לפני שתוכל לתבוע הקצאות או לשלוח רעיונות. שיעורי Pay נקבעים על ידי בעלי הערוצים.

בהמון החכם

בעבר VirtualBee, הקהל החכם מן Lionbridge שואל עובדים פוטנציאליים להירשם, לענות על שאלות, ולקחת הערכות לקבוע הכישורים שלהם. מגעי החברה אתה כשהעבודה נגישה; אתה מקבל את המטלות שאתה רוצה, ולהשלים אותם באינטרנט. הפעילויות כוללות מחקר נתונים, הזנת נתונים, בדיקות, ועוד.

TaskRabbit

רוב ההופעות של המשימה באתר הפופולרי הזה הן פעילויות פנים אל פנים כגון במשלוחים, ניקוי, וכן בעבודות מזדמנות. יש TaskRabbit תהליך יישום נרחב הרבה יותר מאשר עבודות מיקרו אחרים (אשר בדרך כלל יש מעט מאוד), אך עבודות לשלם יותר.

TryMYUI

בודקי TryMYUI לבדוק אתרי אינטרנט בעזרת מקליט מסך ולספק משוב על חוויותיהם. כל מבחן, אשר נמשך כ 20 דקות, משלם תעריף קבוע של 10 $. ג’ובס נעשה זמין בודק בהתבסס על הנתונים הדמוגרפיים שלהם, והם יכולים לצפות לקבל כמה משימות בשבוע.

בדיקות המשתמש

בדומה TryMYUI, בודקים לבדיקות משתמש משולמים 10 $ להשקיע 10 עד 20 דקות ניווט באתר ולתת משוב באמצעות מכשיר הקלטה של ​​מסך וקול. זמינות איוב מבוססת על הדמוגרפיה של הבוחן.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *