איך לכתוב מכתב כיסוי עבור עבודה שאינה מתפרסמת

Posted on

איך לכתוב מכתב כיסוי עבור עבודה שאינה מתפרסמת

לא כל החברות לפרסם את משרות פנויות. חברות מסוימות לקבל שפע של מועמדים ללא פרסום. חברות אחרות לא יכול להיות שכירת מצב אבל תשקול בקשות של מועמדים מתאימים אם צפויים פתח בעתיד הקרוב.

שליחת קורות חיים ומכתב הלוואי לכתובת מעביד, למרות שאתה לא בטוח אם יש משרות פנויות, היא דרך להשיג את מועמדותך לב. היא עשויה גם להביא לך לקדם בתמורה עמדות כי עתה נפתח. אם יש לך כישורי החברה זקוקה, זה עלול אפילו לקבל שקלת למשרה חדשה.

כשאתה יודע מעביד שיש בו מקום פנוי, אל תהססו לבקש.

טיפ : אם יש לך חברה שאתה תשמח לעבוד, לוקח בחשבון את הזמן כדי להושיט יד לחבר בין אם הארגון כיום שכירה.

עצות לכתיבת מכתב פתיחה עבור עבודה שאינה מתפרסמת

מהי הדרך הטובה ביותר לבקש משרות שאינן מתפרסמות? זה תלוי אם אתה יודע שיש משרה פנויה, אבל החברה לא רשום זה, או אם יש חברה שאתה רוצה לעבוד ואתה לא יודע אם יש משרות פנויות.

כאשר אתה יודע שיש משרה פנויה

אם אתה מכיר את החברה שכירת אבל לא פרסמה את העמדה, לכתוב מסורתי  מכתב פתיחה להביע העניין שלך במצב הפתוח בחברה. הקפד להתייחס הכישורים שלך במיוחד לתפקיד.

כאשר אתה לא יודע אם החברה שכירת

כתיבת מכתב כיסוי פתח שאינו מתפרסם (המכונה גם  מכתב פתיחת מגע קר או מכתב של ריבית) היא קצת שונה מאשר לכתוב מכתב כיסוי עבור עבודה שאתה יודע נגיש.

עם סוג זה של מכתב, תצטרך להכין מצגת מכירות חזקות עבור עצמך ואיך אתה יכול לעזור לחברה. להלן כמה טיפים על איך לכתוב מכתב כיסוי פתח שאינו מתפרסם.

  • להזכיר את אנשי הקשר שלך. אם אתה מכיר מישהו בארגון, להזכיר זה בתחילת המכתב המצורף. בעל מגע בחברה היא דרך מצוינת לקבל את רגל בדלת, גם אם החברה אינה שכירה פעילה.
  • השתמש בנייר או דוא”ל.  אתה יכול לשלוח את מכתבך באמצעות נייר או דוא”ל. שליחת מכתב נייר מיושן עובדת היטב עבור סוג זה של מכתב, כי זה עשוי להיות בעל סיכוי טוב יותר להיות לקרוא מאשר דוא”ל, אשר עלול להימחק אפילו בלי נפתחים.
  • כלולים קורות חיים.  בין אם אתה שולח מכתב הכיסוי שלך באמצעות נייר או דוא”ל, הקפד לכלול עותק של קורות החיים שלך. הקפד להתאים את קורות החיים שלך לחברה ואת סוג העבודה שאתה מחפש.

מה לכלול המכתב המלווה שלך

להלן מידע מפורט על מה לכלול מכתב הכיסוי שלך, יחד עם קישורים מכתבים נלווים למשל.

לתקשר שלך מידע
שם
כתובת
עיר, מדינה מיקוד
טלפון
כתובת דוא”ל

תאריך

ברכה
אם אתה יכול למצוא איש קשר בחברה, לכוון מכתב או הודעת הדואר האלקטרוני שלך אליהם. הנה איך למצוא קשר בחברות.

אם אינך מצליח לאתר איש קשר, לטפל במכתבך “מנהל מגייס יקר” או לעזוב את הקטע הזה ולהתחיל עם בפסקה הראשון של מכתבך.

גוף של מכתב מלווה
מטרת המכתב שלך היא לקבל תשומת לב כעובד פוטנציאלי גם אם החברה אינה שכירה מייד. מכתבך צריך להסביר את הסיבה לעניין שלך בארגון, ולזהות את היכולות הרלוונטיות ביותר שלך או חוויות ולהסביר מדוע אתה תהיה נכס לחברה.

בפסקה הראשון: הפיסקה הראשונה של מכתבך צריכה לכלול מידע על למה אתה כותב. אם אתה מכיר מישהו בחברה, מזכיר את זה עכשיו. תהיה ספציפי לגבי השאלה מדוע אתם מעוניינים בחברה מסוימת הזאת.

פסק אמצעית (ים): הסעיף הבא של מכתב סיכום צריך לתאר מה שיש לך להציע המעסיק. שוב, להיות ספציפי לגבי איך אתה יכול לעזור בארגון.

הפיסקה האחרונה:  להסיק מכתב הכיסוי שלך על ידי אמירת תודה המעסיק עבור בהתחשב לך על תעסוקה.

סגירה
בברכה,  (או לבחור סגירה אחרת מהדוגמות)

חתימת
חתימה בכתב יד  (עבור מכתב בדואר)

שהוקלד חתימה
כאשר אתה שולח מכתב בדוא”ל, הקפד לכלול את כל פרטי הקשר שלך בחתימה שלך.

ומכתב דוגמא לעבודה וזה לא מפרסם

אתה יכול להשתמש מדגם זה כמודל לכתוב מכתב כיסוי.

השם שלך
שלך כתובת
עיר, מדינה מיקוד
טלפון שלך מספר
כתובת הדואר האלקטרוני שלך

תאריך

שם איש קשר
כותרת
חברת
כתובת
העיר, מדינת המיקוד

Mr./Ms היקר. שם משפחה,

כאנשי מקצוע בתחום טכנולוגיית מידע עם ניסיון ניהולי ברמה גבוהה בתעשיית ה- IT, למדתי שהדרך הטובה ביותר להשיג הצלחה הייתה להניע את המשאבים שהיה לי עם יעדים מוגדרים היטב ועצמה.

אמונה וניהול המבוססת על יושרה, איכות, שירות, יחד עם גישה חיובית, כשרון מחשבה אסטרטגית ותכנון, ויכולתי להסתגל במהירות רעיונות חדשים ומצבים מאפשרת לי להשיג צלחות עקביות ומשמעותיות בתעשיות רבות.

פרופיל האישיות שלי אומר:

  • אדם יחיד בטוח, מונע שמגיב מהר לשנות.
  • מתנע עם תחושה חזקה של דחיפות מי מגיב בחיוב לאתגר ולחץ.
  • לומד מהר שהוא פותר בעיה מעשית גאוני.
  • מתקשר רהוט ורהוט, גמיש ומגיב. A-עצמית מכוונת, עוֹשֶׂה מוכווני מטרה.

המנהלים לשעבר שלי אומרים:

“… ניתוח טכנולוגיית המידע ישמש כקו מנחה לתרומה חיובית … סגנון הניהול שלך ספק טביעה עבור צעירי הארגון שלנו … רושם חיובי מאוד של התרומות שבצעתם העסק שלנו ואת הצמיחה שלה.” גרגורי היינס, נשיא ומנכ”ל, טכנולוגית נתוני מידע.

“… המקור החשוב ביותר של צמיחה בעסקי טכנולוגית נתונים שלנו … מסוגל למקד את צוות ולנהל את מוצר מבוא מוצלח … נובע במידה רבה למחויבות האישיות משלו … ניהול פרויקטי IT מעולה ומיומנויות ניהול תפעוליות.” פאולין Hallenback, CTO ב מערכות מידע.

“… החוזק שלך כמנהל הן רבות ומגוונות … כל הבעיות מתמודדים מבעוד מועד … ניהול לפי יעדים מגיע בתור טבע שני לך …” ג’קסון Brownell, מנהל תפעול, טכנולוגיות דנבר.

ABC החברה הינה חברה שתעניק לי הזדמנות לשים את האישיות, הכישורים שלי, ואת ההצלחות לעבוד. בפגישה אישית, הייתי רוצה לדון איתך איך אני אתרום להמשך הצמיחה של החברה שלך.

כל טוב,

השם שלך

להגיה המסמכים שלך

בזהירות להגיה הוא קורות החיים שלך ואת מכתב פתיחה לפני שאתה שולח אותם.

כיצד לשלוח את מכתבך

בעת שליחת המכתב שלך באמצעות דואר אלקטרוני, לכתוב במכתבך בהודעת הדואר האלקטרוני ולצרף קורות החיים שלך להודעה. בשורת הנושא, לשים את השם שלך ואת הסיבה לכתיבה (השם שלך – המבוא).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *