איך למצוא עבודה ב- Home איוב

Posted on

 איך למצוא עבודה ב- Home איוב

התחל עם 5 שלבים בסיסיים כדי למצוא עבודה ב- Home איוב

איך אני מוצא עבודה עבודה מהבית בשעה? זו שאלה שאני נפוץ. אם היו תשובה אחת פשוטה לשאלה זו, האתר הזה היה צריך משאבים הרבה פחות. אבל העובדה היא, בדרך למצוא עבודה ב-עבודה מהבית היא לבלות הרבה זמן ועבודה קשה על זה. זהו תהליך, ואין דרך אחת פשוטה, מובטחת. (למעשה, כל עבודה בכל הזדמנות הביתה שגורם לזה להישמע כאילו יש עשויה לעבוד בבית הונאה בבית.)

עם זאת, ישנם כמה שלבים בסיסיים מתחילה בתהליך של מציאת עבודה עבודה מהבית בשעה

צעד ראשון

1. להעריך את החיים שלך

לפני שאתם הופ ממש ולנסות למצוא עבודה בבית עבודה, לבלות קצת זמן לחשוב על מטרה זו.

למה אתה רוצה לעבוד בבית? האם אתה רוצה לבלות יותר זמן עם המשפחה שלך? אם כן, להיות בטוח הקריירה החדשה שלך תהיה, למעשה, ולאפשר לכם ליהנות זמן למשפחה שלך. לא כל עבודה בבית עבודה מציעה איזון בין העבודה לחיים טובים יותר.

איזה סוג של עבודה אתה רוצה לעשות מהבית? האם אתה מנסה להתנתק הקריירה הנוכחית שלך? אם כן, יש לזכור כי החל בקריירה חדשה, בפרט אחד עובד בבית, עלול לשלם פחות ולהיות יותר קשה לפרוץ.

אם אתה עקר-הבית שרוצה לעשות קצת כסף, זה הזמן שלך וטיפול בילדים צריך שאתה צריך לשקול. ייתכן שיהיה עליך לשכור שמרטפית, אשר יחתוך לתוך ההכנסה שלך. אתה חייב לאזן בין השניים.

בסופו של דבר זה מסתכם בשאלה: האם כדאי לי לעבוד בבית? הקפד התשובה היא כן.

הבא

2. צמצם את המיקוד שלך

יש כל כך הרבה דרכים אפשריות לעבוד מהבית. אתה יכול להתחיל אתה בעל עסק ביתי, אתה יכול להרים מזומנים מיותרים עושים עבודות מייקרו קטנות, אתה יכול להיות עצמאי או יועץ בתחום אתם נמצאים, אתה יכול להפוך את העבודה הנוכחית שלך למצב מבית, או שאתה יכול למצוא מלא עבודה מהבית -time.

בהתאם לכישורים, ניסיון, השכלה ואת אורח החיים שלך, כמה אפשרויות אלה הולכים להיות קל יותר לפרוץ מאשר אחרים.

3. להתחיל לחפש / מחקר

אם אתה צריך להבין את הכיוון הכללי שאתה רוצה ללכת, ואז להתחיל או חיפוש עבודה או מציאת ההזדמנות העסקית הביתה התקינה.

4. הגדרת מטרות (לא תאריך יעד)

אם אתה רוצה לעבוד מהבית פעם ילדכם מתחיל ספר או על ידי קיץ או במועד אחר, לעשות כי המטרה שלך.

זכור, עם זאת, כי יש הרבה דברים בשליטתך. ובעוד אתה צריך להמשיך לעבוד כדי להשיג מטרה זו, אתה לא רשאי. ואל תשכח המטרה שלך היא סבירה.

לשבור את המטרה למטה לרשימה שבועית או ימי מטלות. גדר כמות מסוימת של זמן בשבוע להקדיש חיבוטי העבודה שלך. לדבוק בה. עבודה בבית פירושו להיות ממושמע עם הזמן שלך. האם לא לסטות מנושא עם מאמרים מעניינים או מדיה חברתית כאשר אתה חוקר באינטרנט.

הבא

5. פתרון

אם אתה לא נתקל כל הצלחה, תסתכל הצעדים היית לוקח ולחפש נקודת תורפה. האם אתה החלמת עבודות אתה כשיר? האם משגיאות קורות החיים שלך ואת מציירת תמונה מושכת של כל היכולות שלך? האם אתה כותב מיילים יעילים למעסיקים פוטנציאליים? אם אתה מתקשה לבצע את המטרה שלך למציאות, קרא את המאמר הזה עוד תובנה קטנה על מה שעשוי להיות שעוצר אותך.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *