איך לדבר על פניית המכתב המלווה שלך

Posted on

איך לדבר על פניית המכתב המלווה שלך

אם אתה מכיר מישהו בחברה או מישהו עם קשר חזק חברה, זה יכול להיות מועיל כדי להזכיר להם כיסוי מכתבך כשאתה מועמד לעבודה. לאחר הפניה יכול לעזור לך להתבלט מהקהל כשאתה חיפוש עבודה.

להזכיר כי אתה הופנית על ידי מישהו כמו מקבל הפנית תעסוקה מראש. מנהלי מגייסי עובדים ייקחו סבירים מבט מקרוב על מועמדים שאיתם הוא חולק קשר הדדי, ויש לכך סיבה טובה: מחקרים הראו כי שכירה דרך תוצאות הפניות לעובד מהר, זול, יעיל יותר שכירה להסתמך על אתרי עבודה.

שוכר פנייה נוטה גם להגיע עד מהירות מהר יותר, בכושר טוב יותר, ולהישאר עם החברה כבר.

טיפ: כך להזכיר הפניה שלכם וחיבור משותף המכתב המלווה שלך יכול לעשות את ההבדל בסיוע היישום שלך לקבל תשומת לב על ידי מעסיקים פוטנציאליים.

זה גם נותן את המנהל המגייס כמה בהקשר לרקע העבודה שלך ומספק מידע נוסף אודותיך.

מהו מכתב פתיחת פנייה?

מכתב כיסוי הפניה מזכיר חיבור הדדי כאשר פונים לקבלת עבודה. ייתכן שאתה שהופנה על ידי קולגה, חבר, עובד בחברה אתה מעוניין, לקוח או ספק, או אפילו במשרד הקריירה שלך במכללה.

היתרונות של להיות מכונה

מועמדים הרבו הם מקור מוביל של עובדים חדשים, ומעסיקים רבים מבקשים הפניות פעילות כאשר גיוסים למשרות פתוחות. 3 גם אם החברה לא קיימת תוכנית חבר מביא חבר רשמי, הפניות בדרך כלל מתקבלים בברכה כדרך לזירוז תהליך שכירת ולאבטח מועמדים חזקים עבור משרות פנויות.

בעל שם הפניה להזכיר כיסוי מכתבך עוזר המנהל המגייס להבין את הקשר המשותף יש לך איתם או המעסיק שלהם. הפניה גם עוזר לספר על החוויה שלך למצב פתוח, תלוי איך אתה יודע המפלגה מתייחס, יכול לספק כמה תובנות כמה טוב אתה יכול להשתלב בחברה.

המכתב הנלווה גם מספק הזדמנות בקצרה להדגיש בחינוך, כישוריך, ואת הכישורים לתפקיד. בנוסף להזכיר ההפניה שלך, תהיה לך ההזדמנות להוסיף כמה דוגמאות ספציפיות של למה אתה המועמד הטוב ביותר לתפקיד ולשתף ופרטים נוספים שלא נכללו בקורות החיים שלך.

מי כדי לבקש הפניה

ישנן דרכים רבות ושונות יופנו עבודה. חיבור בחברה עשוי לברר האם יש לך עניין לחקור הזדמנויות חדשות. אתה עשוי לגלות כי אתה מחובר עם עובד ב LinkedIn. לפני החלת עבודה, תסתכל לראות את מי אתה מכיר בארגון.

הערה: הפנייה אינה חייבת להיות קשר עסקי. אתה יכול לשאול מישהו שאתה מכיר בחברה או מי שיש לו קשר בחברה אם הם ימליצו לך על עבודה.

הקפידו לבדוק עם הפרט מראש ולשאול אם הם מוכנים לתת לך הפניה . גם אם אתה בטוח שהם לערוב לך, מתן פניית פוטנציאל הראשי-אפ מבטיח שהם יהיו מוכנים ומסוגלים להציע את ההמלצה הטובה ביותר האפשרית, בהתחשב בדרישות התפקיד.

אתה יכול לשלוח מכתב או דוא”ל לבקש הפניה , אשר נותנת לאדם את הזמן ואת ההזדמנות לחשוב דרך מה הם יכולים לעשות בשבילך, ואיך להתקדם. מבוקש בכתב גם נותן החיבור שלך שאזל אם הם לא נוחים בהתייחסו לך.

איך לדבר על פנייה

  • להזכיר מי מתייחס אליך. כאשר אתה משתמש  הפניה במכתב הכיסוי שלך , להזכיר להם בפסקה הראשון. כלול את הפרט לפי שם ולתאר הקשר שלך איתם גם כן.
  • הסבר כיצד אתה מכיר את האדם. תן תיאור קצר של כמה אתה מכיר את האדם, ולהסביר כיצד הם באו כדי להיות מוכרים עם כישורי העבודה שלך ומיומנויות.
  • תאר מדוע הם ממליצים לך. אם האדם מומלץ לבקש עמדה המסוימת הזה, לנצל את ההזדמנות כדי להזכיר למה הם המאשרת לך. מה איכויות הספציפיות שלך גרם להם לחשוב שאתה תהיה התאמה טובה עבור החברה ועבור העבודה? מה יש לך להציע לחברה?

הנה דוגמא של פסק מבוא להזכיר כי המועמד שהופנה על ידי עמית:

לדוגמא: עמיתי איימי סמית המליץ קשר ואני אליך באופן ישיר את עמדת נציג המכירות ב- ABC, Inc. איימי ואני עבדנו בשיתוף פעולה הדוק בתחום במשך שנים רבות, והיא חשבה החברה תהיה מתאימה לסגנון שלי וניסיון במכירות. היא ציינה כי בתור איש מכירות מוצלחות, עטורת פרסים, אני אהיה תוספת מצוינת לצוות ב- ABC, Inc.

עצות לכתיבת מכתב פניית Cover

שם-ההפלה לא באה בקלות לאנשים מסוימים, במיוחד אם אתה כבר נאבק עם איך לכתוב על ההישגים שלך ולמכור את עצמך מנהל גיוס. למרות שזה עלול להיות אתגר, להיות מכונה עבודה יכולה לתת לך דחיפה על פני המתחרים. לכל הפחות, זה אמור לעזור לך לקבל נחשב לראיון. במקרה הטוב, זה יכול לתת לך רגל בדלת שעשוי להוביל הצעת עבודה.

דוגמאות סקירה. אם אתה לא בטוח מה לכתוב, זה עוזר להסתכל דוגמאות של מכתבים נלווים, אם כי אתה תרצה מכתב החייט שלך כדי להתאים לנסיבות האישיות ומקצועיות הספציפיות שלך.

אם תדבר על upfront ההפניה. זכור לכלול אזכור קצר של ההפניה וההמלצה שלך מייד במכתב הנלווה. אסטרטגיה זו מעמידה את הפנייה בקדמת המוח של הקורא, לתת להם בהקשר של המידע הבא.

הפוך את הרושם הראשוני הטוב ביותר. להרחיב על החוזקות שלך ומדוע אתה המועמד המתאים ביותר לתפקיד. המכתב הנלווה מציע הזדמנות לעשות רושם ראשוני חזק, מכיוון שזה הדבר הראשון סביר מנהל גיוס רואה, ואולי אפילו לפני בקורות החיים שלך.

שתף את ההישגים שלך. דוגמאות קצרות ציון ההצלחות שלך במקום העבודה כדי להוכיח שאתה האדם המוכשר ביותר לתפקיד.

בזהירות להגיה את מכתבך. כמו עם כל תכתובת העסקית, לוודא שאתה להגיה מכתב הכיסוי שלך עבור איות ודקדוק נכונים, ולבדוק כי גפרורי המידע בכל המסמכים שאתה שולח.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *