איך להיות דיאטנית – דרישות השכלה ורישוי

Posted on

איך להיות דיאטנית - דרישות השכלה ורישוי

דיאטנים לתכנן תוכניות מזון ותזונה בבתי ספר, סוכנויות קהילה, מכללות, מתקני בריאות, ומזנוני חברה. חלק בנוהגים פרטיים.

כמו השמנה ובעיות תזונה אחרות הקשורים ממשיכים להשפיע על בריאותם של אנשים, אנשי המקצוע בתחום הבריאות אלה ללמד את הציבור לאכול טוב יותר. כחלק ממאמץ זה, הם מחנכים אותנו על מה מזונות יכולים להזיק לבריאות שלנו ואלו יכולים להגן עליו. האם אתה מעוניין הכיבוש הזה? למד כיצד להפוך דיאטנית.

מה צריכים דיאטני Do חינוך?

כדי להפוך דיאטנית, אתה חייב להרוויח לפחות תואר ראשון תורת התזונה, מזונות, תזונה; וניהול מערכות foodservice; או אזור נלווה. לפני בחירת תוכנית, להחליט אם אתה רוצה להיות דיאטנית מוסמכת (RD).

RD מהווה אישור אקדמית תזונה בתזונת מענקים לבוגרי תוכניות בקולג שאשרו המועצה להסמכה לחינוך תזונה בתזונה ( ACEND ). אם אתה רוצה להיות שתפקיד כאשר-ערך ייעוד בחיפוש משום שהיא מצביעה על כך שפגשת מסוימים סטנדרטים-אתה גם תצטרך לעשות ACEND-מוכר שישה עד 12 חודשים בפיקוח ההתמחות לעבור בחינה. כדי לשמור על אישורים RD, תצטרך להשלים דרישות השכלה מקצועית שיימשך לאורך כל הקריירה שלך.

ACEND accredits שני סוגים של תוכניות ראשון ותואר שני תואר. הראשון הוא התוכניות הדידקטיות בתזונה (DPD) והשני הוא התוכניות המתואמות בתזונה (CP). In a DPD, תוכל ללמוד את יסודות תרגול דיאטטי וכאשר תסיימו תוכל להגיש בקשה לתכנית בפועל בפיקוח שאושר ACEND, הידוע גם כמתמחה. In a CP, תלמד את יסודות תרגול דיאטטי, ובמקביל להשלים את האימונים המעשיים הנחוצים כדי להפוך RD.

לפני תחילת קורס ב הגדול שלך, בין אם זה תזונה, תורת תזונה קולינרית, או מזונות ותזונה, תצטרך לעמוד בדרישות ההשכלה הכלליות של בית הספר שלך. זה כולל המדע לוקח, מדעי החברה, מדעי הרוח וכיתות.

בעוד תוכניות מוכרות חייבות לעמוד בסטנדרטים לחינוך תורת תזונה שנקבע על ידי ACEND, אין דרישה אחרת לגבי מה בדיוק קורסים הם חייבים להציע. לדוגמה, תוכניות תזונה קולינרית, כמו זו ב  אוניברסיטת ג’ונסון אנד ווילס , מציעים שיעורים באמנויות קולינרית בנוסף לקורסים תזונה. תוכנית הלימודים תורת התזונה בבית החטיבה של אוניברסיטת ג’ורג’יה מדינת תזונה מדגיש בריאות קהילתיים ותזונה. הנה כמה דוגמאות הממחישות את המגוון הרחב של שיעורים שכל עלול לגרום למישהו להיות דיאטנית מוסמכת:

 • תזונת הקהילה
 • תזונה אנושה
 • תרפיה תזונה רפואית
 • כימיה תזונתית
 • ייעוץ תזונתי יישומית
 • תזונת תוחלת חיים
 • אתיקה רפואית
 • מטבח ספא
 • מטבח צמחוני

בעוד תואר ראשון הוא דרישת המינימום כדי להיות דיאטנית, כמה אנשים מחליטים להרוויח תואר שני. תואר מתקדם זוהי אפשרות מעשית עבור סטודנט שכבר דיאטנית אבל רוצה השתלמות, או אחד שיש לו תואר ראשון בתחום אחר של המחקר ואת רוצה לפתח קריירה בתחום זה.

כיצד לקבל לתכנית בתזונה

תנאי הקבלה משתנים לפי הספר. רוב התוכניות לתואר הראשונות מקבלות תלמידים ישירות מתיכון ולעתים קרובות דורשות תמליל הכולל שיעורים במתמטיקה, כימיה וביולוגיה.

חלק מהתוכניות שני מיועדות למי שכבר דיאטנים ועוד עבור חלפני קריירה. מצא את אחד כי הוא המתאים ביותר ליעדים שלך.

מה יהיה מה שאתה צריך לעשות אחרי סיום הלימודים?

ארבעים ושש מדינות דורשות דיאטנים-הן RDS ואלה aren’t- להיות מורשה או מוסמך. סטודנטים שמעוניינים להפוך RDS חייבים להשלים תכנית בפועל שאושר ACEND (סטאז ‘) ולשבת על בחינה בכתב.

אתה מתבקש לבדוק עם המדינה שבה אתה רוצה לעבוד כדי לברר אם רישיון או הסמכה נדרשת, ואם אחד הוא, מה התקנות הספציפיות. האקדמיה של תזונה בתזונת שומר רשימה של פרטי קשר של כל מדינה: רשימת אנשי קשר סוכנות רישוי המדינה .

כמה דיאטנים ותזונאים קוראים לעצמם. אנשים אחרים המספקים ייעוץ תזונתי ללכת לפי הכותרת כי גם. לפני שהחליט לקרוא לעצמך תזונאי, לעשות קצת מחקר כדי לראות אם המדינה שבה אתה רוצה להתאמן מסדירה את השימוש במונח זה.

כיצד לקבל את העבודה הראשונה שלך בתור דיאטנית

לאחר שסיים את לימודיו בקולג ‘, ואולי מקבל אישורי RD שלך, וקבלת רישיון מקצועי אם הוא נדרש לעשות כן, אתה תהיה מוכן לחפש עבודה. כרזות איוב ממקורות שונים היו המפרטים הבאים:

 • “ידיעת מגוון הרחב של מחלות כרוניות, הפרוגנוזה, תרופות, שיטות טיפול, ותגובת מחלה לטיפול תזונה רפואית”
 • “רמה גבוהה של הכוונה עצמית לעבוד באופן עצמאי”
 • “הדרכה ב בקרת עלויות, ניהול מזון, טיפול בתזונה, וכו ‘”
 • “יכולת לתקשר ביעילות עם צוות בית חולים, רופאים, ומטופלים”

האם אתה עומד בדרישות אלו?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *