ההבדל בין מתמחה בבית החולים חברה קטנה לעומת חברה גדולה

Posted on

 ההבדל בין מתמחה בבית החולים חברה קטנה לעומת חברה גדולה

כאשר התמחות קיץ להיטים העונה, מועמדים צעירים רבים צריכים להחליט מה גודל החברה שהם רוצים לעבוד עבור חברת סטארט-אפ, חברה בגודל בינוני, או חברה גדולה. למרות התמחויות נוטות להיות בעלי דמיון מסוים ללא קשר לגודל חברה, תפקידכם, חוויות, והזדמנויות עשויות להשתנות תוך כדי תנועה מחברה גדולה על אחד קטן יותר. לא יודע מה ההבדל יכול להיות מלחיץ כשאתה מנסה להחליט איזה התמחות מתאימה לך.

כשאתם נוחתים התמחות, ללא קשר לשאלה אם החברה היא גדולה או קטנה, תקבל ניסיון מעשי רב, בונה קורות חיים, הזדמנויות עבודה ברשת, והזדמנות באמת להחליט אם אתה רוצה להמשיך שדה כי לאחר סיום לימודים.

זיהוי שם המותג

יש אנשים לצבור ניסיון התמחות בחברות גדולות כגון פוקס או NBC , למשל. התמחות חברה גדולה, מותגים בקורות החיים שלך יכולה לעזור לך להתקבל לעבודה בחברה שווה לאחר סיום לימודים.

שמות גדולים משנה אפילו יותר בתחומים כמו משפטים, וכאשר אנשי משאבי אנוש לסרוק קורות חיים, שמות חברה בולטים להתבלט. אם אתה לומד שיווק, תוסיף הרבה יותר כוח כדי קורות החיים שלך אם אתה מתמחה עבור דיסני, ולא משרד בוטיק.

חברת יחסי הציבור בינונית יכולה להציע חוויה נהדרת בדרכים שונות וייתכן שיש שם הכרה מקומית, אשר יכולה לעזור הסיכויים שלאחר במכללה שלך. יש חברות קטנות יתרונות משלהם, אבל אתה לא תקבל את היתרונות-ההכרה שם. ייתכן שיהיה גם שיתקשה למצוא חונכים שם גדול בתוך חברות קטנות יותר ויש פחות גישה ותיקה תעשייה שעברו דרך לטחון ונשארו בחיים כדי לספר על זה.

בעולם מושלם, אתה תהיה לטובת חווה עסקים שונים בגודל ההטבות כי ללכת יחד עם כל סוג מסוים של התמחות.

בחברות הגדולות יותר, בעצם הבטחת ההתמחות יכולה להיות תהליך הרבה יותר מעמיק. אתה תפגוש סביר עם מחלקת משאבי אנוש הראשון כדי לברר על מועדים ליישום ספציפי, תאריכי התחלה, ותאריכי סיום. ייתכן גם להינתן סחורת זיכוי ארגונית, כגון תיקים, עטים, ודברים טובים אחרים שנושאים את הלוגו של החברה.

בהתאם לגודל של החברה וכיצד הוקם תכנית ההתמחות שלהם היא, החברה שאפשר לרפא המתלמדת ארוחות חינם, רמקולי סדרת הצהריים מבצעים, אירועים מינגלינג מתמחים, ועוד. בחברות הגדולות יותר, היו יותר אנשים מסביב אבל ייתכן שלא בהכרח יש את ההזדמנות כדי להיפגש עימם.

התנסות בעבודה

כשאתה מתמחה עם חברות smaller- ובינוניים, אתה כנראה יהיה מסוגל להדק את הקשרים עם האנשים שאתה עובד תחת, כי יש פחות מהם ומתמחים פחות.

ייתכן שתהיינה גם יותר הזדמנויות אמיתיות לעזור לאחרים על פרויקטים שונים. המשימות הטיפוסיות תבצעו כאל עבודה כמתמחה-מנהלי, מחקר, רושם הערות, התבוננות פגישות, שאינן בהכרח שונות מהעבודה היית עושה בחברות גדולות. ההבדל היחיד הוא כי יהיה לך יותר הזדמנויות לקחת על עצמו את האחריות יותר ומגוון רחב יותר של משימות.

אם אתם שוקלים סטאז עם חברה שעושה דברים מעניינים אבל אף אחד לא שמע עליהם, זה בסדר. האם ההתמחות, לעשות רושם, לעשות את המיטב כדי להיות מעורב עבודה משמעותית, רשת, ולעזור עם כמה שיותר משימות שונות ככל האפשר. בחברה גדולה יותר, ייתכן ועדיין לקבל חוויה נהדרת, אבל אתה גם יכול בסופו של דבר לשחק במשחקי מחשב על שולחן ריק כל היום.

הסביבה

אתה עשוי לגלות כי לכליאה עבור חברה גדולה יותר מרגישה כמו חוויה גנרית, לא אישית במובנים מסוימים. יש חברות קטנות יותר זמן הרבה יותר קל ליצור תחושה אישית, ובגלל צוות לא יהיה גדול כמו, אתה יכול אג”ח באמת ולהכיר עמיתים לעבודה שלך.

בחברות קטנות יותר, תהיה לך גישה סבירה לעובדים הנמצאים גבוהים למדי עד בחברה, אשר יכול לחשוף אותך לעבודה מעניינת יותר ויותר קשרים בעלי השפעה. לעומת זאת, מתמחה בחברות גדולות עשויים למצוא עצמם יצירת עותקים תופסים קפה לעובדים ברמה נמוך.

בימים אלה, רוב התלמידים מתמחים עם חברות מרובות במהלך קריירת המכללות שלהם. לאחר שתשלים את ההתמחות שלך עם חברה קטנה יותר, לרדוף סטאז עם חברת מותגים מוכרת.

הניסיון המתמחה הקודם שלך אמור לעזור לך לנחות שם די גדול. בשניהם של הזדמנויות אלה יאזנו את קורות החיים שלך ולתת לך חוויה שימושית בשתי חברות בגדלים שונים. יש לקוות, עד סוף שנת ההתמחות שלך, יהיה לך תחושה טובה יותר של הגודל וסוג החברה תרצה לעבוד אחרי הקולג ‘.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *