איך לכלול את פרטי הקשר שלך בקורות החיים שלך

Posted on

 איך לכלול את פרטי הקשר שלך בקורות החיים שלך


כשאתם כתיבת קורות חיים, חשוב לכלול את כל פרטי הקשר שלך בחלק העליון של קורות החיים שלך. זה מאפשר למעסיקים כדי לראות איך אפשר להגיע אליכם בקלות.

ללא מידע ליצירת קשר מפורט, או עם פרטים שגויים, מעסיקים לא יוכלו ליצור קשר איתך בקלות. אתה רוצה לעשות את זה קל ככל האפשר עבור מעביד או שכירת מנהל ליצור קשר איתך.

קראו בהמשך טיפים על מה לכלול סעיף הקשר שלך ואיפה לשים סעיף הקשר שלך, לראות קטע מגע מדגם עבור קורות חיים.

מה לכלול בסעיף פרטי ההתקשרות שלך

  • מה לכלול: כולל שמך המלא, כתובת, עיר, מדינה ומיקוד. כמו כן, ציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני שלך. אם יש לך דף LinkedIn או אתר אישי, כולל כתובות אלה בסעיף הקשר שלך גם כן.
  • שם: אם אתה הולך לפי שם מלבד השם שניתן שלך, אתה יכול להשתמש זה בקורות החיים שלך. עם זאת, מה שם תבחרו, להיות עקבי. זה צריך להיות שם על כל מסמכי בקשת העבודה שלך, כולל אותיות כיסוי, כרטיסי ביקור, אתרי אינטרנט מקצועיים, וכו ‘אתה יכול גם להשתמש בשם המלא שלך, אבל לשים כינוי שאתה מעדיף ללכת על ידי בסוגריים. לדוגמא, השם שלך בקורות החיים שלך עשוי להיות: ג’יימס (ג’ים) Santinello.
  • כתובת למשלוח דואר: השתמש בכתובת הדואר קבע בקורות החיים שלך. אם אתה סטודנט, אתה יכול לכלול הן הכתובת הקבועה שלך וכתובת הספר שלך. הקפד לכלול כל פרטים חשובים על כתובתך, כגון מספר דירה. אם אתה מודאג לגבי פרטיות, לשקול רישום רק את העיר ואת המדינה. לדוגמה, הכתובת שלך יכולה לקרוא: טמפה, פלורידה. ישנן גם נסיבות אחרות שבהן ייתכן שתרצה לשקול אם לא תרשום את כתובת הבית הפיזי שלך.
  • כתובת דואר אלקטרונית: השתמש בכתובת הדוא”ל אישית , לא את כתובת הדוא”ל שלכם. אתה לא רוצה לערבב מייל העבודה הנוכחיים שלך עם מייל חיפוש העבודה. אם אין לכם חשבון דואר אלקטרוני אישי, להירשם לקבלת חשבון דוא”ל ללא תשלום להשתמש לחיפוש עבודה. עם זאת, גם לוודא כי הכתובת האישית שלך היא מקצועית. השתמש בשם הפרטי ושם המשפחה שלך את הכתובת. הימנע כתובות הדוא”ל לא מקצועיות, כגון PartyTime@email.com. בדוק את חשבון הדוא”ל בתדירות גבוהה, כך שתוכל לענות לשאלות מעסיקות מייד.
  • מספר טלפון: חשוב מאוד שיהיו קולי בטלפון שלך, כך מנהלי מגייסים יכולים להשאיר הודעה כשאתה לא זמין. אתה לא רוצה לפספס שיחות חשובות. הקפד כי ההודעה הקולית שלך נשמעת מקצועית; גם כדי לוודא שהוא מכיל את השם שלך, כך המעסיק יודע שהם קראו את האדם הנכון.

כיצד לאתחל סעיף פרטי ההתקשרות שלך

מניחים את פרטי הקשר שלך בחלק העליון של קורות החיים שלך; זה צריך להיות הדבר הראשון המעסיק רואה. השם שלך צריך להיות בראש מאוד וצריך להתבלט. אתה יכול לעשות את שמך קצת גדול בגופן משאר קורות החיים שלך, או נועז שמכם, או שניהם.

תוכל למרכז את פרטי הקשר שלך בדף, או להפוך אותו עזב מוצדקת.

להשאיר רווח או קו אופקי בין סוף את פרטי הקשר שלך ואת הקטע הבא של קורות החיים שלך.

לחדש קשרים סעיף דוגמה

שם פרטי שם משפחה
שלך כתובת
עירך, מדינת מיקוד
מספר הטלפון שלך
כתובת הדואר האלקטרוני שלך
LinkedIn או כתובת האתר אישי  (אם יש לך אחד)

לערוך ולהגיה

הקפד להגיה את פרטי הקשר שלך, יחד עם שאר המידע על קורות החיים שלך. שגיאת דפוס מספר הטלפון או כתובת הדוא”ל שלך נפוצה יותר ממה שנדמה לך. זה יכול להימנע מחיוב קשר לראיון עבודה.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *