איך להתפטר מעבודתו מסיבות אישיות

Posted on

כשאתה צריך להתפטר מעבודתו מסיבות אישיות, זה יכול להיות קשה לדעת איך לספר למעסיק שלך, וכמה מידע לשתף.

באופן מפתיע, אתה לא בהכרח צריך לספק פרטים על המעסיק שלך. לדוגמא, אתה יכול פשוט להצהיר כי אתה עוזב מסיבות אישיות או מסיבות משפחתיות.

במקרים אחרים, ייתכן שתרצה לתת סיבה. לדוגמה, אם אתה עוזב בגלל מחלה במשפחה, או שאתה הולך להיות הורה להישאר ב-הבית, אתה עשוי לשתף את זה. אם אתה רוצה לספק המעסיק שלך עם סיבה להתפטרות שלך, יש כמה סיבות טובות תוכל לשתף לעזוב בנימה חיובית.

כדי לעזור לך לנווט את התהליך, הנה כמה עצות כיצד להתפטר, איך לספר לבוס שלך, ואיך לשמור על יחסים טובים עם החברה אחרי שאתה עוזב.

כמה מידע לשתף

זה יכול להיות קשה לדעת עד כמה לשתף עם המעסיק שלך על למה אתה עוזב.

טיפ : אם אתה בכלל לא נוח לגבי שיתוף הסיבות שלך, פשוט לומר שאתה עוזב מסיבות אישיות.
זו תדגים לבוס שלך שאתה לא עוזב בגלל שאתה אומלל עם החברה.

אם אתה חושב שאתה יכול להחיל מחדש עבור עבודה בחברה פעם הבעיות האישיות שלך נפתרות, אתה עלול לספק קצת יותר בפירוט. לדוגמה, אם אתה מתפטר בגלל שאתה הולך להיות הורה להישאר ב-הבית במשך כמה שנים, ייתכן להסביר את זה לבוס שלך.

אם אתה באמת מתפטר בגלל שאתה לא מרוצה עם התפקיד שלך, לא אפרט על זה. אתה רוצה לשמור על יחסים טובים עם החברה (והממונה) כך שאתה יכול להשתמש בהם כנקודת התייחסות. במקרה זה, אתה יכול להשתמש בשפה מעורפלת כי אתה עוזב מסיבות אישיות.

שיתוף סיבת עזיבה – או לא

כאשר שהתפטר מסיבות אישיות, אתה תמיד רוצה לדבר עם הבוס שלך ראשונה פנים אל פנים אם זה אפשרי. אתה יכול להחליט אם אתה רוצה לספק אותו או אותה עם פרטים אישיים באשר למה אתה עוזב במהלך השיחה.

לאחר ששוחח עם הבוס שלך, מעקב עם מכתב התפטרות לבוס שלך, כמו גם נציג משאבי אנוש. אתה יכול לבחור כמה לשתף משאבי אנוש על למה אתה עוזב, אבל להסביר כי אתה עוזב מסיבות אישיות, ולכלול פרטים על מתי תקבלו עוזב. אם הדבר אפשרי, להציע כדי לעזור במהלך המעבר. רק תזכור בשני המכתבים שלא לקבל מדי-מלל; אתה רוצה לשמור על מכתב קצר.

אם אינך בטוח כיצד לכתוב את מכתבך, זה בסדר להשתמש מכתב התפטרות מדגם כנקודת מוצא מכתב או דוא”ל משלך.

במכתב התפטרות מסיבות אישיות

הנה דוגמא של הודעת התפטרות מסיבות אישיות. עיין גם יותר מכתבים מדגמים, עם ובלי סיבות, עבור עוזב את העבודה שלך.

שורת נושא: התפטרות – לינדה אוונג’ליסטה

מארק היקר,

אני רוצה לייעץ לך כי אני יהיה להתפטר מסיבות אישיות, יעילות 27 בספטמבר, 2019.

אני מאוד מעריך את התמיכה וההדרכה סיפקת לי במהלך הזמן שלי עם חברת ABC. הזמן שלי לעבוד עם החברה כבר חלק חשוב בקריירה שלי, ואני אסיר תודה על ההזדמנויות ספקו לי בתקופת כהונתי כאן.

אם יש משהו בכלל שאני יכול לעשות כדי לעזור עם המעבר, אנא הודע לי. אני גם אהיה זמין בטלפון ודואר אלקטרוני אם אני יכול להיות לעזר.

בכנות,

לינדה
דוא”ל
טלפון

דרכים אחרות להתפטר מעבודתו

בעוד הדרך הטובה להתפטר היא לספר למעסיק שלך באופן אישי ולאחר מכן מעקב עם מכתב התפטרות רשמי, לפעמים בעיות אישיות לבוא מהר ואתה נאלץ להתפטר בחיפזון.

כאשר יש נסיבות מקלות, ייתכן שיהיה עליך להתפטר בטלפון או לשלוח הודעת דואר אלקטרוני. עם זאת, אלה הם לא דרכים מקצועיות להתמודד עם התפטרותו. רק להשתמש בשיטות אלה במצבי חירום.

באופן אידיאלי, אתה צריך לתת המעסיק שלך לפחות שבועיים מראש כשאתה להתפטר. זוהי ההתנהגות המקצועית ואדיבה מהקובלת במקום העבודה. עם זאת, בנסיבות מסוימות, תצטרך לתת פחות הודעה אבל לעשות זאת רק אם מדובר במקרה חירום. אתה תמיד רוצה לתת לאנשים זמן רב ככל האפשר כדי להסתגל העזיבה שלך.

להישאר חיובי בזמן שאתה זז ביום

זה מפתח שאתה להיות חיובי כאשר דן החברה, ואת התפקיד שלך. יש מה להרוויח להיות שלילי, והכל כדי להפסיד.

בהמשך הדרך, המעסיק שלך עשוי צריך לשמש כנקודת התייחסות בשבילך או אולי כדאי מכתב המלצה ממנו או ממנה. כמו כן, אתה לא רוצה את מה שאתה אומר על המעסיק שלך כדי לסכן הזדמנויות עבודה בעתיד אם יתפשט שמועה שאתה שלילי.

גם אם אתה שונא את העבודה שלך, שונאים את החברה, או לשלם נורא, אתה לא צריך להזכיר שום דבר כזה במכתבך או בשיחה שלך עם הבוס שלך.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *