איך לרשימת התמחות על קורות חיים

Posted on

איך לרשימת התמחות על קורות חיים

בשוק העבודה התחרותי של היום, התמחות רלוונטית יכולה להגדיר אותך מלבד מועמדים אחרים. זה נכון במיוחד אם אתה סטודנט או בוגר טרי עם ניסיון עבודה קטן, או אם אתם משנים את הקריירה.

אין להסתיר חוויות ההתמחות שלך בתחתית קורות החיים שלך. במקום זאת, להדגיש חוויות ההתמחות שלך, ופרטים איך הם הכינו לכם על העבודה שאתה רוצה.

מתי לכלול התמחות בקורות החיים שלך

אתה צריך לכלול התמחות בקורות החיים שלך כאשר ההתמחות רלוונטית לתפקיד אתה מתראיין. זהו במיוחד כך כאשר אתה סטודנט או בוגר טרי עם ניסיון עבודה מוגבל. התמחות לספק לכם חוויה קריטית בתעשייה, כדי להיות בטוח כדי לכלול אותם כדי להראות מיומנויות והיכולות.

כמו כן כדאי לכלול התמחות כאשר אתה מתחיל קריירה חדשה. בעוד שאולי יש לך ניסיון רב שנים בעבודה, עבודות אלה אולי לא מתייחסות הקריירה החדשה שלך. דגש בכל התמחויות אשר הכינו אותך עבודה בתעשייה החדשה שלך.

מתי להשמיט התמחות

אפשר להתחיל להוציא התמחויות מ קורות החיים שלך כאשר אתה מתחיל לפתח ניסיון עבודה מספיק בתחום שלך. לאחר כחמש שנים בערך (או שתיים או שלוש עבודות) בענף שלך, אתה יכול להתמקד בעיקר בהיסטורית עבודה זו ולא על ניסיון התמחות העבר שלך.

עם זאת, אם החזקת התמחות יוקרתית במיוחד בתחום שלך, אתה יכול לשמור את זה בקורות החיים שלך קצת יותר. לדוגמה, אם היה לך סטאז גוגל או פייסבוק, או התמחות חשובה נוספת בענף שלך, לשמור את זה בקורות החיים שלך.

איפה לשים התמחות

מכיוון התמחויות לספק חוויית עבודה חשובה, אתה צריך לכלול ההתמחות שלך ” ניסיון התעסוקתי ” או “עבודת ההיסטוריה” קטע את קורות החיים שלך, יחד עם עבודות אחרות שערכת.

אם שערכת התמחויות מרובות, אתה יכול לכלול סעיף “התמחות” נפרד בקורות החיים שלך. שים בסעיף זה לכיוון החלק העליון של קורות החיים שלך. שים בסעיף “ההתמחות” שלך מעל “היסטורית העבודה” בסעיף שלך אם ההתמחויות שלך רלוונטיות במיוחד לתפקיד אתה מתראיין.

לא משנה מה אתה עושה, לא לשים ההתמחויות שלך בתחתית קורות החיים שלך או את ” חינוך בסעיף”. התמחות הן חוויות מעולם אמיתי, וצריכה לתת משקל רב ככל עבודה.

כיצד לכלול התמחות

כשאתה כולל סטאז בקורות החיים שלך, כולל את אותו מידע כמו כל עבודה אחרת. ראשית, לכלול את כותרת ההתמחות. במידת האפשר, לא רק להגיד “סטז’ר” – לשאול את הממונה עליך אם יש לך תואר מפורט יותר, כגון “מתמחה בשיווק” או “מכירות עמית מתמחה”.

כמו כן כולל את שם החברה, מיקום, ואת התאריכים של ההתמחות. אתה יכול לרשום את התאריכים לפי חודש ושנה, או על ידי העונה (כגון “קיץ 20XX” או “האביב 20XX”).

מתחת למידע זה, כולל 2-4 נקודות כדור הפרט האחריות וההישגים שלך במהלך ההתמחות. דגש על אחריות המתייחסת לתפקיד אתה מתראיין. לדוגמא, אם אתם פונים לקבלת עבודה בכתב, להזכיר לך איך כתב ופרסם חמישה מאמרים במהלך ההתמחות שלך. אתה לא צריך לכלול משימות פחות הרלוונטיות שלך, כגון מענה לטלפונים או צילום.

אם אתה מתקשה להחליט מה אחריות והישגים לכלול, להתחיל על ידי ביצוע שורה ארוכה של כל מה שעשית בכל התמחות. ואז להסתכל רישום העבודה לתפקיד אתה מתראיין. תקיף את כל דבר החל ברשימה התואם את הכישורים או היכולות הנדרשות לתפקיד. דגש חוויות בפרט אלה.

כמו כן לשאול המפקח מתמחה לקבלת עזרה כולל ההתמחות שלך בקורות החיים שלך. הוא או היא יכולה לעזור לך להבליט את הכישורים החשובים ביותר וחוויות לתעשייה, והוא יכול להגיד לך מה מונחי מפתח מהתעשייה שלך לכלול.

כמו כן, ודא שאתה לפרמט ההתמחויות שלך באופן עולה בקנה אחד עם הדרך בה אתה לפרמט ניסיון העבודה האחר שלך. שוב, התמחות חשובה לא פחות לקריירה שלך כמו עבודה, אז אתה לא צריך לפרמט אותם בצורה שונה. הדבר נכון במיוחד במקרה אם תכלול התמחות תחת “עבודת ההיסטוריה.” לדוגמה, אם אתה כותרי העבודה שלך מודגשים, לעשות את אותו הדבר עבור כותרי ההתמחות שלך.

דוגמא של התמחות על קורות חיים

זוהי דוגמה של קטע “ניסיון עבודה” של קורות חיים שכולל שתי התמחויות.

ניסיון עבודה

ניו יורק מוזיאון
ניו יורק, ניו יורק
האקדמית תוכניות מתמחה
ינואר 20XX – מאי 20XX

  • פיתחו והריצו פעילויות לכל הגילאים מבקרים במוזיאון 5-15 עבור תוכניות הפסקה הספר פברואר לאפריל
  • חמישה מאמרים שכתב עבור עלון חודשי עם 5000 קוראים
  • בצעו מחקר על סטנדרטי לימודים אחרונים ודיווח ממצאים במצגת למחלקת חינוך

החברה ההיסטורית אולבני
אולבני, ניו יורק
מתמחה החינוך
20XX קיץ

  • פעילויות שפותחו ויושמו לגילאי מבקרים במוזיאון 4-10 הקשורים התערוכה במוזיאון החדש לתולדות תחבורה
  • שיתף פעולה עם מחלקת החינוך לפתח ולהפעיל סדנת היסטוריה כל יום לתלמידי יסודי
  • קבלתי פרס מצטיין המתמחה של הקיץ מהנשיא האגוד
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *