אתרים במנועי חיפוש העבודה הטובים ביותר

Posted on

אתרים במנועי חיפוש העבודה הטובים ביותר


מנועי חיפוש עבודה הם אתרים הכוללים רישומי עבודה מכל רחבי האינטרנט. בעוד לוחות עבודה בלבד כוללים עבודות רשומות ישירות על ידי מעסיקים, מנועי חיפוש עבודה כוללים רישומי עבודת מאתרי חברה, לוחות עבודה אחרים ועוד. לכן, מנועי חיפוש עבודה בדרך כלל לפרט יותר מקומות עבודה מאשר לוחות עבודה.

בעזרת מנוע חיפוש עבודה יכולה לחסוך לכם הרבה זמן, כי אתה לא צריך לחפש מקומות עבודה באתרים מרובים. ישנם מנועי חיפוש עבודה רבים שם בחוץ וזה יכול להיות קשה לדעת אילו הם הטובים ביותר. הנה מידע על מנועי חיפוש עבודה העליון, בתוספת טיפים על איך להשתמש בהם.

אתרים במנועי חיפוש העבודה הטובים ביותר

גוגל עבור משרות
גוגל עבור ג’ובס הוא מנוע חיפוש העבודה מופעל על ידי Google. זה הידור רשימות ממקורות רבים ושונים, כולל מנועי חיפוש עבודה אחרים. משתמשים יכולים פשוט להקליד עבודה לתוך סרגל החיפוש של גוגל שלהם. גוגל אז יוצרת רשימה של מקומות עבודה. משתמשים יוכלו לצמצם את החיפוש שלהם על ידי סוג של עבודה, מיקום, סוג החברה, תאריך פורסם, וקריטריונים נוספים. משתמשים יכולים לחסוך הצעות עבודה, מקומות עבודה חלקה, להפעיל התראות דואר אלקטרוני, ולהחיל עבור עבודות ישירות ב- Google.

Indeed.com
אכן כולל מיליוני רישומי עבודה מתוך אלף אתרי אינטרנט, כוללים דפי דרושי חברה, לוחות עבודה, דרושים בעיתון, עמותות ובלוגים. מחפשי עבודה יכולים גם לחפש מגמות תפקידים ומשכורות, לקרוא ולהשתתף בפורומים, להעלות קורות חיים, חברות מחקר, וכן להגדיר התראות עבודה. ואכן יש גם אפליקציית חיפוש עבודה שתוכל להוריד לטלפון.

LinkUp.com
LinkUp הוא מנוע חיפוש עבודה, המחפש ורישומי עבודת הודעות מאתרי חברה. את פרסומי העבודה הם מחברות קטנות, בינוניות וגדולות, ומתעדכנים בכל פעם באתר החברה מתעדכן. בגלל העבודות מגיעות ישירות מאתרי חברה, אין רישומים כפולים. כמו מנועי חיפוש עבודה רבים אחרים, אתה יכול לקבל התראות בדוא”ל למשרות של עניין.

SimplyHired.com
SimplyHired חיפושים אלפי לוחות עבודה, דרושים ואתרי החברה. אפשרויות חיפוש מתקדמות כוללות את סוג העבודה, סוג של חברה, מילות מפתח, מיקום ותאריך את העבודה פורסמה. באתר יש גם מידע על שוק העבודה בערים שונות וערים, כך שתוכל לקבל מושג אילו חברות הם עובדים ומה עבודות זמינות. SimplyHired יש גם מידע על שכרם הממוצע עבור מגוון רחב של עבודות, המבוססת על הגדרת תפקיד ומיקום.

US.jobs
US.jobs מפרטת אלף משרות ישירות מאתרי חברה ובנקי עבודה במדינה. האתר מנוהל על ידי הבורסה הארצית לעבודה, שהיא שותפות בין DirectEmployers לבין האיגוד הארצי של סוכנויות כוח אדם המדינה (NASWA). מעבר אפשרויות חיפוש עבודה טיפוסיות, יש US.jobs מידע חיפוש עבודה עבור ותיקים וכן משאבי קריירה כגון עזרת קורות חיים, מחשבון שכר ומידע על אירועי קריירה.

ZipRecruiter
ZipRecruiter מאפשר לך לחפש מיליוני מקומות עבודה. ניתן לחפש לפי במגמת סוגי עבודה, עבודה כותרים וחברות. בעת יצירת חשבון חינם אתה יכול להגדיר התראות עבודה ולהעלות את קורות החיים שלך כדי להפוך יישום קל.

Adzuna
Adzuna הוא מנוע חיפוש עבודה הכולל מיליוני רישומי עבודה. בנוסף עבודות, אתה יכול להציג נתונים משכורת ומידע על חברות כי הם עובדים. ValueMyResume כלי המאפשר מחפשי עבודה להעריך מה הם שווים.

JobisJob
JobisJob אוספת הצעות עבודה מלוחות עבודה מרובה. משתמשים יכולים למצוא קשרים בחברות באמצעות אפשרויות החיפוש החברתיות. אם תירשם מנוי חינם, אתה יכול לשמור את מסנני עבודת הצעות עבודה שלכם גם כן. ניתן גם לקבל התראות דוא”ל עבור עבודות. יש JobisJob יישום נייד חינם גם כן.

JobLift.com
JobLift מספק הצעות עבודה מכל רחבי 4000 לוחות דרושים שותף. משתמשים יכולים לחפש במהירות ובקלות באמצעות הגדרת תפקיד, מילות מפתח, או מיקום. אפשרויות חיפוש מתקדמות כוללות ניסיון ברמה, תאריך פורסם, ואת החברה. ניתן גם להירשם לקבלת התראות דוא”ל עבור הצעות עבודה חדשות.

אתרי חיפוש עבודה נישה Best
אתרי חיפוש עבודה נישה כוללים עבודות על פי קריטריונים מיוחדים כמו סוג של עמדה, בתחום הקריירה, או בתעשייה. לדוגמא, ישנם אתרי נישה עבור עבודות בריאות, עבודות הנדסה, עבודות לסטודנטים, משרות ממשלתיות, ועוד. הנה רשימה של כמה אתרי עבודת נישה הטובים ביותר.

טיפים לשימוש במנוע חיפוש עבודה

מצא האהובים עליכם. חיפוש מנועי חיפוש עבודה רבים בבת אחת יכול להיות מכריע. לאחר הבדיקה כמה מנועי חיפוש עבודה העליונים, לבחור אחת או שתיים המועדפים שלך. אולי אתה תתמקד מנוע חיפוש עבודת נישה או אחד שיש לו אפשרות חיפוש מתקדם שימושית. הגבלת מספר מנועי חיפוש עבודה אתה משתמש ימנע ממך מקבל מום.

השתמש בחיפוש המתקדם. רוב מנועי חיפוש העבודה יש אופציה לחיפוש עבודה מתקדמת, אשר היא דרך מצוינת כדי לצמצם את הרישומים רבים. אפשרות החיפוש הכללית בדרך כלל מאפשרת לך לכלול רק מילת מפתח או ביטוי ומיקום. עם אפשרות החיפוש המתקדמת, אתה עוד יכול לצמצם את החיפוש על ידי חברה, תעשייה, משכורת, וסוג העבודה (התמחות, במשרה חלקית עבודה, וכו ‘).

באמצעות אפשרות החיפוש המתקדם דרך שימושית לוודא אתה מסתכל רק על תפקידים שהם בכושר טוב.

צור חשבון. אם אתה מוצא את מנוע חיפוש העבודה אתה באמת רוצה, לשקול פתיחת חשבון. בדרך כלל, ההרשמה היא חינם. רוב עבודת מנועי חיפוש מאפשרים לך להעלות קורות חיים ומכתב נלווה בעת הרישום, כדי להפוך חלי עבודה טובים יותר. בדרך כלל, אתה יכול גם לסמן מקומות עבודה או לבקש דוא”ל רגיל (לפעמים המכונה סוכן חכם או עבודת סוכני חיפוש) עם הצעות העבודה האחרונות שמתאימות מפרטים שלך.

שימוש באפליקציה. רוב מנועי חיפוש העבודה יש גם אפליקציה שתוכל להוריד לטלפון. אם אתה פעיל בחיפוש עבודה, להוריד את האפליקציה, כך שתוכל לבדוק במהירות את רישומי עבודה בדרכים. יישומים רבים לשלוח לך התראות עבודה בדוא”ל או בטלפון גם כן.

היזהרו רישומים מרובים. חסרון אחד כדי מנועי חיפוש עבודה הוא, כי יש כל כך הרבה רישומים ממספר מקומות, רישומים חוזרים נפוצים. היזהר, כדי למנוע רישומים חוזרים, כמו גם הצעות עבודה פגו.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *