הבדל בין מנוע דירקטוריון חיפוש עבודה

Posted on

 הבדל בין מנוע דירקטוריון חיפוש עבודה


זה יכול להיות מבלבל להבדיל בין לוח עבודת מנוע חיפוש עבודה, אבל זה חכם כדי לדעת היכן הצעות העבודה שתמצאו ברשת באות. בדרך כלל, במכתב כיסוי, תוכל להזכיר איך מצאת בהצעת העבודה. במילים פשוטות; לוח העבודה הוא אתר עבודות הודעות מסופקות על ידי מעסיקים, ואילו מנועי חיפוש עבודה לסרוק את רישומי אינטרנט עבודה המצרפי מלוחים עבודה ואתרי אינטרנט מעסיק.

לוחות חיפוש עבודה

עם לוחות עבודה, חברות יש ברשימת הפוזיציות הפתוחות שלהם במיוחד ולעתים קרובות מקבלות בקשות עבודה ישירות דרך לוח העבודה. מעסיק בדרך כלל לשלם דמים ללוח העבודה למנות את עבודתם באתר – למעשה, האתר מחסן קורות חיים ומוכרתים מעסיק לגשת אליהם.

מפלצת, לוח העבודה הגדול הידוע ביותר, הוא לוח כללי עם פרסומים על פני מגוון רחב של תעשיות. ואכן  מציע מגוון רחב של עבודות כולל עמדות חוזה, עבודה מהבית בשעה הזדמנויות, עבודות הקיץ, ועבודה התנדבותית. CareerBuilder  ממוקדת יותר על אנשים עם תואר ראשון.

לוחות מיוחדים אחרים יותר להתמקד בענף מסוים. קוביות , למשל, הוא האתר המוביל לעבודות טק. קריירה בבנק  לבין  קריירה eFinancial  להתמקד מימון ובנקאות. קריירה וראייטי  עבודות מדיה הודעות טלוויזיה, רדיו, וייצור. TalentZoo  מכסה פרסום ושיווק.

עבודה מאוד מוכוונת נישה להתמקד בקריירה מאוד ספציפית: מהנדס אסדה יחפש עבודה על  Rigzone.com ; אם אתה מומחה בתחום עיבוד שפה טבעית,  NLPPeople.com  הוא אתר העבודה בשבילך.

לוחות נישה אחרים לשרת פלח שוק העבודה כמו עבודות ברמת כניסה, עבודות הקיץ, או התמחות.

מנועי חיפוש

ואכן ו  SimplyHired  הם שני מנועי חיפוש העבודה הפופולריים ביותר, והם לאסוף מיליוני רישומים על הפלטפורמות שלהם. (ואכן הוא גם מנוע חיפוש עבודה ועל עבודת לוח.)  LinkUp  מחפש דרך האתרים של קטן, בינוני, ומעסיקים גדולים מבלי לכלול קלט לוחות עבודה.

מנועי חיפוש עבודת נישה, כמו  גרין הג’וב  או  JobsOnTheMenu , לאסוף עבודות מתעשייה שונה או אתרי ספציפיים קריירה.

לוחות מול מנועי חיפוש

תוכל למצוא מגוון רחב של הצעות עבודה במנועי חיפוש עבודה משום שהם מכילים רישומים ממקורות מרובים. עם זאת, ייתכן גם צריך להסתכל דרך רישומים כפולים ולוודא המשרות הפנויות תוכנן עדיין זמינות.

כמו כן, מיקוד חיפוש עבודה רחב יכול להיות קשה. אם אתה מחפש חברה גדולה, אתה עלול לקבל מאות, ואף אלפי, של התוצאות. הוספת פרמטרים כגון מיקום יכול לעזור לצמצם את התוצאות.

אם אתה מוצא הזדמנות באמצעות לוח עבודה, ייתכן שיהיה צורך בהרשמה באתר זה, וחלקם אף דורש תשלום כדי להצטרף. ייתכן גם להתמודד עם הרבה זבל ופרסומות.

אסטרטגיה מקיפה

כמו כן, יש לזכור כי מעט מאוד שוכר לקרות דרך לוחות עבודה. במאמר על PBS , מעסיקים מדווחים כי רק 1.3 אחוזים מהעובדים שלהם באו מפלצת 1.2 אחוזים דרך CareerBuilder.

כדי למקסם את חיפוש העבודה, להשתמש בשני לוחות עבודה ומנועי חיפוש עבודה יחד עם מגוון רחב של אתרים כי אין אתר אחד יחפש את כל הצעות העבודה.

מעבר לכך, לא להגביל את חיפוש העבודה למקורות באינטרנט. הרוב המכריע של שוכר לבוא דרך רשתות. לפחות 60 אחוזים מכלל המשרות נמצאים בדרך זו, וכמה מקורות לצטט אפילו סטטיסטיקה גבוהה.

כדי למקסם את הסיכויים שלכם למצוא עבודה, אתה תאהב ו מקבל שכר עבור המיקום, ליצור אסטרטגיה רב-שן כולל נישת מנועי חיפוש עבודה כללית עבודת לוחות רשתות.

מעל הכל, לא להשאיר את חיפוש העבודה תחת הכובע שלך (גם אם מצב התעסוקה הנוכחי שלך אומר שאתה צריך להיות דיסקרטי על מדיה חברתית בעבודה). ספר לכולם שאתה יודע שאתה מחפש. תאריכי קפה לו”ז עם קשרים לא ראיתם הרבה זמן, ולבצע כרטיסי ביקור במקרה אתה נתקלת בחיבור חברתי שאולי יש קצה חוט.

הגדרת ראיונות הסברה עם אנשים שיש להם עבודה שאתה רוצה, ולשאול אותם איך הם הגיעו לאן שהם היום.

זכור: המטרה היא לא רק כדי לקבל את שכרו. זה למצוא עבודה זה סיפוק, על מעביד כי קיימת התאמה תרבותית טובה, וכי משלם כראוי לתפקיד ועל הכישורים והניסיון שלך. כדי לגרום לזה לקרות, אתה צריך לנצל את כל המשאבים העומדים שלך – לא רק לוחות העבודה ושאר מנועי החיפוש.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *