איך זה עולה הרבה כדי להיות דוגמנית?

Posted on

איך זה עולה הרבה כדי להיות דוגמנית?

אחד התחומים שיוצרים את הבלבול ביותר עבור דגמים חדשים הוא בתחום עמלות, הוצאות, עלויות הפעלה. יש הרבה hype ומידע מוטעה שמסביב הוצאות דוגמנות ומה מודל צריך ולא צריך לשלם עבור כפי שהם מתחילים לצאת. מידע שגוי זה נפוץ במיוחד בפורומי דוגמנות ומשאבים מקוונים אחרים. מודלים חדשים יכולים לקבל מבולבל עד כדי ויתור ולא רודף החלום שלהם. אל תתנו לזה לקרות לך.

כשאתה מתחיל את המסע שלך להיות דוגמנית, אתה באמת תצטרך רק שני דברים פשוטים: תצלומים וחשיפה. רכישת הדברים האלה לא צריכות להיות יקרים, ועם קצת ידע, זה יכול אפילו להיות זול.

Snapshots הבסיסי

הצעד הראשון במסע הדוגמנות שלך צריך להיות כדי לקחת כמה תמונות בסיסיות. תמונות אלה יכולות להיות פשוטות מאוד, והם יכולים להילקח על ידי חבר או בן משפחה. אתה רוצה ללבוש בגדים פשוטים ואיפור מעט מאוד בתמונות אלה.

קבל סוכני דוגמנות חשיפה הצופה

ברגע שיש לך את התמונות שלכם, אתם צריכים להשיג תצלומים אלה נתפסו על ידי סוכנים ו סיירים רבים ככל האפשר. חשיפה זה יעזור לך לקבל חתום על סוכנות-דוגמנות המטרה הגדולה הראשונה של כל דגם שאפתן. ישנן מספר אסטרטגיות להתמודדות הצעד הזה, ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

אתה יכול להדפיס את התמונות שלך פיזי לשלוח אותם לכל הסוכנויות, אבל זו תהיה הדרך האיטית ביותר והיקרה ביותר להתקרב צעד זה. ניתן גם לשלוח תמונות שלך לכל הסוכנויות. בעוד הדוא”ל היא אלטרנטיבה חופשית משלם עבור דמי משלוח, זה לא תמיד יעיל-מייל סביר יותר להתעלם או החמיץ בטעות מ חבילה פיסית שמקבל נמסרה למשרד. לבסוף, אתה יכול לפרסם את התמונות שלך אתרי צופיות המודל, אם נודע לך על סוכנים או סיירים שמחפשים באופן פעיל עבור דגמים.

ברגע שיש לך תמונות ו אסטרטגיה להשגת חשיפה, וזה פחות או יותר אותו! במאמץ מספיק וכמה מזל, שני הדברים האלה יהיה לקבל את הרגל בדלת של עולם הדוגמנות.

ברגע משרד פרסום רוצה להכניס אותך

ובמקביל להרוויח תשומת הלב של סוכנות היא סיבת דגם חדש שום לחגוג, זה רק מסמן את תחילתו של קריירת הדוגמנות שלך. סוכנות אחת הביעה עניין המייצג אותך, יינתן לך סביר מערך חדש לגמרי של משימות רבות אשר יעלה כסף. אתה יכול להיות מסופר כי אתה צריך לשכור אמן צלם, איפור, או סטייליסט. ייתכן שתתבקש לעשות הדפסים של התמונות שלך, ליצור כרטיסי מרוכבים, לפרסם תמונות שלכם באתר סוכנות, וכן הלאה. סוכנויות מסוימות אפילו לספר לך כי אתה צריך לקחת דוגמנות כיתות בבתי ספר המלמדים כאלה כישורים.

זהו הזמן עבורכם לקחת נשימה ולנסות להבין את הדרך הטובה ביותר עבורך.

דגמים חדשים רבים שמעו “אם אתה צריך משהו לשלם שמדובר בהונאה” או “אם סוכנות אוהב אותך, הם ישלמו על הכל.” עם זאת, זה לא תמיד המקרה, ואת סוגיית ההוצאות הוא מעולם כמו לחתוך ויבש כמו אנשים היו רוצים לחשוב. אתה לא צריך לוותר על עצמך או סוכנות כאשר הנושא של הוצאות עולה, אבל אתה צריך לחשוב היטב על מה אתה ההוויה תתבקש לעשות ומה שהכי טוב לקריירה שלך.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון הם:

  • מהו המוניטין של הסוכנות? האם הסוכנות הידוע לפיתוח מודלים חדשים וקבל להם הזמנות? האם יש להם קשרים לסוכנויות גדולות יותר בשווקי דוגמנות גדולים? מהי תוכניתם כיצד לשווק לך?
  • אם אתה צריך תמונות חדשות, לשאול את הסוכנות לקבלת רשימה של צלמים שונים הם ימליצו. אם הם מתעקשים כי אתה משתמש צלם הבית שלהם, להיזהר. זה יכול להיות סימן אזהרה כי הם מרוויחים יותר Photoshoots מכירה ממה שהם עושים מקבלים אותך הזמנות. סוכנות אסורה להרוויח הכנסת Photoshoots שלך.
  • האם חלק הסוכנות של בית ספר לדוגמנות? כיתות דוגמנות יכולות להיות מועילות דגמים מסוימים, אבל הם לא צריכים להיות דרישה לך לקבל חתום לסוכנות.
  • האם אתה בשוק גדול כמו ניו יורק, לוס אנג’לס, מילאנו, פריז או? או שאתה בשוק קטן, מקומי? רוב הדגמים לא מתחילים בחלק העליון ב הגדולה בניו יורק או בפריז סוכנויות. במקום זאת, הם לומדים את העסק, לפתח מבט שלהם, ולבנות את ספריהם סוכנויות שוק קטן. בעוד סוכנות גדולה בניו יורק עשויה להציע לקדם את ההוצאות, סוכנויות בשווקים קטנים יותר נוטות פחות יש את המשאבים לממן דגמים חדשים. ובכל זאת, אם יש לך את ההזדמנות לעבוד עם סוכנות בשוק קטן, לא לוותר זה. סוכנויות שוק קטנות יכולות להיות נכס יקר כדי הקריירה שלך.

הוצאות המשרדים Advance מאי, אבל אוצר לעולם

כאשר אתה נכנס לסוכנות, אתה נחשב קבלן עצמאי. אתה לא עובד של הסוכנות. השירותים שלך כמודל מכווצים על ידי הסוכנות. בעיקרו של דבר, אתה בעלים יחיד של העסק שלך. לכן, כל ההוצאות שהוצאו תהיינה באחריותך. אחרי שאמר את זה, ישנם מקרים שבם סוכנות עשויה להיות מוכנה לקדם כמה הוצאות אלה שיסייעו לך. ברגע שתתחיל הזמנת מקומות עבודה, הסוכנות תנכה מה שאנו חייבים להם מהחשבון שלך.

גם אחרי שתתחיל לעבוד והרבה ספר של עבודות, תצטרך להוצאות שוטפות כמו Photoshoots החדש, הדפסים עבור ספר שלך, בלדרים, עמלות אתר סוכנות, עמלות סוכנות, הוצאות נסיעה, דמים טלפוניים למרחקים ארוכים, וכו ‘הוצאות אלה אינן יש ייחודית דוגמניות-אפילו דגמים חדשים שהוקמו הוצאות דומות מעת לעת. עם זאת, אלה יהיו (אני מקווה) להיות הוצאות קטנות בהשוואה להכנסות תרוויחו. כמו כן, יש לזכור כי כל הוצאות עסקיות תהיינה פטורה ממס.

כל דגם וכל סוכנות האם שונים

כשמדובר דוגמנות בדמי הפעלה והוצאות, חשוב לזכור כי כל מודל וכל סוכנות שונה. אם היית שואל 100 מודלים מוצלחים איך הם התחילו, היית מקבל סבירים 100 סיפורים שונים. חלקם עשויים היו יתרונות מסוימים כי אתה לא יכול באופן אישי לשכפל, אך רובם כנראה לא. רוב הדגמים עבדו קשה מאוד כדי להגיע לאן שהם, ועל ידי התאמת עבודתם מוסר, אתה יכול להגיע לשם, כמו גם.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *