איך לחזור לעבודה לאחר הפסקת קריירה

Posted on

איך לחזור לעבודה לאחר הפסקת קריירה

אם שלך ההפסקה בקריירה תוכננה או לא מתוכנן, חוזר לעבודה לאחר תקופה ארוכה משם יכולה להיות מאתגרת. ישנן חברות גיוס ומנהל שכירה יהיה להבין על שנים הרחק לטחון תשע עד חמש, אבל אחרים עשויים להרגיש חרדה לגבי השכירה לך. וגם, עם זמן מן העבודה, המיומנויות יחד עם שלך בקורות חיים ואת מיומנויות ראיון רשאיות צריכות לעדכן. זה עלול להיות קשה להרגיש בטוח מוסמך, מדי.

מום? עצבים? אל תהיה: הנה איך לקבל בחזרה חיפוש מעבר עבודה מוצלחת לתעסוקה לאחר חופשה.

עצות איך חזרה למעגל העבודה לאחר הפסקת קריירה

להעריך הרצונות” וצרכי ​​העבודה שלך

לא רק לצלול לתוך בחיפוש על אתרים בהצעת עבודה . במקום זאת, לקחת את הזמן כדי לחשוב על מה שאתה רוצה: איזה סוג של עבודה תהיה הגשמת סיפוק? וגם, אתה רוצה לחזור תפקיד כמו זה שהיה לך לפני שעזבת את העבודה, או שאתה רוצה לנסות משהו שונה קצת? קח למשל את מה שאתה רוצה לצאת לעבודה, ומדוע (מלבד מסיבות כלכליות) שאתה מעוניין לעבוד שוב. שמור לצרכים שלך בראש, מדי: אם זה דרישות שכר, שעות גמישות, או כל דבר אחר. ערוך רשימה של “שתהיה ברשותך חובה” עבור העבודה הבאה שלך.

בנוסף, להרהר הפסקה בקריירה שלך או שבתון . האם למדת מיומנות, מתנדב חדשה, להתחיל מולה בצד , או לקחת שיעורים? גם אם אתה לא עבדת באופן פעיל, ייתכן שיהיו הישגים ראויים לציון להזכיר בראיונות או להוסיף את קורות החיים שלך.

ללמוד מחדש התעשייה והרשת

אם חלף זמן רב מאז שעבדת, ככל הנראה תצטרך כדי refamiliarize עצמך עם התעשייה שלך ואת הזדמנויות העבודה בה. כמה צעדים שניתן לנקוט:

  • מחקרים שנעשו בתחום שלך: להקדיש זמן על Glassdoor.com , לחקור חברות והתעשייה שלך. ייתכן במיוחד מעוניין לברר את טווח השכר עבור תפקידים כי הם לעניין אותך. להלן מידע נוסף על איך חברות מחקר טרום ראיון .
  • רשת : להושיט יד קולגות לשעבר כדי להודיע להם שאתה מחזיר את העבודה. לא רק אתה יכול לקבל לידים עבודה פוטנציאליים, אך המגעים הללו עשויים גם להיות מסוגלים לעדכן אותך על התחזית-התעשייה האחרונה השחקנים הגדולים, את הז’רגון החדש, וכו ‘שאלת קשרים שלך עבור ייעוץ וטיפים מקבלים בחזרה למעגל העבודה.
  • כנסים להשתתף & ראיונות סברה: הגדרה כמה מזדמנים ראיונות הסברה יכולים גם לעזור לך להרגיש עַדכָּנִי על התעשייה שלך. זה יעזור לשמור האזכור שלך טרי במהלך ראיונות עבודה. כנסים יכולים גם לעזור לך להגיע עד למהירות , כמו גם להיות הזדמנות להרחיב את הרשת שלך. אפילו השתתפות LinkedIn קבוצה הקשורות לתחום שלך יכול לעזור לך לקבל בחזרה בחריץ.

להתרענן המיומנויות שלך

במהלך המחקר בתעשייה שלך, אתה עשוי לגלות כי יש עולם שלם של בז’רגון. ניו תוכניות מאי חיוני. לחלופין, אולי הכלים זהים, אבל זה פשוט כבר זמן מה מאז השתמשת בהם. להתרענן כישוריך לפני שאתה יוצא על ראיונות או שולח כיסוי אותיות-זה יעזור לך להרגיש בטוח יותר כמועמד. הנה כמה רעיונות:

  • התנדבות עבודה: גם אם זה לא קשור לתחום שלך, התנדבות על בסיס קבוע יכולה להביא לך מחדש רגילה סביבה מובנית, אשר מעסיק רוצה לראות. בונוס אם שלך התנדבות בונה או שומרת מיומנויות כי מעסיקים פוטנציאליים רוצים לראות מועמדים.
  • חוגים: אם ישנם מוצרים חדשים או תוכניות זמינות כי הם לא מוכרים שלך, זה אולי הגיוני לקחת שיעור. זה יכול להיות כמובן פנים אל פנים, או הדרכה מקוונת. לאחר שהפנמת את המיומנות החדשה, אתה יכול לכלול אותו סעיף הכישורים בקורות החיים שלך .
  • עלונים, פודקאסטים, וכו .: במידה מסוימת, ייתכן שלא צריכים כישורים חדשים. שדות מסוימים אינם משתנים במהירות. זה יכול להיות רק כי אתה צריך להזכיר לעצמך של איך עובד בתעשייה, אם כי באמצעי עלעול ספרי הלימוד הישן שלך, השתתפות בכנסים, או מתחילים לקרוא חדשות בתעשייה יומיות, להאזין לפודקאסטים, להירשם עלונים, וכו ‘

מיומנויות חיפוש עבודה עיסוק

כמה זמן חלף מאז ההחלה אחרונה עבור עבודה? אם זה קשה לזכור, כנראה שאתה צריך לעדכן את קורות החיים שלך . (ואולי שלך לפרופיל LinkedIn , מדי!) כפי שאתה לעדכן את קורות החיים שלך, שקלו לצרף עבור גרסה פונקציונלית , ולא אחת כרונולוגי דאגות זו עזרה במאי דה-להדגיש את הפער בהיסטורית התעסוקה שלך.

מומלץ גם לתרגל מראיין מדי כי אמצעי בדיקת התשובות שלך שאלות ראיון משותפות ורכבת תלבושת ראיון . בנוסף, רואים אלה עצות להגיב לשאלות ראיון בלהיות מחוץ למעגל העבודה יחד עם איך להסביר פער תעסוקה בקורות החיים שלך .

הסבר Break-אבל הקריירה שלך לשמור את זה קצר

אם היה לך הפסקה ארוכה, אתה כנראה שתצטרך לדון בו בתוך המכתב המלווה שלך, כמו גם במהלך ראיונות . לא משנה מה הסיבה שלך עבור חופשת מורחב העבודה, לקצר ההסבר שלך. משפט פשוט יעשה. נסה, “ביליתי אכפתיות זמן מש’ חולה,” או “זה היה חשוב לי להיות בבית עם הילד שלי עד הגנון,” “הייתי התנדבות צדקה חסרה תוך לקיחת כיתות הנהלת חשבונות,” או “ביליתי בשנים האחרונות נוסע ברחבי העולם, עובד על כישורי השפה שלי.”

משנה מהי הסיבה שלך להיות רחוק, מנסה לזקק אותו למשהו יותר קצר-והחזיר את שיחת העבודה שעשית לפני הזמן שלך משם. הניסיון בעבודה נשאר רלוונטי, גם אם כמה זמן עבר מאז שאתה צברת ניסיון זה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *