אפשרויות קריירה עבור בוגרי תואר בתקשורת שיש להביא בחשבון

Posted on

אפשרויות קריירה עבור בוגרי תואר בתקשורת שיש להביא בחשבון
אם אתה מוקסם איך ייתכן להשפיע, לבדר וליידע אחרים על ידי יצירת תוכן מדיה הטוב ביותר האפשרי עבור קהל, תקשורת גדולה עשויים להיות מתאים לך. המכסה הגדולה תקשורת דיסציפלינות רבות, כוללים   פרסוםשיווקיחסי ציבור , עיתונות , שידורמדיה , ואת סרט .

מיומנויות תקשורת גדולות למדו

מגמות תקשורת ללמוד כיצד להעריך את הצרכים וההעדפות של הקוראים, הצופים, המאזינים. יש להם את היצירתיות לתכנן אסטרטגיות חדשניות להעברת המסרים שלהם. מגמות תקשורת לומדים לכתוב ביעילות מצבים רבים ושונים, כולל סגנונות יצירתי, משכנע, תיאורי העיתונאית. הם גם לממש את היכולת לשלב תמונות, וידאו, אודיו לתוך התקשורת שהם יוצרים.

תלמידי מרכזי תקשורת ללמוד לתכנן, לארגן, ולבצע פרויקטים, תוכניות, ואירועים. הם חייבים להיות קשובים לכל הפרטים אבל באותו זמן להבין את התמונה הגדולה. מאז פרויקטי תקשורת הם לעתים קרובות לביקורת וכישלון, מגמות תקשורת ללמוד לסבול הערכות קריטיות של עבודתם להתמודד עם מיזמים פחות מ-מוצלח.

ההחלטה הסופית שלך על קריירה בעקבות גדול מגוון כגון תקשורת תושפע האינטרסים האישיים שלך, מיומנויות, וערכים, אבל הנה כמה אפשרויות מבטיחות לשיקולך.

אפשרויות קריירה לבוגרי תקשורת

לבדוק כמה הזדמנויות בעבודה הטובות לבוגרי תקשורת, יחד עם הכישורים תצטרכו להתקבל.

1. מומחי יחסי הציבור

ארגונים מכל הסוגים מודאגים איך הם נתפסים על ידי הציבור. מגמות תקשורת ממוקמים היטב כדי לחשוב באופן אסטרטגי על איך להשפיע על תפיסות הציבור באמצעות התקשורת. מקצוע יחסי הציבור לכתוב הודעות לעיתונות, לארגן מסיבות עיתונאים ואירועים אחרים ולשכנע בתקשורת כי סיפורים על הארגון יש כשרון עיתונאי.

חלק נציגי יחסי הציבור לעבוד עבור יחסי ציבור, שיווק, סוכנויות פרסום, אשר שירות בסגל של לקוחות שונים. אחרים לעבוד ישירות עבור תאגידים, גופים ממשלתיים וארגונים ללא כוונת רווח במחלקות לתקשורת כדי לקבל את המסרים הנכונים מתוך כ המעסיק שלהם.

Outlook שכר העבודה: הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS) מעריכה כי מומחי יחסי הציבור השתכרו בממוצע 59,300 $ נכון למאי 2017. לדברי BLS, העסיק יחסי ציבור מומחה יתרחב ב 9% באמצעות 2026: כ מהר ככל הממוצע של כל העיסוקים.

2. מפגש / מפיק האירוע

אירועים מוצלחים דורשים נושא משכנע וקידום אפקטיבי כדי למשוך קבוצת קיימא של משתתפים. מגמות תקשורת ממוקמות לטובה להעריך את האינטרסים של קבוצות צרכנים, חברי ארגונים מקצועיים וקבוצות עניין, וכדי לארוז אירועים בצורה מושכת. יש להם את כיוון הפרט ומיומנויות ארגוניות לחשוב בתהליך ולשקול את כל הצרכים של מגישים ולמשתתפים.

מתכנני אירוע יכולים להקיש על מיומנויות דיבור בפני הקהל שפותחו במחקרי התקשורת שלהם כדי למסור הודעות להציג דוברי תוכניות. כישורי הכתיבה שלהם ולעזור להם להלחין הודעות לעיתונות, לכתוב תיאורים ביוגראפיים לספרות אירוע, וליצור תוכן באינטרנט על פגישות.

שכר עבודה Outlook: מתכנני מפגש ואירוע השתכרו בממוצע 48,230 $ נכון למאי 2017, על פי BLS . צמיחת פרויקטי BLS של 11% דרך 2026 עבור העסקה מתכננת מפגש ואירוע, בקצב מהיר יותר מהממוצע של כל העיסוקים.

3. בוגרי מכללה ונושאי משרת פיתוח

קצינים בוגרים להעריך את הצרכים של קבוצות בוגרים שונות ואירועי תכנית כגון מפגשים, קבלות פן ברשת, ואירועים חברתיים לקיים קשרים בוגרים אלמה מאטר שלהם.

קציני פיתוח ללמוד תורמי פוטנציאלים ולהציג את ההיבטים של המכללה התואמים את האינטרסים של יחידים בפרט.

היכולת של מגמות תקשורת ליצור מנוסחת בקפידה ותמציתי תקשורת כתובה עוזרת קצין הפיתוח להפוך המגרשים שלהם ביעילות. קציני פיתוח בוגרים שניהם צריכים לממש הרבה עידון חברתי באינטראקציות שלהם עם בוגרים, הורים, ותורמים פוטנציאליים אחרים.

שכר: מעריך ואכן שרוב הבוגרים וקציני פיתוח להרוויח בין 55,100 $ לבין 80,000 $.

מתכנן 4. מדיה

מתכנני מדיה צריכים להבין את הגלישה באינטרנט, צפייה, קריאה, והקשבת נטיות של צרכנים על מנת לבחור את התמהיל הטוב ביותר של כלי תקשורת של מסע פרסום.

מגמות תקשורת מוסמכות באופן ייחודי כדי לבחון את הדרך של קבוצות דמוגרפיות לצרוך את התקשורת כדי שיוכלו לחזות את המיקום האופטימלי של פרסומות בתוך תוכניות טלביזיה / רדיו, אתרי אינטרנט, מאמרים בכתבי עת ובעיתונים.

מתכנני מדיה גם להקיש על מיומנויות מצגת וכתיבה שפותחו באמצעות מחקרי תקשורת כפי שהם המגרש תוכניותיהם לעמיתים ופרסום ומנהלים.

שכר: Payscale מעריכה כי מתכנני התקשורת מרוויחים בממוצע 48,830 $.

5. Social Media Manager

המדיה החברתית היא הכל על תקשורת עם אנשים מעניינים. אין זה מפתיע כי מגמות תקשורת, אשר מאומנים כדי לנתח דפוסי תקשורת, הם מתאימים גם לסייע לארגונים למנף את המותגים שלהם בתוך מדיה חברתית.

מנהלי מדיה חברתית חייבים להיות סופרים טובים כדי לחבר הודעות על הארגון שלהם כי ימשכו את המבקרים בתוך כלי התקשורת כמו פייסבוק, לינקדאין, וטוויטר. הם צריכים גם להיות בעלי יכולות שכנוע ומיומנויות מצגת על מגרש תוכניותיהם צוות לשכנע עמיתים ולקוחות לתרום המלצות מקוונות ותכנים אחרים.

שכר העבודה Outlook: Payscale מעריך כי השכר הממוצע עבור מנהלי מדיה חברתיים הוא 49,290 $.

מומחה 6. משאבי אנוש

משאבי אנוש אנשי מקצוע אחראי פונקציות עתירות תקשורת בארגונים כולל גיוס צוות, מכוון עובדים חדשים, פיתוח תוכניות הדרכה, שינוע מדיניות לצוות, לחנך עובד על יתרונות, ויצירת ידיעוני עובד.

צוות HR להשתמש בכישורי הרצאה לספק מצגות מיומנויות נוכחיות / פוטנציאלי צוות והכתיבה ליצור מדריכי עובד, להלחין תוכן באינטרנט ולייצר ספרות גיוס. הם משתמשים מיומנויות תקשורת מילוליות המעובדות על ידי התקשורת הגדולה לעובדי ייעוץ / לייעץ לראיין מועמדים לעבודה.

שכר Outlook איוב: BLS מוערך כי השכר הממוצע של מומחה משאבי אנוש החל ממאי 2017 היה 60,350 $. BLS צפוי כי עבודות בתחום יגדל ב 7% דרך 2026, כ מהר ככל הממוצע עבור כל העיסוקים.

Reporter עסקים 7.

ריבוי כלי תקשורת הפיננסית ועסקית נפתח הזדמנויות לבוגרי תקשורת עם אינטרס עסקים וכספים. הכתבים עסקים להקיש את כישורי הכתיבה העיתונאית לכסות התפתחויות בתוך עסקים, התעשייה והכלכלה בכלל עבור אתרי אינטרנט, תחנות טלוויזיה, עיתונים, מגזינים. הם חייבים להיות מסוגלים להעביר מידע עסקי בשפה מובנת על ידי הציבור הרחב.

כדי לכסות סיפורים, לכתבי עסקים להשתמש יחסי האנוש שפותחו על ידי מרכזי התקשורת לטפח קשרים עם יודעי דבר עסק. הם חייבים להיות בעלי יכולת שכנוע לשכנע עורכים על הכדאיות של הרעיונות שלהם עבור מאמרים.

שכר: Payscale מעריך כי לכתבי עסקים מרוויחים בממוצע 45,500 $.

8. מחנך בריאות

מחנכים הבריאות להעריך את הבעיות הקשורות לבריאות והצרכים של אוכלוסיית היעד ולגבש תוכניות כדי לטפל בבעיות אלה. מרכיב מרכזי בעבודתם הוא הבנת העמדות והתפיסות של בוחריהם לגבי בעיות בריאותיות. הם חייבים לפתח וסדנאות הנוכחי וסמינרים המיועדות לקהל שלהם. מחנך לבריאות לייצר תוכן אינטרנט וספרות כי ימשוך את בוחריהם.

ארגוני מיומנויות תכנון אירוע חיוניות כאשר מנצח וקידום ירידי בריאות ותוכניות אחרות. מיומנויות תקשורת מילוליות הן קריטיות כאשר מייעצים לתלמידים, עובדים, או את הציבור הרחב אחרי שיעור אחד-על-אחד.

שכר Outlook איוב: BLS מוערך כי מחנכים לבריאות השתכרו בממוצע 53,940 $ נכון למאי 2017. ג’ובס למחנכים הבריאות ועובדי בריאות קהילתיים היו צפויות לצמוח ב -16% עד 2026, הרבה יותר מהר מאשר הממוצע של כל העיסוקים.

מנהל מותג 9.

מנהלי מותג לפקח על המיצוב של מוצרים ושירותים בתוך התודעה של הציבור. הם לנתח תגובות הצרכן למוצרים שלהם בהתבסס על גורמים כגון מחיר, חווית הצרכן, אריזה, ונגישות. מנהלי מותג לפקח על הפיתוח של קמפיינים עתירי תקשורת כולל פרסום, קידום, יחסי ציבור כדי לשפר את המכירות.

מנהלי מותג חייבים להיות יחסי אנוש ותקשורת לעורר את שיתוף הפעולה של מכירות אחרות, שיווק, ושותפי פרסום. העין הביקורתית של מרכזי התקשורת נדרשת להעריך מודעות, פרסומות, ואת עותק שיווק אחר.

שכר: לפי Payscale, מנהלי מותג מרוויחים בממוצע 69,770 $.

10. נציג מכירות

רוב המטבעות העיקריים התקשורת לא תהיה חשיבה המכירות בתור קריירה עתידית כשהם נכנסים במכללה. עם זאת, הם ילמדו מיומנויות רבות תוך כדי לימוד תקשורת שיכול להוביל קריירה מצליחה רווחית במכירות.

מגמות תקשורת ללמוד להעריך את ההעדפות של קהל בדיוק כמו איש מכירות חייבות להיות מסוגלות לחזות את הצרכים של הלקוחות שלה. מיומנויות התקשורת המילוליות, בכתב ובעל הרחב שולטות דרך המרכזי תהיינה לצייד את  איש המכירות  כדי לתכנן ולספק את מגרש זכות סוגי צרכנים או עסקים.

שכר Outlook איוב: פיצוי בתחום משתנים במידה רבה על ידי האזור של מוקד מכירות. לדוגמא, BLS העריך כי אנשי מכירות סיטונאיות / ייצור השתכרו בממוצע 69,770 $ נכון למאי 2017, אנשי מכירות ניירות הרוויחו 63,780 $, בעוד אנשי מכירות קמעונאיות הרוויחו רק 23,370 $. BLS מוערך כי הזדמנויות תעסוקה לצורך מכירה סיטונאית salespersons ניירות תחווה צמיחה ממוצעת דרך 2026 של 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *