איך להראות את האישיות שלך במכתב כיסוי

Posted on

איך להראות את האישיות שלך במכתב כיסוי

מנהלי שכירת לקרוא עשרות, אם לא מאות, של יישומים עבור כל משרה שהם לפרסם. אם אתה רוצה לקבל את העבודה, אתה צריך להתבלט. חשוב להראות את המנהל המגייס לא רק כי אתה מוכשר, אלא גם כי אתה המועמד הטוב ביותר לתפקיד.

דרך אחת לקבל תשומת לב היישום שלך היא לכתוב מכתב כיסוי ייחודי, מרתק שמראה לא רק כישורים שלך, אלא גם את האישיות שלך. חשוב מעבר של חלק מהשפה קלישאה, נוסחה למצוא מכתבים רבים. אם אתם עושים את האישיות שלך להתבלט במכתבך, המנהל שהכירה יהיה יותר סביר לתת ליישום שלך מראה שני.

כמובן, יש גם דבר כזה כמו לשים אישי מדי במכתבך. אתה רוצה להישאר מקצועי, ולהתמקד במה שאתה עושה מועמד אידיאלי. מצא את האיזון הנכון בין מראה את האישיות שלך ולהיות מקצועי מכתב הכיסוי שלך, ואתה תהיה על הדרך שלך לראיון עבודה.

לכתוב מכתב Unique Cover

הדרך הטובה ביותר להראות מי אתה אל החברה היא להימנע כתיבת מכתב מצורף גנרית אחת עבור כל רישום עבודה. במקום, להתאים את מכתבך אל העבודה בחברה הספציפית.

אתה יכול לכתוב מכתב פתיחה ממוקד במספר דרכים. כלול מילות מפתח מן רישום העבודה במכתבך. תוכל גם לעיין החברה עצמה-למשל, להזכיר הצלחה מסוימת חווה החברה, או להסביר מדוע אתה מעוניין לעבוד עבור החברה.

ואולי הכי חשוב, לשלוח את מכתבך לאדם מסוים, אם אפשר. אם אתה צריך, לעשות קצת לחפור כדי למצוא את שמו של המנהל המגייס, ולתת מענה מכתבך אליהם. הימנע הביטוי “לכל מאן דבעי” – זה מראה מנהל מגייס כי אתה לא צריך לקחת את הזמן כדי לכתוב מכתב כיסוי ייחודי לתפקיד הספציפי.

הימנעו מקלישאות

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי למנוע שנשמעו כמו כולם במכתב הכיסוי שלך הוא לצאת החוצה כמה הביטויים יתר על המידה ביותר באותיות כיסוי. לדוגמא, לא אומר שאתה “עובד קשה” או שאתה “ללכת מעל ומעבר.” נסה למצוא דרכים ייחודיות כדי להסביר מי אתה. אחת הדרכים לעשות זאת היא להתמקד דוגמאות בפרט – להראות להם מי אתה, ולא להגיד להם.

נסה משפט היצירתי הראשון

כל כך הרבה מכתבי כיסוי להתחיל עם המשפט, “אני מתראיין לתפקיד X.” אמנם זה דרך יפה להתחיל, המנהל שהכירה יש סיכוי לראות מאה משפט זה פעמים. נסה להתחיל עם משפט ראשון מרתק יותר (או משפטים ראשונים) שמראה מי אתה.

ייתכן להביע למה אתה נלהב העבודה או החברה. לדוגמה, אתה יכול להתחיל, “תמיד הייתי מספר סיפורים. כילד, הייתי כותב ספור סיפורים על נסיכים ונסיכות. עכשיו, יש לי את הכישרון שלי לספר סיפורים לקריירה בשיווק.” או, “כאשר חקרתי חברה הראשון עבור פרויקט במחלקת עסקים לפני למעלה מחמש שנים, הפכתי בהשראת המשימה שלך כדי לספק פתרונות טק בעלות נמוכה וו.” גדול ” ישמור את קריאת המנהל המגייסת יראה אותו או אותה קצת על למה אתה מתאים לתפקיד ואת החברה.

ליצור חיבור

אם אתם מכירים מישהו בחברה, או אם מישהו בחברה הזכיר לך את העבודה, לדבר הזה בשלב מוקדם המכתב המלווה שלך (באופן אידיאלי כמה משפטים הראשונים). זה הומניזציה לך, גורם לך להיראות יותר כמו שאתה כבר חלק מתרבות החברה. הוא גם מראה כי מישהו בחברה כבר חושב שאתה מוסמך לתפקיד.

לחשוב על דוגמאות ייחודיות

זכור כי מכתב פתיחה לא צריך פשוט להציג מחדש את קורות החיים שלך. בעוד קורות החיים שלך מפרטים הכישורים שלך, לכסות את המכתב ממשיך להעמיק, מתן דוגמאות של פעמים אתה הפגנת כישורים וליכולותיהם דרושים לתפקיד.

אחת הדרכים להראות את האישיות שלך היא לכלול כמה, ייחודי ואפילו מפתיע, דוגמאות שימחישו את היכולות שלך. לדוגמא, אם אתם פונים לקבלת עבודה הדורשת כישורים ארגוניים, ייתכן להזכיר איך אתה במדויק לנהל ולעבד עשרות משלוחי חודשי מחשבון Etsy שלך. סוגים אלו של דוגמאות שימושיים במיוחד אם אין לך ניסיון עבודה רלוונטי הרבה.

כמובן, רק כוללים דוגמאות שרלוונטיות – הם צריכים להתחבר בחזרה מיומנים או תכונה הכרחית לתפקיד.

להראות לך יהיה להשתלב עם תרבות החברה

מנהלי שכירה רוצים לדעת לא רק כי אתה מוכשר, אלא גם כי תוכל להשתלב עם תרבות החברה. לפני כתיבת המכתב שלך, לחקור את הארגון. בדקו את אתר האינטרנט של החברה, לדבר עם מישהו אתה יודע מי עובד שם. אז אתה יכול לדבר על דרכים שבהן אתה יכול להשתלב בתרבות.

לדוגמא, אם אתה יודע שהם עושים הרבה ספורט קבוצתי אחרי העבודה, ייתכן להזכיר בקצרה בסוף המכתב כי היית אוהב את כישורי ההתנדנדות שלך למטרה טובה.

רישומים עבודה אחדים גם לתת לך הצצה לתוך תרבות החברה. לדוגמא, אם הרישום עצמו הוא מאוד טיפשי או מצחיק, אתה מוזמן להוסיף קצת הומור כדי מכתבך, אם כי מרגיש טבעי.

התאם את הטון שלך כדי להתאים את התעשייה

באופן דומה, אתה יכול להתאים את מכתבך כדי להתאים את האישיות של הענף. אם אתם פונים לקבלת עבודה ארגונית, למשל, אולי כדאי לך לכתוב מכתב כיסוי מסורתי יותר. אתה עדיין יכול לכלול כמה דוגמאות אישיות, ואולי משפט ראשון קליט, אבל כדאי להימנע הומור או zaniness מדי.

אם אתם פונים לקבלת עבודה בענף כי הוא קצת יותר פורמלי – נניח, חברת הזנק טק – אתה יכול לקבל קצת יותר יצירתי. הטון שלך יכול להיות הרבה יותר קליל, ואתה יכול לכלול כמה דוגמאות יצירתיות.

אם אתם פונים לקבלת עבודה בשדה חזותי, יצירתי, שקלו להציג את האישיות שלך דרך טופס מכתבך. אתה עשוי לכלול נקודות כדור, או אפילו חזותי (כגון אינפוגרפיקה). אתה יכול לכלול כמה אלמנטים מסורתיים אלו קורות החיים שלך מדי.

Keep It מקצועי 

לא משנה עד כמה האישיות שלך אתה מחליט להכניס מכתב הכיסוי שלך, לשמור את המכתב מקצועי. זה צריך להיות כתוב היטב משגיאות. זה גם צריך להישאר ממוקד על הנושא המרכזי: למה אתה בכושר נהדר עבור העבודה.

Do not Go שלילי

יש אנשים מנסים להוסיף אישיות באמצעות משפטים כמו “אני יודע שאתה שונא לקרוא אותיות כיסוי, אבל …” או “אני יודע שאני אחד מועמדים רבים, אבל …” הימנע מכל ביטויים שנשמעים שלילי. כמו כן, להימנע ביטויים המרמזים אתה יודע איך המנהל המגייס מרגיש. אתה בעצם לא יודע אם הוא או היא שונאת לקרוא מכתבים נלווים, ואתה לא יודע איך מועמדים רבים להתקבל לעבודה הזאת. להתמקד בחיובי, ולא עושים הנחות על המנהל המגייס, את העבודה, או את החברה.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *