דברים שלא לכלול בראיון מכתב תודה

Posted on

דברים שלא לכלול בראיון מכתב תודה

שליחת להודות לך דוא”ל או פתק לאחר ראיון עבודה יכול לעזור לך לקבל שנבחר לראיון שני או אפילו הצעת עבודה. מצד שני, כותב את הדבר הלא נכון יכול להפוך מעביד לחשוב פעמיים על לנוע קדימה.

Keep It חיובי

איכות תקשורת המעקב שלך אחרי ראיון תשפיע ההערכה של מעסיק של המועמדות שלך. שליחת הודעת תודה בעניינים, אבל זה צריך להיות אחד טוב לא רק “תודה על הראיון” מהיר הודעת הדואר האלקטרוני.

חשוב להדגיש כמה טוב מתאים העבודה עם הרקע שלך, כמו גם המוטיבציה החזקה שלך לעבודה במצב הזה אצל אותו המעביד. כמו כן, אתה רוצה למנוע כל דבר אומר כי יעלה ספקות לגבי היחס, המוטיבציה שלך, או כישורים.

10 דברים שלא לכלול בתוך תודה מכתב לראיין אותך

טיפים אלו על מה לא לכלול את מעקב מכתב יכול לעזור לך להימנע מעבירות את המסר הלא נכון למעסיקים.

  1. אינם כולל רק הצהרת הוקרה:  ודא שיש לך גם מאשר האינטרס החזק שלך עבודה בקצרה להסביר מדוע המיקום הוא בכושר מצוין.
  2. התקשורת שלכם דוגמאות של מיומנויות הכתיבה שלך ותשומת לב לפרטים: אל תשכחו להגיה בקפידה ולתקן שגיאות כתיב או שגיאות דקדוקיות, וודא שיש לך את כותרת העבודה הנכונה, כתובת, ואת שם. זוהי הזדמנות מעקב עם רושם חיובי חזק, כל כך לא עושה אפילו טעות קטנה.
  3. אינו מזכיר שכר טווח במכתבך:  מתן עד הצעה נעשית לנהל משא ומתן משכורת מאז המינוף שלך יהיה גדול פעם המעסיק החליט כי אתה המועמד המועדף.
  4. לא עושה שום תירוצים או להתנצל על שום דבר שהשתבש במהלך הראיון:  אתה עדיף לא למשוך תשומת לב לנושאים אלה. דגש איכויות חיוביות שעשויים נגד כל חששות שעלו במהלך הפגישה שלך. חריג יהיה אם אתה חושב הראיון היה כל כך רע כי אתה מתוך טענה.
  5. אינו מזכיר כל היבטים של המצב שגורם לך שאלה על התאמתו של איוב:  מתן עד הצעה הוארכה להשיג הבהרות נוספות לגבי מרכיבי תפקיד דבר מטריד אותך. אל תיתן המעסיק כל הסיבות לשאלה אם אתה משחק טוב לפני השלמת הבחירה שלהם. חריג להנחיה זו עשויה להיות כאשר אתה יודע שאתה לא רוצה את העבודה, אבל אתה אוהב את החברה. במקרה כזה, ייתכן להזכיר איך התרשמת היו עם הארגון ולשאול אם תיתכן עמדה אחרת כי היה יותר מתאים.
  6. אינם כולל את השפה בדיוק ב מכתבים אם אתה שולח אותם בנפרד למראיינים שונים:  חשוב על משהו שכל אדם משותף אשר היה מועיל או לובה העניין שלך. גישה נוספת היא לנכסים לאשש שיסייעו לך עדיפויות כתובת שהפרט הזכיר. מראיינים יהיה להתרשם אם אתה לוקח את הזמן כדי להתאים אישית את התקשורת שלך.
  7. לא הופך לא מוכח או דוחות מוגזמים כמו “העבודה הוא התאמה מושלמת עבור הרקע שלי.”: הקפד לכלול הצהרה לתמוך תגובותיכם לדוגמה, אפשר לומר, “אני מאוד מתרגש על האפשרות של נחיתה. תפקיד עמית יחסי הציבור מאז שזה יאפשר לי ליישם בכתב החזק שלי, תכנון אירוע, ואת תקשורת ויחסי מיומנויות.”
  8. אין לקחת גישה אגרסיבית מדי בציון תקרא כדי לבדוק את המצב של המועמדות שלך: אתה בהחלט יכול לבצע שיחת מעקב לקראת סוף חלון הזמן כי המעסיק ציין באוזני החלטתם. אתה פשוט לא צריך להזכיר את זה במכתבך.
  9. אינם כוללים הפניות אלא אם תישאל עבורם:  אין צורך לכלול אזכור עם את מעקב התכתבות. כאשר מעסיק רוצה רשימה של הפניות, הם יבקשו ממך אחד.
  10. אין לכלול שאלות לגבי החזרי הוצאות עבור הראיון שלך:  מעקב תקשורת יש לשלוח בהקדם האפשרי לאחר הראיון. מכתבך צריך להיות ממוקד אך ורק על התעניינותך העבודה ועד כמה זה מתאים. כל מידע אחר יכול להסיח את הדעת מן המסר שלך. שלח פתק נפרד מאוחר יותר כדי להתמודד עם בעיות החזר.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *