איך להיות עוזרת משפטית – זקוק לך כישורים כדי להצליח בתור עוזרת משפטית

Posted on

איך להיות עוזרת משפטית - זקוק לך כישורים כדי להצליח בתור עוזרת משפטית

הרשימה הבאה מתארת ​​שמונה של מיומנויות העוזרת המשפטית העליונה הכרחי להצלחה. מאסטרינג יכולה ליבה אלה יכולים לעזור לך לקדם במקום העבודה ולהשיג יתרון תחרותי בשוק המשפטי של היום.

תקשורת

תקשורת אפקטיבית היא היסוד בפועל החוק. בין אם אתה מראיין לקוח חדש, פנייה למומחה, גביית ההודעה של עד, תזמון כתבת משפט או לדון בעסקה עם הפרקליט המפקח שלך, עד 80% מהיום שלך הוא בילה תקשורת עם אחרים. ככל מן של עורך הדין והעוזרים-המשפטיים לשמש כמקשר בין לקוחות, מומחים, ספקים, שלהגנה וצדדים אחרים בליטיגציה או עסקה. לכן, את היכולת לתקשר בצורה ברורה ויעיל היא מיומנות עוזרת משפטית חיונית.

כתיבה

Top-notch כישורי כתיבה חיוניים כמעט לכל תפקיד עוזרת משפטי. והעוזרים-המשפטיים ליטיגציה לנסח תכתובת, כתבי טענות, גילוי, תנועות, תחתונים, תזכירים משפטיים ומסמכים אחרים הנעים מן פשוט אל מסובך. והעוזרים-המשפטיים Transactional לנסח החלטות, הסכמים, חוזים ומסמכים נלווים. מאז כתיבה היא פונקצית עוזרת משפטית אינטגרלית והעוזרים-המשפטיים מי להתמחות באמנות ברורה, תמציתית ומשכנעים תקשורת הכתובה יהיה הבדילו עצמם מעמיתיהם.

מיומנויות מחקר וחקרני

מחקר הוא עוד מיומנות עוזרת משפטית ליבה. בנוסף מאסטרינג שיטות מחקר משפטיים מסורתיות והעוזרים-המשפטיים חייב להיות בקיא בכל מסדי מחקר האינטרנט ומחקר משפט Westlaw ו Lexis / Nexis כזה. עוזרים משפטיים חייבים גם ללמוד לנתח עובדות מקרה כראוי לצטט סמכות חוקית. כישורי חקירה מוצקים בהקשרים אזרחיים, פליליים טרנזקציות הם גם הכרחיים להתחקות אחרים רשומים רפואיים, ראיות, מסמכים, ועדים.

מיומנויות טכנולוגיות

מיומנויות טכנולוגיות הן אחד כישורי עוזרת משפטיים הנחשק בשוק המשפטי של היום. ככל שטכנולוגיה מחלחלת לכל היבט של תרגול החוק והעוזרים-המשפטיים חייב לשלוט במגוון הולך וגדל של עיבוד תמלילים, גיליון אלקטרוני, תקשורת, מסדי נתונים, מצגות ותוכנות מחקר משפטיות. עוזרים משפטיים לעתים קרובות מואשמים ביצוע רכישות טכנולוגיה בתוך משרד עורכי הדין שלהם או המחלקה משפטית. טכנולוגיה משפטית גם הולידה נישות עוזרת משפטיות חדשות – תמיכה ליטיגציה ו e-discovery. עוזרים משפטיים שמביאים מיומנויות טכנולוגיה המתקדמת לשולחן יש יתרון תחרותי בשוק המשפטי.

ארגון

עורכי דין להסתמך על מנהלנים לעשות סדר המשפטים והתיקים שלהם בעניינים אזרחיים, פליליים הטרנזקציות. ליטיגציה מסמך עתיר ועסקות ארגוניות לייצר כמויות עצומות של מסמכים ונתונים. לכן, היכולת למיין, מדד, לקטלג, כדי, לארגן ולטפל מידע זה היא מיומנות עוזרת משפטית עקרונית. בנוסף לארגון מסמכים פיזיים, תערוכות, וראיות והעוזרים-המשפטיים חייב לשלוט ביישומים טכנולוגיים מסדי נתונים המסייעים בניהול נתונים הקשורים למקרה.

Multi-Tasking

לעתים רחוקות הם והעוזרים-המשפטיים שהוקצו מקרה, עסקה או במטלה אחת. בעולם האמיתי, מנהלנים חייבים ללהטט משימות מרובות בו זמנית לאזן עדיפויות מתחרות. לדוגמא, עוזרת משפטית ליטיגציה עשויה לראיין כעד, דואר אלקטרוני לקוח, לאמן חבר לעבודה על מסד נתונים חדשים ולחקור סוגיה משפטית בתוך אותו הגוש-שעה אחת של זמן. הכי והעוזרים-המשפטיים מוצלח יכול לחשוב באופן גמיש, הקצאות לתעדף לאזן את הדרישות של מפקחים ולקוחות מרובים.

עבודת צוות

עבודת הצוות היא מיומנות אחרת עוזרת משפטית עקרונית. אספקת שירותים משפטיים היא מורכבת מספיק כי צוות עם כישורים מרובים יש צורך לספק איכות ושירות יעיל וחסכוני. יתר על כן, שכן כללים לגבי הפרקטיקה המורשית של החוק מחייב והעוזרים-המשפטיים לעבודה תחת פיקוחו של עורך דין, עבודת הצוות היא חלק בלתי נפרדת בפועל עוזרת משפטית. עוזרים משפטיים הם חלק מצוות משפטי גדול בתוך הארגון שלהם שעשויים לכלול מקורבים, שותפים, מנהלני בחור, מזכירות משפטיות ועוד. עוזרים משפטיים גם חייבים לעבוד בשיתוף פעולה עם גורמי חוץ לרבות לקוחות, שלהגנה, מומחים וספקים.

תשומת לב לפרטים

בעוד עורכי דין לעתים קרובות מתמקדים את התמונה הגדולה, את הפרטים ליפול אל העוזרת המשפטית. משימות Paralegal כגון לצטט בדיקה (אימות סמכות חוקית בתחתונים ותזכירים), סקירת מסמכים, ניהול תערוכה וחיפושי כותרת דורשת מאומץ לב לפרטים. ניהול המורכבות הלוגיסטית של מתכוננת למשפט או סגירה גם דורש התמקדות שפע של פרטים, החל תערוכות מספור ותקציבים שיוודאו למעקב אחר תאריכי משפט הגשת מועדים.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *