איך להציב מטרות קריירת הדוגמנות שלך

Posted on

איך להציב מטרות קריירת הדוגמנות שלך

אתה צריך להיכנס הקריירה שלך עם תוכנית. זה עוזר לך להישאר ממוקד, על המסלול, ו נע בדרך הטובה ביותר. עבור דגמים , מטרות ספציפיות הגדרה תעזורנה לך ואת הסוכן שלך להיות ברורים יותר על העבודות שאתה צריך לקחת.

זכור, הסוכן שלך צריך לשמור את מטרותיך כנות, ולקבוע אם הם ריאליים עבור קריירת הדוגמנות שלך. אם יש לך להציב מטרות כי הסוכן שלך אינו סביר, הם יעזרו לך להעריך מחדש את אותם כדי ליצור רשימה מציאותית יותר. יש שוק לכל סוגי הדגמים. אבל לא כל הדגמים יכולים לעשות כל מיני מודלים. הנה ארבע מטרות ספציפיות שיעזרו לכם kickstart שלך קריירת הדוגמנות ולשמור לך על הנתיב הנכון.

לקבוע “מבט” שלך

בעוד, “אני רוצה להיות דוגמנית,” הוא המקום להתחיל, אתה צריך לקבל יותר ספציפי לגבי סוג של דוגמנות העבודה שאתה רוצה לעשות, או ליתר דיוק, מה תוכל לעשות. אולי יש לך תמיד רציתי להיות דוגמנית עליונה, אבל “המבט” שלך הוא יותר מסחרי בטבע. האם המחקר שלך על התעשיות השונות להבין אילו אחד אתה מתאים במיוחד ולכלול בו-הגדרת המטרה שלך. זהו יעד חשוב במיוחד כדי לדון עם הסוכן שלך כפי שהוא משפיע באופן משמעותי בסוג העבודות היית לוקח.

מקומות שאתה רוצה לעבוד

אם אתה רוצה להיות דוגמנית בגדי ים , אולי יש לך מקומות אקזוטיים מסוימים במוח יורה החוף. לחלופין, אם אתה רוצה להיות דוגמנית, ייתכן שאתה חולם הליכת מסלולי תצוגות במהלך שבוע האופנה בפריס. בהתחשב המטרות הללו ומעקב אותם יעזור לך להישאר ממוקד ולשמור לך מוטיבציה לעבוד כלפיהם. אנשים רבים ממליצים טכניקות להדמיה להשגת מטרות, ולדמיין את עצמך דוגמנות בגדי ים מעצב על צלילי חוף יפים כמו זמן די גדול!

לקבל המון חשיפה

קבלת התמונות שלך נראות על ידי אנשים רבים ככל האפשר היא חיונית בעסקי הדוגמנות התחרותיים. ככל שאתה נתפס על ידי סוכנויות דוגמנות ולקוחות יותר הזדמנויות תצטרכו לקבל חתום להזמין יותר מקומות עבודה. המקום הטוב ביותר לראות במהירות על ידי סוכנויות דוגמנות לגיטימיות הוא ModelScouts.com.

הרשמה עם סוכנות גדולה

כדי להשיג את מטרות הדוגמנות שלך תצטרך את עזרתו של סוכן ידע וניסיון לצידך. הסוכן שלך יעזור לך לקבל עבודות, לנהל ההזמנות שלך, ולתת את המשכורת שלך, לתת לך עצות יקרות ערך ותובנה דוגמנות, כמו גם רבות משימות חשובות אחרות. אם אתה משתף את מטרות הדוגמנות שלך עם הסוכן שלך, הם יוכלו לתת לך תמונה מציאותית של מה כרוך בעתיד הדוגמנות שלך ואשר מטרות צריכות להיות מותאמים כמו גם את הדרכים הטובות ביותר להשיג אותם.

עכשיו שיש לך כמה שערים בראש, הצעד הבא הוא לרשום אותם במקום נגיש. אולי כרשימה על המקרר שלך, תלוי על המראה בחדר האמבטיה שלך, או הקליד במחשב – בכל מקום שאתה יכול לקבל במהירות לעברם מחדש לקרוא אותם. תזכורות קבועות של המטרות שלך תעודדנה אותך לקבל החלטות שתשארנה אותך נע כלפי אותם ובסופו של דבר להשיג אותם.

למה מטרות חומר איך להשיג אותם

להזכיר לעצמכם למה אתה מגדיר את היעדים הללו מלכתחילה הוא עוד טקטיקה חשובה להשגת מטרות. יחד עם הרשימה של מטרות שלך, לכתוב רשימה של WHY אלה הם המטרות שלך ומה השיג בם לא מתכוון אליך. אולי חופש אמצעי קריירת דוגמנות אליך – חופש לנוע תמיד עבודה במקומות שונים ולנהל את הזמן שלך בצורה שונה מאשר עבודה 9-5.

או, למשל, דוגמנות אולי פשוט להיות תחביב אליך, ובמקרה זה, המטרה שלך היא לעשות כיף וליהנות עצמך. כאשר עומדות בפניך שתי לעבודת דוגמנות אתה באמת לא רוצה לקחת , ולהזכיר לעצמך כי המטרה שלך היא ליהנות, יעזור לך לקבל את ההחלטה לדחות את ההצעה.

מצד השני, אם המטרה שלך היא להרוויח כסף, ולהזכיר לעצמך את זה ישכנע אותך שזה לטובתך כדי לקבל את התפקיד. כאשר סוכן הדוגמנות שלך הוא מודע מטרותיך, הם גם יהיו כוח המנחה לעזור לך להגיע אליהם, וזו הסיבה שזה כל כך חיוני כדי לחתום עם סוכנות דוגמנות גדולה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *