ג’ובס כי הם פורחים במהלך קורונה (COVID-19) Pandemic

Posted on

ג'ובס כי הם פורחים עכשיו ימני

אם אתה מחפש עבודה עכשיו, יש לך הרבה לחברה. בשל ההשפעה של COVID-19 המגיפה, תביעות אבטלה עלו מעל 3.3 מיליון בין 22 במרץ לבין 28 במארס 2020 על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. מעל 10 מיליון עובדים הגישו לדמי אבטלה. זוהי העלייה-והגדולה המספר הכולל הגדול של אבטלת תביעות מאז מח’ העבודה נכתבה מעקב אחר נתוני אבטלה.

חשוב : בעוד המעסיק בענף הפנאי ואירוח שופכים עבודות, סקטורים אחרים הם ramping שכיר.

אנדרו לנג ‘, סמנכ”ל בכיר של צ’לנג’ר, גריי אנד המולד, Inc., מציין כי “קמעונאים, יצרני מכשור רפואי, יצרני מוצרי צריכה, תחבורה, מתקני אחסנה הם כל משגשגת עכשיו.”

חנויות מכולת, בתי מרקחת, וכן תמיכה הן שכירת פי הבלוג CareerOneStop, אשר ממומן על ידי משרד העבודה האמריקני.

טיפ : אם אתה כבר פוטרת או חפשת עבודה לפני ההשפעה הכלכלית של פרוץ קורונה, ייתכן להתאים את חיפוש התעשיות כי הם עובדים עכשיו.

ממשלות מדינה רבות ומקומיות דוחקות אזרחים להישאר בבית כאשר הדבר אפשרי. זו הייתה השפעה מצמררת על אוכל לשבת למטה, לבנים וטיח הקמעונאי, ועסקים אחרים הקשורים. אבל הקניות משלוח באינטרנט זינקו, ושירותים חיוניים כמו בריאות אחסנה הם עובדים במהירות כדי לענות על הביקוש.

עיסוקי 10 אלה עובדים עכשיו:

קופאיות stockers המדף

לפני מגיפת קורונה, עבודות קופאית בעצם היו פגימה. הלשכה של Handbook Outlook בעיסוק עבודת סטטיסטיקות מוקרנת עבודות אלה ירידה של 4% בין 2018 ו 2028. 8 עכשיו, לעומת זאת, רשתות מכולת רבות הן ramping שכיר כדי לענות על הביקוש עבור טנדר מדרכה, משלוח, ושירותים בחנות.

קופאי עבודות הקמעונאי קשורים לא דורשים אישורי החינוך הפורמלית, אלא ניסיון וכישורים שירות הלקוחות הם תמיד יתרון. עבודות אלה בדרך כלל לשלם סביב 10 $ או 11 $ לשעה.

נהגים משלוח מזון

לשבת למטה אוכל עשוי להיות מושעה באזורים רבים של ארה”ב, אבל כמה מסעדות מרחיבות שירותי משלוח. לדוגמה, צ’לנג’ר, הערות גריי & Christmas כי דומינו’ס היא שכירה 1000 נהגים משלוח חדש כדי לענות על הביקוש.

בנוסף מפעלי מזון מהירים, מסעדות רבות אחרות מציעות משלוח באמצעות אפליקציות אספקת מזון על פי דרישה כמו UberEats, GrubHub, ו DoorDash.

הערה: אפליקציות משלוח רבות שינו את מדיניותם לספק אפשרויות משלוח ללא מגע, הגנה הוא לקוחות ונהגים.

עבודות שירות מזון לשגשג גם נסיבות כלכליות נורמליות. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מדווחת כי העבודה הספציפי הזה צפוי לגדול 14% בין 2018 ו 2028-במהירות רבה יותר מהממוצע.

משלוח נהגה משלוח קמעונאות

לשכת עבודת הסטטיסטיקה גם מדווחת על זינוק עצום בביקוש נהגה משלוח החבילה ב UPS, FedEx, ואת שירות הדואר של ארה”ב. אמזון גם שכייר לפי הדרישה נהגה משלוח (Flex) ונהגה משלוח השכר (Partners השירות היומי).

לדברי Handbook Outlook בעיסוק, עבודות אלה בדרך כלל דורשות תעודה בגרות או שוות ערך ופיצויים סביב ממוצע של 30,000 $ לשנה.

אחיות מורשות

עוד עבודה הצומחת במהירות לפני מגיפת קורונה, אחיות מוסמכות יש ביקוש גבוה עכשיו. דיווחי Nurse.org כי אחיות נסיעות וטפל נשימה שהשתכרו 10,000 $ בשבוע או 100,000 $ עבור תקופה של 13 שבועות לעבודה בניו יורק, אחד המוקדים של המגיפה.

עם זאת, עובדי מערכת הבריאות אינם ידועים הפוקוס שלהם על כספי. אנג’לינה ווקר בבית Nurse.org כותב, “אנחנו כבר מוצפים על ידי תגובת אחיות שפשוט רוצים לעזור בתחומים שצריכים אותם … Hotlines כבר מוצף אחיות אומרות דברים כמו, “פשוט שמו אותי במקום כלשהו, ​​אני דון לא אכפת לשלם, אני רק רוצה לעזור.”

התחזית בעיסוק עבור אחיות מוסמכות הוא חזק; הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה תחזיות גידול 12% במשרות RN בין 2018 ו 2028. אחיות להרוויח שכר חציוני של כ 71,000 $ לשנה.

מטפל נשימה

מטפל נשימה, שעובדים עם חולים עם קשיי נשימה, הם עוד קבוצת מפתח בחזית של מאבק COVID-19. כמו אחיות מוסמכות, שכרם גדל בבתי החולים hotspots קורונה.

בתוך פחות פעמים מסוכנות, שכר טפל נשימה עדיין צמרות 60,000 $ לשנה. העבודות שלהם צפויות לגדול 21% בין 2018 ו 2028, על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. 

כוח אדם מינהלי בבית חולים ומרכזי בריאות

CareerOneStop מדווח כי חולים רבים ברחבי הארץ הם שאיישו עד להתמודד עם המשבר ואת COVID-19 לא כל עבודה הטעונה רישוי והסמכה. שירות לקוחות עבודות מנהלים חיוניים למשימה של ארגוני בריאות.

חשוב: והכי חשוב, כמו לשכת העבודה לסטטיסטיקה מציינת, “אם אתה כבר פוטרת מעבודת אירוח, אתה עלול למצוא יש לך כישורים כי העברה ישירות כמה עבודות שירות ללקוח בריאות.”

עבודות עוזרים מנהליות כלל משלמות סביב 18 $ לשעה על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה.

הגשמת מרכז Associates

עם הצרכנים הדבקים קרוב לבית, הזמנות מקוונות פורחות וחברות קמעונאיות שוכרות לפגוש גדל ביקוש. אמזון שפורסם לאחרונה עבור 100,000 עמדות full- ו במשרה חלקית במרכזי ההגשמה שלהם ברחבי הארץ. בנוסף, המדינות הענקיות המסחר האלקטרוני שהוא יגדל שכר המינימום שלה על ידי 2 $ לשעה על בסיס זמני בזמן פריצת השכירה.

מורים באינטרנט

בתי ספר ברחבי החברה בטלו כיתות באתר ועברו באינטרנט למשך המגיפה. כתוצאה מכך, חברות למידה מקוונות רבות עובדות עבור מורים ומתרגלים. לדוגמא, הערות עיתון USA Today, כי החברה החינוכית המקוונת Outschool היא שכירה עבור 5000 מורים באינטרנט K-12.

משרות הוראה גדלות, מדווחת הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, אשר מקרינה גידול 11% (הרבה יותר מהר מאשר ממוצע) בשדה-התיכוני בין 2018 ו 2028.

ניקוי ג’ובס

הפעילות העסקית Essential עושים כל שביכולתם כדי לעצור את התפשטות הזיהום. כתוצאה מכך, עובדי ניקיון יש ביקוש גבוה ברחבי הארץ. אם לא אכפת לך לנקות ויש להם תשומת לב חזקה לפרטים, אתה יכול להיות שכר במהירות על ידי חברת ניקיון דרך אתר חיפוש עבודה או באמצעות אפליקצית עבודה על-פי דרישה.

מומחי תמיכה טכנית

כמו אלפי עובדי צווארון לבן נאלצים לתוך תקשוב מרחוק מצבים, אולי בפעם הראשונה, ה- IT ואנשי מקצוע תמיכה טכנית יהיה ביקוש.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מדווחת כי העבודה הזו צפויה לגדול 10% מהר יותר מאשר ממוצע בין 2018 ו 2028. 3 ומרחף באוויר שכר חציונים סביב 25 $ לשעה.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *