איך לבחור את הזכות וגודל הגופן עבור מכתבי כיסוי

Posted on

איך לבחור את הזכות וגודל הגופן עבור מכתבי כיסוי

כאשר אתה כותב מכתב פתיחה, חשוב להשתמש בסגנון כי גופן או סוג ברור וקל לקריאה. שקול כי מנהלי שכירת יש לבחון עשרות, אם לא מאות, של המועמדים למשרה. הם עשויים מיד לעבור על מכתב פתיחה ולחדש שאינו קריא באופן מיידי.

טיפ : הקפידו לעשות הגופן שלך גדול מספיק, כך שהקורא לא צריך לפזול כדי לקרוא את מכתבך, אבל לא כל כך גדול, כי מכתבך אינו מתאים גם בדף.

תשאיר את זה פשוט

כשמדובר בבחירת גופן לשימוש מכתב הכיסוי שלך, המלצתנו היא לשמור את זה פשוט ומקצועי. אתה רוצה המילים והמסר שלך להתבלט, לא הבחירה בגופן שלך. הימנע משימוש גופני חידוש בסגנון מקצועי כגון Comic Sans, כתב יד, או גופנים בסגנון סקריפט.

באופן אידיאלי, האותיות המשמשות המכתב המצורף תהיינה שניהם באותו הגודל וסגנון לזו שבוצעה בתוך קורות החיים שלך, כדי לעזור לך להציג חבילה מלוכדת. טיפים אלו לקביעת הגופן הנכון מכתב הכיסוי שלך, כמו גם מה גודל זה צריך להיות, ואשר סגנונות הם ואינם מתאימים לשימוש במכתב כיסוי.

בחר אחת גופן פשוט

שימוש בגופן פשוט יבטיח לכסות את המכתב הוא קל לקריאה. גופנים בסיסיים כמו Arial, ניו השליח, Calibri, Verdana, ו- Times New Roman לעבוד היטב. רוב מילת תוכניות עיבוד באמצעות אימייל לא כברירת מחדל בחירה מקצועית ובקלות קריאה.

הגבל את עצמך גופן אחד לכסות את המכתב; עדיף לא לערבב כמה גופנים במסמך אחד.

אין צורך להשתמש בסגנונות שונים במכתב כיסוי. הימנע וקו תחתון או הטיית, ולהשתמש בטקסט הדגשה רק כאשר הדגשת ההישגים לכימות שצריכים “פופ” בדף.

פיק לגודל מתאים

תלוי כמה תוכן יש לך במכתבך, בחר גודל גופן 10 או 12 נקודות.

זה הכי טוב אם אתה יכול לעצב מכתב הכיסוי שלך, כך שהוא מתאים בדף אחד, עם שולי כי הם לא יותר מ 1” לא יהיו קטנים מ 0.7” .

אם מכתבך כולל כותרת עם שמך ופרטי אנשי קשר שלך, אתה יכול לבחור לעשות בגופן זה מעט גדול.

איך לעשות את הבחירה שלך

  • בחר גופן מהרשימה בחלק העליון של המסמך לפני תחילת כתיבת המכתב שלך, או:
  • הקלד מכתב הכיסוי שלך.
  • סמן את תוכן מכתבך.
  • כך או לבחור את הגופן מהחלון הקופץ או לבחור את הגופן מהרשימה בחלק העליון של המסמך.
  • בחר את גודל הגופן שאתה רוצה להשתמש באותו אופן.
  • להגיה מכתב הכיסוי שלך.
  • הדפס מכתב הכיסוי שלך, גם אם אתה הולך להעלות את זה באינטרנט, כדי לוודא כי הוא ערוך, במרווחים כראוי, ואת נראה כמו שאתה רוצה.

לכלול שפע של White Space

ללא קשר לגודל הגופן, תבחר, שם צריך להיות מקום בחלק העליון של המכתב ובין כל פיסקה וכל קטע של מכתב הסיכום. הנה איך חלל מכתב הכיסוי שלך.

כאשר אתה משתמש ב- Microsoft Word, בחר תבנית על מכתבך. אם אתה משתמש בתכנית עיבוד תמלילים שונה, התהליך דומה. בחר את תוכן המכתב המלווה שלך, ואז לבחור גופן וגודל גופן.

ייתכן שיהיה עליך לנסות כמה בגדלים שונים על מנת לוודא כי המכתב הנלווה מתאים בדף אחד. ראה טיפים לעיצוב האלה כדי להיות בטוחים מכתבך יעשה את הרושם הטוב ביותר.

כיסוי דוא”ל מכתבים

המידע שלעיל חל בעיקר במקרים שבם אתה שולח מכתב פתיחה מסורתי בדואר חילזון או כאשר אתה שולח מכתב פתיחה רשמי כקובץ מצורף Word או PDF להודעת הדוא”ל. ראה הוזהר כי העתקה והדבקת מכתב פתיחה לתוך הגוף של הודעת הדוא”ל עשוי להרוס את העיצוב, ולכן קשה לקרוא עבור מעסיק אשר עשוי להיות מערכת מחשב שונה.

הדבר הבטוח ביותר לעשות כאשר אתה העתקה והדבקה מכתב הכיסוי שלך לדוא”ל היא להסיר את כל העיצוב ו- HTML ולהגיש אותו כטקסט פשוט.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *