איך לכתוב מכתב כיסוי אישית

Posted on

איך לכתוב מכתב כיסוי אישית


שמעתי מ יותר מנהלים מגייס כמה שתוהים אם בכתב או מכתב הנלווה הוא אמנות שאבדה. אחד מהם אמר לי שהוא קיבל הרבה מכתבי כיסוי כי הם קצרים יותר טוויטים כולל מכתב נלווה רק אמר “שיהיה לך יום נעים.” ועוד שאמר, “אנא הצג את קורות החיים שלי.”

כתיבת המכתב המצורף הוא לא אמור להיות אמנות שאבדה. מעסיק עדיין מצפה מהם. מנהלים עובדים בחברות שנסקרו על ידי אוכף מכללה הדורשים מכתבים נלווים (53%) רוצים יותר מסתם מכתב כיסוי בסיסי.

מה המעסיק מצפה במכתב כיסוי

לדברי החברות שנסקרו, הנה מה שהם מצפים לראות באותיות כיסוי:

  • מיומנויות מותאמות מתיאור העבודה – 33%
  • בהירות (עבודה המפרטת להחיל) – 26%
  • פרטים מקורות החיים – 20%
  • ערך (אישית) שלך – 19%

כפי שאתה יכול לראות, מעסיקים מצפים לכסות אותיות אישית שמראות להם למה אתה בכושר חזק לתפקיד, מועמד בעל ערך שווה לקחת את הזמן כדי לראיין.

עם זאת, ההגנה של מועמדים אשר שולחים מכתבים כיסוי כאילו היו 140 טוויטים אופי, זה יכול להיות קשה כדי להצדיק שהקדשת מזמנך כדי לכתוב מכתב כיסוי מותאם אישית, במיוחד כאשר אתה לא תקבל תשובה מהמעסיקים לאחר ששלחו את, בחלק מהמקרים, מאות מכתבים כיסוי קורות חיים.

זה קשה כשאתה להשקיע מאמץ חלים – שוב ושוב – והיישומים לאיבוד “החור השחור” של האינטרנט.

טיפ : אם השורה התחתונה היא שאם מעסיק מבקש מכתב כיסוי, אתה צריך לשלוח אחד – מכתב פתיחה אמיתי, לא משפט או שתיים.

זה לטובתך כדי לשלוח אחד, אפילו אם זה לא דרישה.

איך לכתוב מכתב כיסוי אישית

התחל עם תבנית: אחת דרכים לעשות מכתב מצורף בכתב קצת יותר קל הוא להתחיל עם תבנית מכתב מצורף. ואז, להתאים אותה כדי לכלול מידע בסיסי על הכישורים והניסיון שלך. שמור מכתב הכיסוי שלך כמסמך Word עם שם קובץ זה קל לזהות כלומר coverlettertemplate.doc.

בכל פעם שאתה להגיש מועמדות לעבודה, לפתוח מסמך תבנית המכתב המלווה שלך וליצור גרסה חדשה של מכתב הסיכום. התאמה אישית של מה היא עכשיו תבנית המכתב המלווה שלך כדי להתאים לדרישות התפקיד של העמדות שתחילו. הנה מה עליך להתאים אישית ולעדכן על תבנית המכתב המצורף:

פרטים ליצירת קשר:  ערוך את הקטע פרט קשר לכלול את המידע עבור המעסיק החדש. ערוך את דברי ברכה עם שמו של המנהל המגייס החדש, אם יש לך את זה.

התפקיד המבוקש:  ערוך את הפיסקה הראשונה של מכתבך כדי לשקף את העבודה שאתה החלמת ואיפה מצאת את הפרסום. בפסקה הראשון של המכתב המצורף, תוכל גם לשתף – בקצרה – למה שאת מתלהבת את המיקום יהיה בכושר טוב. לדוגמא, “עם שנתי X שלי ניסיון [בתעשייה] ותשוקה [פונקציות עבודת ליבת XYZ / מיומנויות], אני מאמין שאני מועמד חזק לתפקיד הזה.”

אם הופנו לעמדה או מכיר מישהו בתוך החברה, בפסקה הראשון הוא המקום המושלם לדבר על הקשר. (הערה: תמיד לאשר עם החיבור שלכם לפני שאתם משליכים את שמם.)

הכישורים והניסיון שלך: התאמה אישית של הגוף של מכתב פתיחה ומתייחסים כישוריך לתיאור התפקיד. סביר להניח, זה יהיה החלק המאתגר ביותר של התהליך. זהו גם החלק החשוב ביותר של המכתב המצורף. זה המקום שבו תוכלו להפוך את המקרה המועמדות שלך. בקורות החיים שלך, אם אתה אמרת מה הכישורים והניסיון שלך. עכשיו, במכתב הכיסוי שלך, אתה רוצה ללכת עמוק יותר, ולהראות מדוע התמהיל המסוים של כישורים וניסיון שיאפשר לך להיות העובד האידיאלי.

 קח קצת זמן נוסף כדי לבטא את אישיותך, כך שהארגון יכול להבין מדוע אתה מועמד חזק.

הסגירה: אתה לא צריך להתאים הפיסקה האחרונה שלך, סגירה, והחתימה. אלה יכולים להישאר זהים.

שמור את מכתבך: הקפד לשמור מכתב הכיסוי שלך עם שם קובץ חדש (שמירה בשם קובץ) אז יש לך עותק של כל אות מכסה לך לשלוח למעסיקים.

טיפ : Tweaking קל יותר מתחיל מאפס. עם תבנית במקום, זה לא ייקח הרבה זמן כדי לכתוב מכתב כיסוי מותאם. אתה תהיה בטוח לעשות רושם הרבה יותר טוב עם מכתב הפתיחה האישי שלך מאשר אם אתה פשוט לכתוב, “הנה קורות החיים שלי.”

לדוגמא מכתב מלווה

זוהי דוגמה של מכתב פתיחה אישית.

המבקש שם
123 רחוב ראשי
בקריות, CA 12,345
555-555-5555
applicant.name@email.com

1 בספטמבר, 2018

ברוס לי
מנהל, משאבי אנוש
ימים סאני במרכז יום
123 עסקים Rd.
עיר עסקים, NY 54,321

מר לי היקר,

אני כותב לך בקשר לפתיחה שהרשמת עבור מורה פעוט עופרת במרכז מעון יום ים שמש. שמחתי לראות שיש לך פתח בגלל שאני לאחרונה סיימתי התואר הראשון שלי בחינוך יסודי. עם זאת, אני מעדיף להתמקד בגיל הגן.

בעת שהיה במחנה מערבי מכללה עבדתי במשרה חלקית בבית תיקון הדלעת, מעון יום ליד המכללה. במהלך תקופה זו, פיתחתי את כישורי ההוראה הדרושים לעבודה עם ילדים צעירים, כולל סבלנות ויכולת ליצור מערכי שיעור פשוטים. הייתי מסוגל לעבוד גם עם מורי העמיתים שלי. יתר על כן, קבלתי תפקיד הובלה זמני בסעיף טרום K בעוד העופרת הרגילה בחופשת לידה, אז אני יודע שאני מוכן האחריות של התפקיד הזה.

צירפתי קורות החיים שלי, ואתה יכול לפנות אלי בדוא”ל (aubrey.applicant@email.com) או על ידי הטלפון הסלולרי (555-555-5555). אני מצפה לפגישה איתך על ההזדמנות המרגשת הזו.

בכנות,

שם המועמד

כיסוי דוא”ל דוגמא מכתב

נושא: שם פרטי LastName – תפקיד מנהל חנות

אני כותב כדי לבקש את עמדת מנהל חנות על משחק וידאו אחת, כמפורט בדף הקריירה של האתר שלך. התרגשתי לראות את ההזדמנות הזו כי יש לי ניסיון של שנים כמנהל עוזר בדוכן יוגורט קפוא מוצק.

דרישות הרישום להתאים המיומנויות שלי בצורה מושלמת. יש לי מיומנויות תקשורת ואנשים מצוינות שהצלחתי לוחות זמנים עובדים במשך שנים.

בנוסף, בעוד בקולג עבדתי במשרה חלקית בחנות תיקון קונסולת מחשב ומשחקים והייתי על הליגה של מכללת צוות של המקרא במשך שלוש שנים. צירפתי קורות החיים שלי לשיקולך.

תוכל ליצור איתי קשר בדוא”ל myname@myemail.com ואני אצור איתך קשר בשבוע הבא כדי לראות אם אנחנו יכולים למצוא זמן כדי לדון בהזדמנות זו.

בכנות,

FIRSTNAME LASTNAME
הכתובת שלך
דוא”ל שלך
מספר הטלפון שלך

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *