איך להיות רופא – חינוך דרישות רישוי

Posted on

איך להיות רופא - חינוך דרישות רישוי

רופאים , רופאים נקראים גם, לאבחן מחלות של פינוק אנשים ופציעות. בהתבסס על ההבדלים אימונים והפילוסופיות שלהם, יש להם גם את MD ייעוד (דוקטור לרפואה) או לעשות (דוקטור לרפואה לאוסטאופתיה) אחרי שמותיהם, למשל, ג’יין בראון, MD או ג’ים סמית, לעשות.

בעוד הן לרופאים ו DOS להשתמש בשיטות מסורתיות לטיפול בחולים למטרות שלהם למשל, תרופות וניתוחים-רופאים אוסטאופטים (osteopaths) להדגיש רפואה הוליסטית, טיפול מונע, וגם על מערכת השלד של הגוף. רופאים של רפואה עשויים גם להיות המכונים allopaths. למד מה שאתה צריך לעשות כדי להיות רופא כולל חינוך דרישות רישוי , בלי קשר לסוג אימון תבחר.

ראשית, לברר אם יש לך את המאפיינים שיעזרו לכם להצליח זו קריירה . בגלל האימונים שלך יכללו קורס מדע בעיקר, אתה צריך חזק  כשרון  עבור הנושא הזה. בנוסף לכך, ספציפית  מיומנויות רכות  שהן תכונות אישיות המאפשרות לך לעשות את העבודה שלך היטב, נדרשים. אתה, כמובן, חייב להיות רחום ורגיש לתחושות של אנשים אחרים. סטרונג  חשיבה ביקורתית  ועל פתרון בעיות מיומנויות , כמו גם מעולה  האזנה  ו  מיומנויות דיבור , תאפשרנה לך לתקשר עם מטופלים ועמיתים. גם יש לך היטב מאורגן מוכווני בפירוט.

דרושה השכלה

אם אתה רוצה להיות רופא, להתכונן להתחייב מבלה לפחות 11 שנים על חינוך על תיכוניים שלך. אחרי הולך לקולג ‘ במשך ארבע שנים כדי לקבל תואר ראשון, תצטרך ללמוד בבית ספר לרפואה במשך ארבע שנים יותר. אתה תרוויח גם תואר DO או MD. זה יהיה ואחריו שלושה עד שמונה שנים של חינוך רפואי בוגר (GME) בצורה של תכנית התמחות או תושבות.

אתה חייב ללמוד בבית ספר לרפואה, כי הוא מוכר על ידי ועדת הקישור לחינוך רפואי (LCME) או  הוועדה לאוסטאופתיה האגודה האמריקנית על אוסטיאופתיה מכללת הסמכה  (קוקה). שניהם באתרי האינטרנט של הארגונים ברשימת תוכניות מוכרות.

מה אתה יכול לצפות ללמוד בבית הספר לרפואה? הקורסים שלך כנראה יכללו את הדברים הבאים, אך עשוי להיות שונה, תלוי אם אתה להשתתף בתכנית האלופטית או אוסטיאופתי:

 • אבני הבניין ביו
 • פתופיזיולוגיה משולב
 • אדם ברוטו האנטומיה התפתחותית
 • פיזיולוגיה
 • גנטיקה רפואית
 • פַרמָקוֹלוֹגִיָה
 • היסטולוגיה ואמבריולוגיה
 • תזונה אנושה
 • תוֹרַת הַחִסוּן
 • מחלות מדבקות
 • עיניים
 • מנהלים לרפואה
 • מנהלים של כירורגיה

בנוסף הקורס שלך, אתה גם תקבל הכשרה קלינית מקיפה באמצעות סיבובים קליניים. מצפים לעבוד במגוון התמחויות קליניות כולל רפואת ילדים, נשים ויולדות, רפואת משפחה, כירורגיה, רפואה חירום, ורפואה פנימית, מקבל הדרכה מעשית עם מטופלים.

לכניסה לבית הספר לרפואה

כניסה לתוך בית הספר לרפואה היא מאוד תחרותית. על פי האגודה האמריקנית של מכללות לרפואת אוסטיאופתיה  (AACOM), מועמד עם הסיכוי הטוב ביותר להגיע לבית ספר אוסטאופטים “הוא היטב מעוגל, יש רקע רחב … ו הוכיח מצוינות אקדמיות.” בנוסף, הוא או היא “רוצה להסתבך זמן שלו או שלה בקהילה לצד הוצאה מקבל ידע המטופלים שלו או שלה, הוא רחום, ויש לו מיומנויות תקשורת מוצקות מגע מרפא” (אגודה האמריקנית של מכללות לרפואה לאוסטאופתיה.  איכויות של סטודנט לרפואה אוסטיאופתיה מוצלח ) .

עוד קובע הסעיף זה מועמדים רבים לתוכניות רפואיות אוסטיאופתי הם לא מסורתיים תלמידים שהם מבוגרים (25% מכלל תלמידים הודו הם גיל 26 ומעלה). הם באים ממגוון רחב של רקעים הקריירה.

אלופאתית (MD) תוכניות הם גם מאוד תחרותיים סלקטיבית. כמו תוכניות לעשות, הם מחפשים סטודנטים שביצעו היטב מבחינה אקדמית. הם מעדיפים מועמדים עם מיומנויות תקשורת מעולות, אשר הוכיח יכולת מנהיגות.

מועמדים בדרך כלל בטח מילא הקורסים במכללת תנאים במדעים, כולל ביולוגיה וכימיה כללית ואורגנית, מתמטיקה, אנגלית, וסטטיסטיקה. למרות הדרישות הספציפיות להשתנות לפי הספר, ההסתדרות הרפואית האמריקאית (AMA) קובע כי ממוצע ציונים של 3.5 ו 4 על סקלה 4 נדרש לקבלה (איגוד הרפואה האמריקני. הכנות לקראת בית הספר לרפואה). בנוסף, יש לבצע גם על מבחן הקבלה למכללות רפואי (MCAT).

מה עליך לעשות אחרי שתשלים החינוך הרפואי שלך

לאחר השלים ההשכלה הרפואית שלך, תצטרך להפוך מורשה ברפואה במדינה שבו אתה רוצה לעבוד. כל 50 המדינות בארצות הברית, כמו גם את מחוז קולומביה, יש לוחות רישוי רפואי מדינה אחראיות רופאי רישוי.

בעוד כל לוח יש דרישות משלו, וכולם דורשים לאחר שהשלימו את לימודי רפואה הוסמכו בוגר חינוך רפואי. לרופאים חייב לעבור את כל שלושת החלקים של רפואי ארצות הברית רישוי בדיקה (USMLE), ו- DOS חייב לעבור את כל שלוש רמות של רפואי אוסטיאופתיה מקיף רישוי בדיקה (COMLEX-ארה”ב). צור לוועדה הרפואית למדינה במצב שלך כדי ללמוד על הדרישות שלה. הפדרציה של ועדות רפואיות המדינה  גם מפרסמת את הדרישות ספציפי מדינת רישוי רפואי ראשוני.

בנוסף מקבל רישיון מדינה, רופאים רבים בוחרים להיות לוח מוסמך מומחיות רפואית. כל אחת מועדות חבר המועצה האמריקנית התמחויות רפואיות  מעניק  הסמכה  אשר יש לחדש מדי כמה שנים. הסמכה ראשונית דורשת השלמה של בית ספר לרפואה וחינוך רפואי בוגר, והעביר בחינה בכתב או בעל פה, כי תחום התמחותו.

כיצד לקבל את העבודה הראשונה שלך בתור דוקטור

הכנתי להיות רופא לוקח הרבה מאמץ, לא כסף להזכיר: ארבע שנים בקולג ‘, ארבע שנים של בית ספר לרפואה, ושלוש עד שמונה שנים של חינוך רפואי לתארים מתקדמים. אחרי כל זה, יש בחינה לעבור.

קבלת רישיון יכולה להיות בועדת רישוי התהליך ארוכה חייבת לוודא כי המחשב עומד בכל כישורים-ו שלך אחד מאוד יקר עם שכר שנע בין כמה מאה דולרים. עד שאתם מוכנים לחפש עבודה, אתה תהיה מוכן היטב כדי עבודה. הנה כמה איכויות מעסיקים רוצים מועמדים לעבודה. מעסיקים רשומים אותם הכרזות עבודה במקורות שונים:

 • “שומר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרקטיקה רפואית, אתיקה, ואת מקצוענות בכל עת.”
 • “תיעוד מדויק ועדכני של רשומות רפואיות.”
 • “מראה כבוד ורגיש להבדלים תרבותיים.”
 • “יכולת להניע ועבודה יעילה עם אחרים.”
 • “בעיה פותרת עם יצירתיות וכושר המצאה.”
 • “חייב להיות שחקן נבחר ויש לנו תשוקה מה שאתה עושה.”

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *