איך להפוך התמחות לתוך עבודה

Posted on

איך להפוך התמחות לתוך עבודה

מעסיקים רבים אשר מציעים התמחויות לעשות זאת כדרך לנסות ולגייס עובדים במשרה מלאה חדשים. למרות התמחויות הן דרך לסטודנטים לצבור ניסיון וללמוד יותר על תחום קריירה ספציפי של עניין, הם גם דרך ארגונים לנסות אנשים ולהחליט באיזו מידה הם מתאימים בתוך התרבות הכללית של הארגון. מעסיקים רבים משתמשים תוכניות ההתמחות שלהם כקרקע המוכיחה את התהליך שכירת ומסוגלים לחסוך כסף במאמצי הגיוס שלהם על ידי מנסה לצאת עובדים פוטנציאליים חדשים לקראת הרחבת הצעת עבודה בפועל.

אם אתם מעוניינים להפוך התמחות לתוך עבודה במשרה מלאה לאחר סיום לימודים, אתה יכול להשתמש בכמה טכניקות ספציפיות כדי להגדיל את הסיכויים שלך לקבל שכר.

לעשות רושם טוב

כמתמחה בתחום אחריותך להראות למפקח ואחרים שלך בתוך הארגון כי יש לך מה שנדרש, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, להשתלב בתרבות הארגונית. לוקח זמן ללמוד על המשימה של הארגון ומה זה שערכי עובדיה יכול לספק מידע חיוני על איך החברה מזהה ומגדיר הצלחה.

לפתח יעדים מקצועיים

זיהוי היעדים המקצועיים שלכם ומציאת התמחות מתגמלת שעונה על הציפיות שלך יהיו יותר מועיל שאיפות הקריירה פיתוח עתידי מיומנות שלך מאשר קבלת סתם התמחות זה זמין. התמחות נועדה להכין מועמדים למשרות בעתיד קריירה, ומציאת התמחות שתעזור לכם להשיג את המטרות המקצועיות שלך תהיינה גם לסייע לך להיות מועמד תחרותי יותר בחיפוש העבודה שלך בעתיד.

לפתח מערכת יחסים חזקים עם המפקח שלך

הקפד לשמור המפקח שלך מעודכן העבודה וההישגים שלך על ידי ביצוע בדיקה בתדירות גבוהה ולוודא שאתם בציפיות. לאחר שזיהית את מטלות העבודה שלך ואתה מבין את ציפיות של הממונה עליך, עבודה קשה להפגין היוזמה האישית שלך ואת היכולת שלך לעבוד גם בצורה עצמאית וגם כחלק מצוות. פיתוח קשרים מקצועיים כמתמחה ייתן לך יתרון בפיתוח רשת מקצועית.

לפתח מוסר עבודה גבוה

הקמה נכונה לקבל את העבודה בכל מחיר תוך שמירה על גישה חיובית נותנת אמון המעסיק כי אתה תהפוך חבר יקר של צוות אם שכר כעובד.

להשלים פרויקטים מוקצים על זמן

אם אתם צופים אתגר עם תאריך יעד על פרויקט אתה עובד, ודא שאתה להודיע ​​לממונים עליכם ולשאול על כל קלט שהוא / היא עשויה לספק או לבקש ארכה כדי לקבל את השלמת הפרויקט. הקפד שאתה מציע סיבה טובה לעיכוב הפרויקט כגון בעיות בלתי צפויות אחרות או סדרי עדיפויות עבודה אחרות כי צריך להיות ממוענת לפני מקבל את הפרויקט הספציפי יושלם במועד.

תמיד פעל לפי כללי חברה וקווים מנחים שייקבע

להיות חלק מהתרבות הארגונית כולל למידה לקוד הלבוש הוקם של התאגיד. זה גם אומר למידת זמן מוקצב ומהן הציפיות לתקופות הצהריים הוקמו והפסקות. קח את הזמן שלך כדי ללמוד את הכללים והנחיות צפויים ידי הארגון לפני שקפצתי פנימה בשגיאות חמורות. כמו כן, לבדוק את מדיניות חברה על מיילים אישיים, שיחות טלפון, ושימוש באינטרנט כדי למנוע מצבים מוזרים ומביכים.

לקבל קלט המפקח ועמיתים על ביצועי העבודה שלך

תקשורת עם מעסיקים על ביצועי העבודה שלך תספק הזדמנות עבורך כדי לשפר ולעשות את השינויים הנדרשים במהלך ההתמחות שלך. קלט זה יכול להיות מכריע עוזר לך לשפר את ביצועי העבודה שלך באמצעות הבהרה של הציפיות של המפקח. בעיות ניתן להימנע קרובות אחת הציפיות הועברו בצורה בגלוי לכולם הוא על אותו דף.

דיג קל, משימות חוזרות ונשנות בהתלהבות

המעסיק יבטח לך להשלים יותר משימות קשות ברגע שהם מכירים את היכולת שלך להתמודד עם הדברים הקטנים. מבוקש עבור עבודה נוספת ועוד המאתגר יתקבל בצורה חיובית על ידי מעביד אם אשרת אחריות על המשימות מייגעות יותר כי נדרשות לעשות את העבודה על בסיס יומי.

זהה בעיות כרגע לא מטופל על ידי הארגון

אתה יכול להציע התובנה שלך על בעיות שתזהו ולדון איך אתה יכול לפתור את הבעיה או למלא צורך זה בתוך החברה. מעסיקים מחפשים אנשים שיכולים לחשוב מחוץ לקופסא ולזהות פתרונות לבעיות נוכחיות שהניהול לא זיהה עדיין או לטפל. להיות מוכן להציע פתרונות שלדעתכם יכולים לעבוד כדי לפתור בעיה ספציפית או מצב.

לפתח יחסי קרבה עם עמיתים לעבודה

מעסיקים מחפשים אנשים שיכולים לעבוד היטב בסביבת צוות ויש מי עוצמות מסוימות תוספנה ההישגים הכוללים של הקבוצה.

יוזמת הצג

ממחישות התעניינותך לפתח ידע חדש ומיומנויות רלוונטיות לתפקיד יגדיל את הביטחון של המעביד הנכון והיוזמה שלך כדי לעשות עבודה טובה. מציג התלהבות מנחה סדנאות להשתתף או סמינרים יגביר את ההבנה של העסק ויעשה רושם חיובי על הממונה עליך.

בקשת עבודה נוספת

אם אין לך מספיק עבודה לעשות, הקפד לבדוק עם המפקח שלך כדי לראות אם יש איזו עבודה נוספת שאתה יכול לעשות. אם לא, בדוק אם אתה יכול לסייע לאחרים לקבל עבודתם הושלמה, אשר עשוי גם ללמד אותך מיומנויות חדשות בתהליך.

הצטרף איגוד מקצועי

השתתפות עמותות מקצועיות מספקת לתלמידים הזדמנות מצוינת לפגוש אנשים עובדים כרגע בתחום. באמצעות איגודים מקצועיים, סטודנטים גם ללמוד מה אנשים עת מקצועיים בתחום קוראים כמו גם על מקומות עבודה ברמת כניסה שעשויה להיות זמין כיום בארגונים אחרים.

בטא את העניין שלכם בעבודה עבור החברה

על ידי בעת עניין בחברה, את נותנים לדעת החברה כי אתה מחשיב את הארגון למקום שאתה רוצה לעבוד. למרות שיש לא יכול להיות עמדות נוכחיות שום זמינות, על ידי ותיידע הממונה עליך כי אתה תהיה מעוניין לעבוד עבור החברה, אתה יהיה סיכוי טוב יותר להיות קשר פעם בעמדה נפתחה.

רישות הוא על בניית מערכת יחסים. ברגע שאתה לפתח קבוצת רישות חזקה, תוכל לפתח תחושה טובה יותר של מה שנדרש כדי להצליח ללמוד כיצד ליצור רשת שיכול לסייע לכם להשיג את מטרות הקריירה שלך. העובדה שיש ברשותנו mentor מי שאתה מכבד יעזור להפוך את חוויית ההתמחות הרבה פחות מלחיץ.

החונך גם יספק לכם ממי ללמוד ומקום לקבל תשובות לשאלותיך. חפשו מנטור מקצועי אתה בוטח, ואל תפחדו לשאול שאלות, כי אדם לקבלת הצעות על דרכים בהן תוכל לשפר את הביצועים שלך ולהגדיל הרמה הנוכחית של הידע והכישורים. אתה יכול לשאול מה שנדרש כדי לעלות בתחום, הן בארגון והן בתעשייה ספציפית. ברגע שאתה להקים רשת חזקה לצבור ניסיון בתחום שלך, אתה גם תהיה הזדמנות לסייע מקצוע חדש המעוניינים לפרוץ בתחום.

הקשרים המקצועיים לך לפתח במהלך ניסיון ההתמחות שלך יהיו גם להיות חלק הרשת המקצועית שלך של אנשים שיכולים להעיד על הידע והיכולת שלך לעשות עבודה טובה. מערכת היחסים העתידי שלך עם הרשת שלך יש לטפח והמשיכו הרבה אחרי ההתמחות שלך נסתיימה לשמור אותו בריא ושלם.

הבנתך

לאחר שתשלים את ההתמחות שלך, קצר התודה מוערכת תמיד תשאיר רושם חיובי עם המעסיק. אם אתה מחזיר לקולג, להיות בטוח כדי לשמור על קשר עם המפקח והעמיתים ולקחת את הזמן כדי לברר משרות פוטנציאליות הם צופים בעתיד.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *