איך לכתוב מכתב כיסוי ב 5 צעדים פשוטים

Posted on

 איך לכתוב מכתב כיסוי ב 5 צעדים פשוטים

האם אתה צריך לכתוב מכתב כיסוי עבור עבודה? על ידי ביצוע חמישה שלבים פשוטים, אתה תמצא את הדרך מכתב פתיחה מוצלחת הוא פשוט אחד. על ידי נקיטת צעד אחד בכל פעם, אתה יכול להבטיח כי המכתב המלווה שלך יתגייס, בכתב, ושלח בלי הרבה מתח – ועם סיכויי הצלחה טובים.

הנה חמישה צעדים שניתן לבצע כדי לכתוב מכתב כיסוי מנצח.

נתח את רישום העבודה

תן רישום עבודת קריאה מדוקדקת ולראות לאן ניסיון משלך טובה לשדך. היית מפלה על אילו של דרישות החברה תבחר להבליט, כמו שאתה הולך להשתמש בחירות אלה כדי להפוך את שולחן מכתב הכיסוי שלך.

זכור שכאשר כל הוא אמר ועשה, לכסות את המכתב צריך להיות רק רב אחד בעמוד. הנקודות שתבחרו צריכות להיות אלה הם משמעותיים ביותר לתפקיד, אבל גם אלה המספקים דוגמאות ספציפיות ואנקדוטות משכנעות על החוויה שלך.

כוון המחצית של דרישות החברה, אלא לשמור אותו מתחת לגיל חמש או שישה כולל. ודא שאתה יודע כיצד להתאים הכישורים שלך כדי פירוט עבודה.

מה שכדאי לזכור

כאשר אתה מבצע העתקה והדבקה של רישום העבודה לתוך מעבד התמלילים שלך, להגיה שגיאות הקלדה שעשויה להיות ברישום. מי נותן יישום לקריאה ראשונה כנראה לא יודעת (או אכפת) כי הטעות הייתה לא אשמתך.

חפש שם בעובד מסוים

באמצעות פייסבוק, LinkedIn, Twitter, ואפילו Instagram, ייתכן שתוכל למצוא שם של עובד הרלוונטיים שאליהם ניתן לטפל לכסות את המכתב.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש בחיפוש המתקדם של טוויטר למצוא שמות, ואם החברה הינה בעלת פרופיל ב LinkedIn, אתה יכול להציג עובדיה משם.

האם לא פשוט לבחור אדם אקראי, אבל אם אתה יכול, למצוא מישהו משאבי אנוש – רצוי דירקטור או מנהל – או-אפ גבוה בתוך המחלקה שאתה החלמת.

זוהי דרך מפתח kickstart היישום שלך ולוודא שהוא מגיע לאן שהוא צריך ללכת.

מה שכדאי לזכור

  • אם אתה הולך למסע היקוש מרכזי LinkedIn, להתאים את הגדרות הפרטיות שלך כדי שאנשים אחרים לא יוכלו לראות אותך צפו בפרופיל שלהם. תוך חיבור עם חברה על לינקדאין יכולה להיות דרך טובה להגדיל את החשיפה שלך, אתה כנראה לא צריך אותם כדי לראות שלחצת דרך הצוות כולו שלהם בלינקדאין.
  • אם אתה מכיר מישהו בחברה מי יכול להתייחס לתפקיד, להזכיר להם בפסקה הראשון של מכתב הסיכום.
  • אם אתה לא יכול למצוא את שמו של אדם, לדעת איך לטפל לכסות את המכתב כראוי.

צור טבלה או פסקאות הדגשת הכישורים שלך

בא, הכין טבלה של שתי עמודות עם הדרישות של החברה בצד השמאל, ואת ההתאמה שלך מייחסת בצד ימין.

כאשר אתה מבצע את השולחן, תצטרך לעשות את זה בשתי עמודות. ואז, לקחת מספר הדרישות אתם בוחרים ולהוסיף אחד בכותרת. אז, למשל זה, אשר התמקד חמש נקודות, השולחן הוא שתי עמודות על ידי שש שורות.

מה שכדאי לזכור

  • אם אתה צריך משהו כדי לרענן את הזיכרון שלך בצד ימין של השולחן, לראות אם אתה יכול למצוא עותק של הגדרת התפקיד עבור המיקום הנוכחי או העבר שלך, אשר ייתן לך קו מנחה נחמד על איך לנסח אחריות העבר שלך ואת שלך תכונות מקצועיות ואישיות.
  • אם אתה מתקשה ביצירת טבלה, אתה יכול לכלול הכישורים שלך בצורת פסק.

פורמט המכתב הנלווה

עכשיו שביצעת השולחן שלך, אתה צריך להעתיק ולהדביק אותו לתוך הגוף של מכתב הסיכום. תופעה זו נקראת תבנית האות “T” הצורה כיסוי. הטבלה צריכה ללכת בין פסקאות הפתיחה שלך, ולפני הסגירה שלך.

זהו מבט נחמד לעצב את הטבלה עם גבולות בלתי נראים, אם כי זה לא הכרחי. כדי להשיג זאת ב- Microsoft Word, קליק ימני על השולחן, בחר גבולות וצללית , ולאחר מכן לחץ על אף אחד  בצד שמאל של חלון קטן שצץ.

מה שכדאי לזכור

אתה צריך לחסוך המכתב המצורף כקובץ PDF, כך המסמך שומרת לעצמה את העיצוב הנכון כשזה נפתח והביט.

לסיים עם מעקב

סיימתי בתרועה ולסגור את המכתב הנלווה עם ההבטחה של “צעד הבא.” ככה, גם אם היישום שלך הולך לאיבוד בתחתית ערימה, כאשר אתה להגיע אל המעסיק הפוטנציאלי הם שיזכירו ללכת לאחזר המכתב הנלווה וקורות חיים ולהביט שוב.

לבסוף, הקפד להגיה המכתב המלווה שלך אז זה משגיאות.

מה שכדאי לזכור

להושיט יד כשאתה אומר שאתה תהיה להפגין דייקנות והיכולת שלך ללכת עד הסוף עם הבטחות. אם הגיש בקשות שונות ומתקשה מעקב אחר מועדים, להישאר מאורגן עם גיליון Excel או להגדיר תזכורות באמצעות הטלפון.

איך לשלוח או עלה המכתב המלווה שלך

איך אתה מקבל מכתב נלווה וקורות חיים למעסיקים תלוי של דרישות הארגון. ייתכן שתתבקש כדי להעלות מסמכי הבקשה שלך אל אתר האינטרנט של החברה או חבר לעבודה. לחלופין, ייתכן שתתבקש לדוא”ל מכתב קורות חיים או כיסוי שלך או אפילו לשלוח אותו.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *