איפה להתחיל כסופר עצמאי

Posted on

איפה להתחיל כסופר עצמאי

כתיבה היא מקצוע צדדי, ואת העצמאי יכול להיות דרך משתלמת עבור סופר מקצועי כדי להרוויח כסף מהבית. עם זאת, למתחילים חייבים לקחת את הזמן כדי לצבור ניסיון לבנות את המותג שלהם. אם אתה רק מתחיל כסופר עצמאי, לזהות בתחומי המומחיות שלך ולהיות מוכנים עם כתיבת דגימות לפני שאתם מתחילים את החיפוש אחר לקוחות ועובדים.

להלן כמה מקומות טובים עבור הסופר המוכשר כדי לקבל בפועל, לבנות כמה אמין, ולצבור גוף העבודות להראות לשותפים סלקטיבית יותר. כמו כן, שקעים אלה יכולים לעזור סופרים לבנות נוכחות במדים חברתית, אשר חיונית לבנייה לסוג הבא שיעזרו לכם לבנות, לתחזק, ולגדול קריירה בכתב עצמאי המוצלחת שלך בטווח הארוך.

Clickworker

ברחבי העולם מיקור המונים חברה Clickworker שוכר קבלנים עצמאיים לכתיבת עבודות, כמו גם הזנת נתונים, תרגום, מחקר עבודות מיקרו אחרים. החברה משלמת על בסיס פיסה לכל. רישום והערכות מוקדמות נחוצות לפני העובדים, עובדי קליק נקראים על ידי החברה, יכולים לקבל משימות עבור תשלום.

OneSpace.com

OneSpace הצעות עבודות מייקרו בכתב כללי כמו גם משימות כתיבה מפורטות פרילנסרים. סופרים חייבים לעבור סדרה של ערכות ולבנות ציון אמין לגשת לכל סוג של עבודה. העבודה תוגש, הסופר מקבל משוב, והתשלום נעשה כדי PayPal למחרת אחרי העבודה מאושרת.

אתה יכול לבקר של OneSpace הזדמנויות עבודה עצמאיות  כדי לגלות אילו מטלות לעורר העניין שלך.

HubPages

HubPages שטרות עצמו בתור “המערכת האקולוגית פרסום מוביל באינטרנט.” הסופרים להירשם ולפרסם את עבודתם כדי הרכזת שלהם. ההכנסות מ- AdSense וחברות מסונפות מפוצל עם HubPages.

אין להבטיח רווחים. במקום זאת, הרווחים שלך תלויים ביכולתו של האתר שלך כדי למשוך צופים. סופרים מצליחים להוסיף תוכן טרי לאתרים שלהם באופן קבוע, ואפילו לקחת כמה חודשים לפני שהם מתחילים לראות תשלומים.

בעוד Hubpages עלול לקחת יותר מאמץ כדי להרוויח כסף משמעותי, זה גם אחד המקומות הטובים ביותר כדי לכתוב מה שמתחשק לך תוכן. לעולם אינך יודע מי עוד יש אינטרסים זהים שלך, ואתה יכול ללמוד הרבה על יצירת הכנסות מפרסומות, עובד עם מילות מפתח, וכן דרכים לכתוב על מוצרים שיכולים לייצר הכנסה שותפים.

Listverse

Listverse משלם סופרים 100 $ עבור מאמרים מוזרים 1500-מילה מקוריות בצורת רשימה. סופרים לבחור הנושאים שלהם וקישורי אספקת מקורות מכובדים עבור אימות למעשה.

נראה Listverse עבור רשימות שיגרתיות, כגון “10 מסורות חתונה חריגות מסביב לעולם.” התשלום מתבצע דרך PayPal בלבד.

TextBroker

סופרים לבחור נושאי מאמר מתוך מאגר מסופק של שאלות מכסות מגוונת של קטגוריות, כוללים פיננסים, טכנולוגיה, יופי, תזונה, אופנה, וגינון.

כותב כל יגיש מדגם בכתב להציב לתוך קבוצת בכתב לפי רמת מיומנות, עם משוב עורך כדי לחדד את כישוריהם.

עם סיום מוצלח של 10 מאמרים ברמה מסוימת, אתה יכול לבקש כדי לעלות לשלב הבא, רמת לתשלום גבוה יותר. אחרי המאמרים שלך מאושרים ומקובלים על ידי הלקוח, התשלום מתבצע בכל שבוע כדי PayPal.

scripted

פרילנסרים תסריט מגרש הקצאות ישירות ללקוחות. הם יכולים לכתוב בכל תעשייה שבו יש להם מומחיות. למרות כל עבודה יש ​​מחיר מינימום, סופרים יכולים להגדיר השיעורים שלהם.

תשלום מובטח נעשה חמישה ימים לאחר העבודה מקובלת. אם העבודה נדחית, סופרים יכולים להעפיל תשלום חלקי.

Verblio

עם כ 1300 לקוחות ברחבי 40 תעשיות שונות, פרילנסרים הצעות Verblio את ההזדמנות לכתוב ולמכור 300-3,000 מילים של תוכן למנויים מבוסס על תחום ההתמחות שלהם. סופרים לקבל תשלום עבור עבודה כי נמכרה.

פרילנסרים ניו לעבוד על פרויקטים קטנים שעלולים להגדיל לפרויקטים כבר. מכירת תוכן איכותי מרוויח ביקורות חמישה כוכבים יגמול לך עם פרויקטים כבר כי אתה יכול לכתוב עבור הלקוחות האהובים שלך כל חודש.

Konsus

סופרים עם Konsus לעבוד ישירות עם מנהל פרויקט אשר מטפל בכל תקשורת עם הלקוח. סופרי עלים זו חופשי לכתוב, במקום לבזבז זמן בחיפוש אחר עבודה.

ההודעות באתר זרם בלתי פוסק של פרויקטים לבחירה. תשלום מובטח על הזמן, גם אם הלקוח משלם מאוחר או בכלל לא.

תוכן זן

הצעות תוכן זן כתיבת עבודות עבור תיאורי מוצר, שאלות נפוצות, תוכן המודעות listicles, מצגות, מאמרים, פוסטים בבלוגים מדריכי קניה. סופרים עובדים בתעשיות עם מוכר להם, ועל כל פיסת העבודה השלימה מוערכת עבור איכות.

החברה מקדמת בברכה פרילנסרים והבטחות חדשות שיסייעו להם לפתח את כישוריהם. שיטות עבודה המומלצות זמינות לכותבים ב webinars הסדירה.

Skyword

סופרים בבית Skyword לפתוח חשבון לספק דגימות תוכן באזורי התמחותם, כמו גם רשימה של חשבונות חברתיים. כאשר תיק ההשקעות שלהם יושלמו, הם בחרו כותבי בלוגים, הודעות לתקשורת, ומאמרי תכונה באזורי התמחותם.

גישה למאמרים משתלמים נקבעת על ידי הכח של התיק, כדי לוודא את תיק ההשקעות שלך שתדגיש את העבודה הטובה ביותר שלך בעת ההחלה. האתר משלם פעמיים בחודש באמצעות PayPal לעבודה אישר.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *