דברים מפתיעים אתה יכול למכור באינטרנט

Posted on

דברים מפתיעים אתה יכול למכור באינטרנט

הודות לאינטרנט, כבר מזמן הם ימים לסחוב את הדברים שלך החוצה אל החצר הקדמית, מפלס דרך כמה סימנים מעלה מקווים שזה לא גשם, כך שאנשים יבואו לקנות דברים לא רצויים שלך. עכשיו יש לך כל כך הרבה אפשרויות למכירת הדברים שלך באינטרנט.

ויש כל כך הרבה מה למכור! לא עוד אתה מוגבל מכירת מיני דברים הייתם מוצאים בבית מכירת חיסול מיושן. הנה 7 דברים מפתיעים שאתה יכול למכור באינטרנט כדי להביא קצת מזומנים מיותרים.

המשפחה שלך ושל הבגדים שלך

לאחר המרכזי של מכירות חצר, מכירת בגדים היא לא רק קל יותר בעזרת האינטרנט, זה משתלם יותר. בימים עברו היה לך לנמוך דברים במחיר בגלל גודלו המוגבל של בסיס הלקוחות של חובבים במכירת חיסול, שגם היו צפויים חבורה חסכנית. עכשיו, אם יש לך דברים נחמדים, אתה יכול לקבל מחירים טובים עבור אותו באינטרנט.

מכיוון שהילדים גדלים מתוך בגדים כל כך מהר, שני ההורים לקנות בתדירות גבוהה ולמכור בגדים שלהם באינטרנט. אבל אין שום סיבה להגביל את עצמך רק כדי למכור את הילדים שלך מחוץ גדל פריטים. ThredUp, אחת הקמעונאיות הראשונה קנייה ומכירה בגדים משומשים באינטרנט, החל כדרך בגדי ילדים מוכרים, אבל עכשיו זה התרחב בגדים ואביזרים לנשים. הדרך שבה זה עובד היא שאתה מזמין “תיק לניקיון,” לארוז אותו עם פגם חינם שלך, פריטים ממותגים העליון ולשלוח אותו באמצעות תווית שילם מראש. ThredUp תקבע את הערך של הפריטים שלך ומשלמת לך דרך PayPal או ויזה בתשלום מראש. אין ערובה לכך הפריטים שלך יתקבלו, ואין דמים חזרו הפריטים שלך. עם זאת, לחברה יש אומד הרווחים באתר, כך שתוכל לקבוע אם הפריטים שלך צפויים להתקבל.

תמונות

אם אתה אוהב לצלם (ואתה טוב בזה), אתה יכול להרוויח כסף על ידי מכירת תמונות באינטרנט. במובנים רבים באינטרנט באותו רובד של הזדמנות. זה לא משנה כל כך הרבה מה שפרטי הכניסה שלך, ככל כמה טוב העבודה שלך היא.

ישנם עשרות סוכנויות צילום מלאי המקוונות שבו אתה יכול להעלות את התמונות שלך, סרטוני וידאו או איורים ישולמו בכל אחד הורדות פעם שמישהו. לחלופין, שיקלו לעסקי צילום הנדל”ן עם אחת מהחברות המקוונות המציעות שירות זה לסוכנים. זה לא נורא משתלם אבל זה יאפשר לך לבנות תיק אשר ניתן למנף יותר עבודה עם מתווך בשוק המקומי.

אם אתה אמן בלב, הדפסים למכור העבודה שלך, אבל בוא חברה מקוונת לעשות את כל העבודה המייגעת של הדפסה, מסגור ומשלוח אותו ללקוחות שלך.

פריטי החתונה שלך

אם היה לך חתונה בגודל בינוני גדול או אפילו, בילית סביר הרבה כסף על דברים שמעולם לא ציפית לקנות או להשתמש שוב. אז עכשיו זה רק זיכרון אחד גדול שמח, אתה עדיין צריך את פמוטים ואת רץ המעבר לזכור אותו?

אם לא, אתה יכול להשתמש באינטרנט כדי למכור את הדברים האלה באינטרנט כלות אחרות ולשלוח אותם באמצעות שירות כמו Tradesy (אשר לוקח עמלה) או מפרסם אותן Ebay. דרך נוספת להשתמש באינטרנט היא למכור דברים מקומיים בדרך של מסווגות מקוונות בדפים בשכונה כמו Nextdoor או בפייסבוק Craigslist. כאשר קונים יכולים להרים את הפריטים ולא לשלם עבור משלוח, הדברים שלך עלולים לקחת מחיר גבוה יותר.

כמובן, את שמלת הכלה היא פריט כרטיס הגדול. אם אתה לא מרגיש יותר מדי סנטימנטלי על למכור אותו, יש הרבה מקומות למכור שמלת החתונה שלך באינטרנט. אתה יכול לעשות טוב יותר למכור אותו באינטרנט ולא מקומית, כי יהיה לך מאגר גדול יותר של קונים פוטנציאליים. כמו כן עדיף למכור אותו זמן קצר לאחר החתונה בזמן שהוא עדיין בסגנון מאשר לחכות כמה שנים. הנה המקומות למכור שמלת החתונה שלך באינטרנט:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

בנוסף למקומות האלה, אתה יכול לנסות למכור את השמלה באמצעות מכירות חצר מקוונות מקומיות או אתרי החלפה להכיר על מדיה חברתית. כלות רבות למרק האתרים הללו מציאות, במיוחד עבור כל האביזרים. אתה פחות סביר למצוא כלה אחרת באזורך מי היא בדיוק בגודל שלך ומי שרוצה השמלה שלך. אבל אם אתה עושה, זה יכול לחסוך לך את העמלה.

הדעה שלך

אתה יודע מה אומר על דעות נכונות? לכל אחד יש אחד. כיוון שכך, לדעתך הוא כנראה לא אחד הדברים היקרים יותר אתה יכול למכור. עם זאת, דעות חופשיות לבוא, אז למה לא לעשות קצת כסף את שלך בזמנך הפנוי.

מכירת דעתך על ידי לקיחת סקרים מקוונים הייתה הזדמנות להרוויח כסף באינטרנט במשך כמעט כל עוד זה קיים. עכשיו, עם פלאפון עשיית כסף apps זה קל יותר מתמיד לעשות כסף עם סקרים כשיש לך קצת זמן להרוג; למשל כאשר אתם מחכים להרים ילדכם בבית הספר או על תחבורה ציבורית.

מה שאתה באמת מוכר הוא נקודת מבט של מישהו בקבוצה הדמוגרפית שלך. כאשר אתה נרשם למלא סקרים תצטרך לתת הרבה מידע על עצמך: מיקום, חינוך, אינטרסים, הרגלי קנייה, גיל, מין, וכו ‘לאחר מכן יותאמו עם סקרים על מוצרים ושירותים אשר הופכים למטרה לאנשים כמוך. אז כמה סקרים שאתה מקבל תלוי כמה משווקים מעוניינים מושך אנשים כמוך וכמה אחרים שמתאימים הדמוגרפי שלך עושים סקרים.

זכרו, אם כי, חלק החסרונות של לקיחת סקרים : סקרים לא תמיד לשלם במזומן. לפעמים הם משלמים כרטיסי מתנה או קופונים. לפעמים הם משלמים נקודות גמול. ישנם בדרך כלל סף מרוויח לקבל תשלומים. סקרים באינטרנט גם יש את הפוטנציאל להיות הונאות. כדי למנוע עבודה אלה הונאות הביתה, לא נותן כרטיס האשראי שלך או מספר חשבון בנק בכל סקר. אין לשלם עבור הזדמנויות או רשימות של חברות הסקר. אלה הם תמיד אותות של הונאה.

מקומות לקחת סקרים מקוונים:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • Swagbucks .com

המומחיות שלך

הרבה יותר יקר מאשר לדעתך הוא המומחיות שלך. וישנן דרכים רבות ושונות כדי למכור את המומחיות שלך. אם יש לך ידע מקצועי של ממש על כל נושא, יש בהחלט מישהו שם בחוץ מוכן לשלם עבור זה. השאלה היא איך שוק רווחי הידע שלך.

אתה יכול:

 • לפרסם ספר אלקטרוני
 • עבודה בתור מורה מקוון
 • ליצור באינטרנט, e-learning שלכם תוכן באתר כמו Udemy
 • ליצור אתר אינטרנט או בלוג או להיות סופר עצמאי
 • או לבנות קריירה עצמאית כיועץ.

אלה כל לקחת בהשקעה של זמן ואולי כסף כדי לשלם את בטווח הארוך. עם זאת, אם אתה רוצה התחלה מהירה כדי למכור את המומחיות שלך, נסה לבדוק אתרי אינטרנט או לענות על שאלות באתרים כמו PrestoExperts או Createpool .

השיער שלך

שוק שיער אדם הוא עסק גדול, והאינטרנט הופך אותו בקלות לכל אחד כמעט מי שיש לו את סוג השיער הרצוי למכור את שערן.

אז מהו סוג השיער הרצוי? זה צריך להיות ארוך, עבה ובריא. משך הזמן המינימלי הוא 6 אינץ ‘, אבל עוד יותר טוב. משקל הוא גורם מפתח ערך; אולם זה לא ניתן למדוד במדויק כשהשיער עדיין לחתוך, כך עובי, הנמדד על ידי ההיקף של השיער כאשר התאגדו, יכול להיות מדד טוב העובי. זנב פוני 1 או 1.5 אינץ ‘ייחשב דק. באשר לבריאות, האידאל הוא “שיער בתולה,” אשר הוא שיער כי מעולם לא צבעוני, יישר, טיפול כימי או אפילו ופן. אם אתה מעשן שיכול להקטין את הערך של השיער שלך. הצבע אינו כגורם חשוב, אבל פחות נפוץ צבע השיער הטבעי (למשל בלונדיני ואדום) יקר יותר את השיער.

כמה זה שווה את השיער? המינימום שאפשר לצפות לשיער בתולה הוא כ 10 $ לאינץ. שיער ללא בתולה עלול להביא קטן כמו 5 $ לאינץ או ייתכנו רק להיות לזה שוק. המקומות לשיער למכור באינטרנט הם שווקים, כך מוכרים לרכוש מודעות עבור השיער שלהם וקונים לפנות אליהם. בדרך כלל בשווקים לא לוקחים עמלה אבל לקרוא את תנאי השירות בקפידה. הנה כמה מן השווקים שיער באינטרנט:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

חלב אם

מה ישן הוא חדש. שוב באינטרנט מאפשר ספין חדש על אימון ישן. לפני הנוסחא הומצאה, נשים שלא יכל להניק את ילדיהן יכולות לשכור מינקת כדי לספק חלב אם עבור ילדם. זה לא נעשה בדיוק באותה הדרך עוד, אבל עכשיו עם חזה משאבות והאינטרנט יש שוק עבור חלב אם. נשים מניקות יכול לשאוב ולהקפיא ולשלוח החוצה בחלב שלהם ישולמו עבורו.

הנה כמה מקומות בחלב למכור באינטרנט:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *