איך לכתוב מכתב תודה לאחר ראיון

Posted on

איך לכתוב מכתב תודה לאחר ראיון

לפני לנשום לרווחה לאחר ראיון עבודה, יש דבר אחד יותר לעשות: לכתוב מכתב תודה. צעד זה פשוט יכול לשים אותך קדימה של מועמדים לעבודה אחרים וכמה שיותר מהר אתה עושה את זה, כן ייטב. השלב אחרון זה צריך להיחשב כחלק מתהליך חיפוש העבודה השיגרתי שלך עבור כל ראיון שבו אתה לוקח חלק.

בסיום הראיון, לאבטח את פרטי הקשר של כל האנשים שראיין אותך. אם הם לא מציעים לך כרטיס הביקור שלהם, לבקש את פרטי הקשר שלהם בסיומה של כל פגישה.

סיבות שולחות פתק תודה אחרי ראיון

שליחת מכתב תודה למעסיק פוטנציאלי בהחלט לא תבטיח הצעת עבודה, אבל זה ייתן לך יתרון אם התחרות היא הדוקה. למרות מנהל גיוס לא יכול להיעלב אם אתה לא שולח פתק, הם יבחינו כאשר אתה עושה. תמיד עושים שלח אחד חלק מאסטרטגית חיפוש העבודה.

לכל הפחות, לשלוח פתק תודה Express הוא מנומס. בדיוק כפי שאתה לא תבקר בביתו של מישהו והולך בלי להביע הכרת תודה, לא להשאיר בראיון בלי להגיד תודה למראיין. להיות אדיב ומקצועי חשוב בעת אינטראקציה עם מעסיקים פוטנציאליים.

מלבד גנון, סיבה משמעותית נוספת כדי לשלוח מכתב תודה הוא שזה הזדמנות, אולי שלך רק חד לעקוב אחרי הראיון. השתמש בו כדי לתת ידע למעסיק הפוטנציאלי שאתה רוצה את העבודה. זה יכול להרגיש מוזר לומר את המילים האלה בקול רם במהלך הראיון, אבל זה הרבה יותר קל להקליד אותם.

לא משנה עד כמה אתה מוכן, הלחץ של הראיון עלול לגרום לשגות קצר של זיכרון. תודה יהיה לציין הוא ההזדמנות המושלמת כדי לתקשר נקודה ששכחת לדון. זה גם מאפשר לך לחזור ולהדגיש משהו שאתה רוצה המראיין שיש לזכור כאשר הם לקבל את החלטת הגיוס.

דברים שחשוב לדעת לפני כתיבת מכתב תודה מכתב אתה

בדיוק כפי שהוא חיוני כדי להלחין אותיות קורות חי כיסוי שלך בזהירות, ולהכין כדי לענות על שאלות בראיון, הוא לא פחות חיוני לתת הרבה מחשבה איך לעצב התודה שלך מכתב. שיקולים כגון עיתוי, מקבלי אות, ותוכן חשובים לקידום הסיכויים שלך לקבל את העבודה.

עיתוי

שלח הודעת תודה בהקדם לאחר הראיון ככל האפשר. כמה שעות מאוחר יותר הן טובות ביותר, אבל לא לחכות יותר מיום עסקים אחד לשלוח אותו. זה קריטי, כי המעסיק לקרוא אותו בזמן הראיון הוא עדיין טרי בראש שלהם.

נייר או דוא”ל

כפי העיתוי הוא הכל, דואר אלקטרוני היא האפשרות הטובה ביותר שלך עבור קבלת מכתבך לתוך הידיים של מעסיק פוטנציאלי מהר ככל האפשר. כמו כן, ככל הנראה, את הדרך בה אתה כבר מתקשר עם המעסיק שקדם לראיון. המפגש שלך עשוי אפילו להיות אחד וירטואלי, מתרחש באמצעות וידאו צ’אט או בטלפון.

תודה מקבלי המכתב ששלחת

אם יותר מאדם אחד בכל ארגון נכח בראיון שלך, להודות לכל אחד בכתב. הקפד אישית את הפתק עבור כל נמען, אולי על ידי הפניית לשאלה ששאלה.

סגנון Letter

כתובת האימייל שלך צריכה להיות לא יותר משלוש פסקאות. השתמש בתואר רשמי כגון גב או מר לכתובת הנמען אלא אם המראיין אמר להשתמש בשמו הפרטי שלהם. ראשית, תודה למראיין על שהקדשת מזמנך כדי לענות ומציינים את התאריך שבו נפגשו.

אם היה משהו שרצית לומר על הראיון אבל לא, להעלות את זה עכשיו. כמו כן, לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לחזור לנקודה שאתה רוצה המראיין לזכור כאשר הם מקבלים החלטת גיוס.

זכור לומר כי אתה תברך הצעת עבודה. אל תדאג זה נשמע יותר מדי קדימה. הנמען יקבל להעריץ ישיר ואת הביטחון העצמי שלך.

טיפים מהירים עבור כתיבת האימייל אתה תודה שלך

הנה כמה טיפים עבור כתיבת מכתב תודה:

  • השתמש ברכה רשמית הכוללת את הכותרת של הנמען (מר, גברת, או ד”ר) פרטים אישיים אלא אם הורו לכם אחרת.
  • כלול את מועד הראיון שלך ואת הגדרת התפקיד עבורו אתה מועמד.
  • ולהדגיש משהו על עצמך כי מאוד מתאים לך לתפקיד זה.
  • בטא את התעניינותך העבודה.
  • השתמש הסגירה הפורמלית כגון “עבדכם הנאמן,” “בכבוד רב,” או “תודה.”

תודה הדוא”ל לדוגמה

שלום גב ‘דיאז,

תודה על פגישה איתי ביום שני, -4 ביוני אני מעריך את ההזדמנות כדי לדון הכישורים שלי לתפקיד העוזרת המשפטית בבית דיאז, קליין, ובראון. נהניתי ללמוד על העבודה והתפקיד יכולתי לשחק המשרד שלך.

הניסיון שלי בעבודה על תיקים פליליים בעבודה הנוכחית שלי, כמו גם הכשרת העוזרת המשפטית שלי, לגרום לי בכושר מצוין לתפקיד הזה. במהלך הראיון שלי, שכחתי להזכיר כי עבדתי גם על מחלוקות משכירות / דייר מספר. אני מבין סמית, קליין, ובראון יתרחב לתוך השטח ואני חושב מניסיוני יהיה יקר.

אני מצפה להיות חלק מהצוות שלך.

 

שלך,

בארי אלן

לפני שאתה שולח את המכתב

בזהירות להגיה התודה יהיה לציין. בדקו שאין שגיאות הקלדה, שגיאות כתיב, ושגיאות דקדוק. כתוב מכתב אישי עבור כל מעסיק משתמש בשלהם ואת שם החברה שלהם. היזהר בעת גזירה והדבקה חלקים מן המכתבים ששלחת למעסיקים אחרים, כמו כמה מחפשי עבודה אוהב לעשות. לבצע את השינויים הנדרשים, כגון הסרת שמו של ארגון או מנהל אחר.

טעויות התודה שלך מכתב יגרום לך להיראות רשלנית. שמור את הדוא”ל כטיוטה ולחזור להסתכל על זה אחרי כמה זמן עבר. תן לו סופית מכף רגל ועד לפני שליחתו. במידת האפשר, יש מישהו אחר בסקירה זה גם כן.

בשורה התחתונה

זה חיוני כדי לכתוב פתק תודה אחרי ראיון עבודה. שלח אותו לכל אדם שהשתתף. ולהדגיש הכישורים שלך לתפקיד ולהביע את התעניינותך לתפקיד. שילוב הצעד הזה לתוך חיפוש העבודה יגדיל את הסיכויים שלך לקבל עבודה, כפי שהוא יהיה נפרד ממך מועמדים אחרים בשוק עבודה תחרותי.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *